10 Anime Gibi Ajin

10 Anime Gibi Ajin

Ajin Ajin | Kaynak

Ajin, lise öğrencisi Kei Nagai ve onun şaşırtıcı varlığının hikayesini takip ediyor. Bir trafik kazasına yanlışlıkla yakalandıktan sonra, ölmekten aciz olduğunu keşfeder! Bu sadece bir şey demek – o bir Ajin! Kei ölmeyen ve doğaüstü güçleri olan bir varlıktır! Ve böylece, Ajin hükümet tarafından deney amaçlı olarak aranıyor olduğundan, Kei şimdi güvenliği ve özgürlüğü için kaçıyor. Birisi tarafından yakalanırsa bile, sadece sefalet ve ıssızlık sizi bekliyor!

Burada olduğunuz için, bu sadece bir şey anlamına gelebilir – Ajin gibi daha fazla anime arıyorsunuz! Göz kamaştırılmış, şaşkına dönmüş, hatta tuzağa düşmüş olmalısınız ve bu yüzden ilginizi çekiyor. Ancak endişelenmeyin, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz birçok benzer anime şovu var. Tüm bunların amacı, sadece aşağı kaydırmak, bir şov seçmek ve memnuniyetinize dikkat etmektir!

1. Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul Tokyo Ghoul | Kaynak

Tokyo tehlikeli bir yer haline geldi! Her gece, hortlak olarak bilinen canavarlar insan etinde bayram ederler.

Herkesin bildiği tek şey şudur: hortlaklar tehlikelidir!

Bir gün, Kaneki Ken adlı genç bir adam umutsuzluğa kapılan kaderle tanışır! Ona çok sevimli bir kız olarak görünen şey bir hortlak oldu! Neyse ki onun için karşılaşmadan kurtuldu; ama sonuçsuz değil! Ağır yaralanmaları ve zamana karşı savaşı, doktorun kadın cadı organlarını ona nakletmesine yol açtı. Birkaç gün sonra değişim başladı! Et için can atan bir hortlak haline geldi!

2. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Parasit – maksim-)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Parasy -the maxim-) Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Parasit-maxim-) | Kaynak

Hayatı aniden değişmeye başladığında Izumi Shinichi bir gece dinleniyordu! Olaylar geçtikçe artık sıradan bir insan değil! Sağ kolunu istila eden tuhaf bir yabancı organizma ile, bir uzaylı ile bir arada yaşamak ve yeni sular basmak zorunda kalıyor!

Şimdi sağ koluna “Migi” diyor —Çinçi aşağı inerken duygusal varlık ile uğraşmak zorunda şeylerin dibine! Sonuç olarak, Migi ile aynı diğer uzaylılar son derece tehlikelidir, çünkü tüm yaşam için kesin bir tehdittir! Shinichi’nin başka seçeneği yok! Migi ile birlikte yaşamak ve kendi hayatta kalması için savaşmak zorunda!

3.

Yaygın korku, dehşet verici tehlike ve stresli endişeler – dünya artık yaşamak için güvenli bir yer değil!

Ikoma her zaman Kabane’den nefret ediyor ve bu yüzden tüm hayatını onlara karşı koymak için hazırlıyor. Gelecekteki hayatta kalmalarını sağlamak için silahlar yaptı ve onlar için karşı önlemler aldı. Ve sonra, gün sonunda geldi! Kabane kuşatma altında ve Ikoma bir kez daha düelloda! Karşılaşmadan sonra, Ikoma bir Kabane tarafından ısırıldı ve enfekte oldu, ancak kolunda bir as var! Kendi başına bir mekanizma kullandı ve virüsü başarıyla içeriyordu! Ama şimdi, artık insan değil! İnsan değil, Kabane değil – Ikoma artık bir Kabaneri!

Eğer bunu beğendiyseniz, o zaman en çok beğenirsiniz …

10 Anime Like Koutetsujou no Kabaneri (t. ..
Demir Kalenin Kabaneri’sini yeterince alamıyor musunuz? Aksiyon, hikaye, görsel yetenek ve hepsi – Eminim size ulaşıyorlar! Ve işte anime 4. Zankyou no Terror (Rezonans’ta Terör) Zankyou Terör Yok (Rezonansta Terör) Zankyou Terör yok (Rezonansta Terör) | Kaynak

Japonya ülkesi terörizmi benzeri olmayan bir şekilde deneyimlemek üzeredir! Kendilerini topluca “Sfenks” olarak adlandıran iki genç erkek ilk kez Japonya’da, özellikle de polis – şaşkınlık.

Psycho-Pass Psiko-Geçiş Psiko Geçiş | Kaynak

Gelecekteki bir toplumda Japonya artık Sibyl Sistemi adı verilen bir sistemde insanları ayıklayabiliyor. Psycho-Pass’i temel alarak, insanların tehdit seviyeleri artık belirlenebilir! Zihinsel durum, duygular, tuhaflıklar, psikolojik makyaj — bu şeyleri göstermek ve sınıflandırmak artık çok kolay. Sonuç olarak, suçlar ortaya çıkmadan önce bile önlenebilir!

Ancak böyle yüksek teknoloji rahatlığı göz önüne alındığında, birçok sorun yüzeye çıkıyor! Sibyl Sistemi ve Psiko-Geçiş — gerçekten adil ve insancıl mı? Adalet gerçekten bu cihazlar tarafından şekillendirilebilir mi? Hangi sonuçlarda ve ne pahasına? Adalet zaten o kadar karmaşık bir kavram ki Sibyl Sistemini ve Psiko-Pass’ı eklemek işleri daha da karmaşıklaştırabilir!

6. Deadman Wonderland

Deadman Wonderland Deadman Harikalar Diyarı | Kaynak

Igarashi Ganta, “Kırmızı Adam” olarak bilinen varlığın tüm sınıf arkadaşlarına saldırdığı ve katledildiği anda kendini acımasız bir durumda bulur.

Sonuç olarak, Harikalar Diyarı cephesi ve kanlı bir sırrı olan bir hapishane olan Deadman Harikalar Diyarı’nda sona eriyor!

Ölümcül Harikalar Diyarı’nın derinliklerinde mahkumlara aşırı muamele! Özellikle toplu olarak “Deadman” olarak adlandırılan mahkumlar – çok daha sert bir gerçek bekliyor! Ganta böyle biri oldu ve şu anda elindeki gizemli kan güçleriyle hayatta kalma aşamasında!

7. Elfen Lied

Elfen Lied Elfen Lied | Kaynak

Diklonii kraliçe Lucy kaçtı ve dünya gazabını hissetmek üzere! “Diklonius” adı altında doğan Lucy, ölümcül psişik yetenekleri olan gelişmiş bir yaşam biçimidir. Her şeye atık bırakmak için vektörleri (atom seviyesine kadar nesnelerle etkileşime girebilecek görünmez eller) kullanabilir! Şimdi deney tesisinden kaçtığına göre, şimdi hiçbir şey onu durduramaz!

Lucy, çoğu diklonii gibi travmatik ve sefil bir varlık yaşadı. Bu nedenle intikam duvarına yaslanmaya başladı! İnsanlıktan kendisinden nefret ettiği kadar nefret eder. Ve böylece, kesinlikle herkesin dikkat etmesi gereken bir tehdit.

Mirai Nikki (Gelecek Günlüğü) Mirai Nikki (Gelecek Günlüğü) Mirai Nikki (Gelecek Günlüğü) | Kaynak

Uzay ve Zaman Tanrısı kötüleşiyor ve onu başarması için birine ihtiyacı var. Kimse onu başaramazsa, her şey karmakarışık olur! Ve böylece acımasız bir hayatta kalma oyunu açıklandı! On iki “Gelecek Günlüğü Tutucusu” yeni Uzay ve Zaman Tanrısı olmak için hayatta kalmak için savaşacak!

Amano Yukiteru seçilen katılımcılardan biri. Bir gün telefon günlüğünün geleceği önceden haber verebileceğini keşfeder. Sırada ne var – kişisel sorunları ve kendi nedenleri olan eşsiz bireylerle bir hayatta kalma oyununa atılmış! Yukiteru isteksiz, ama başka seçeneği yok! Nihayetinde geleceği belirleyecek hayatta kalma oyunu çoktan başladı!

9. Büyük Sipariş

Büyük Sipariş Büyük Sipariş | Kaynak

Hoshimiya Eiji dünyanın en nefret edilen kişisidir.

Şimdi, her şeyi ve her şeyi fethetme gücüne sahip! On yıl boyunca yalan söylemişti, ancak Sipariş Kullanıcılarının kaderi henüz bitmedi!

Kendisinden sonraki insanlar ve onu işe almaya çalışan şüpheli bir grupla Eiji’nin savaşı daha yeni başlıyor. Onun gücü, onu dünyayı fethetmeye ve gerçekleşen ve olacak her şeyle ilgili sırrı açığa çıkaracak bir şeydir!

10. Death Note

Death Note Ölüm Notu | Kaynak

Lise öğrencisi Yagami Light, yüce güce rastladı. Ölüm Notuna sahip oldu – adı yazılı bir defter belirli bir ölüm yaşayacak! Light’ın idealleri ve kendi adalet versiyonu ile dünyayı temizlemek için suçluların adlarını yazmaya başlar!

Kira olarak çıkış yapmak, Işık dünya adaleti için görevindedir! Sadece kötülüğü yok etme hayalini gerçekleştirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek – çok daha büyük bir kötülük haline gelmek zorunda olsa bile!

Bundan sonra ne izleyeceksiniz?

Tokyo Ghoul Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Parasyte – maksim-) Koutetsujou no Kabaneri (Demir Kalenin Kabaneri) Zankyou no Terror (Rezonansta Terör) Psycho-Pass Deadman Harikalar Diyarı Elfen Lied Mirai Nikki (Gelecek Günlüğü) Büyük Sipariş Ölüm Notu sonuçları

Yorumlar

Bir HubPages Ağı hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

8192 karakterden 0 tanesiPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.