10 Anime Gibi ReLIFE

10 Anime Gibi ReLIFE

ReLIFE CANLI | Kaynak

ReLIFE, hayatın gerçeklerine devam etmek için bir kez daha genç bir hayat yaşama şansını elde etmenin bir hikayesidir. ReLIFE programını denemek için uygun görülen yaklaşık 27 yaşında Arata Kaizaki. Bu programda, ondan 17 yaşındaki benliğine dönmesi ve bu yaştaki bir kişinin sıradan okul hayatına maruz kalması için bir hap alması istenir.

Bu Arata’nın bir zamanları Hayatta bir kez daha genç olmayı deneyimleme şansı! Şimdiki yaşamında, sadece iş değiştiren bir kaybeden olarak bilinir çünkü ilk işinden ayrıldı. Ve böylece, değişim ve kurtuluş arayışı ondan önce gösterdi. Bu, romanı ve hayatı değiştiren bir şeyi deneyimlemesini sağlayacak çok nadir bir fırsattır – hepsi ReLIFE tarafından mümkün kılındı!

Söylediğin her şey ve onun sebebi ile eminim ki bu ReLIFE daha fazlası için özlem. Ve böylece, bir sonraki izleyebileceğiniz ReLIFE gibi anime. Öyle ya da böyle, hepsi birbirine benziyor. Umarım beğenirsiniz!

1.

Geleceğe doğru yeni bir yürüyüşe başlamak için Tokyo’daki bir hukuk okuluna gitmeye karar verdi. Orada, Mitsuo Yanagisawa’nın kişisinde yeni bir arkadaş kazanır. Ama bu her şeyin sadece başlangıcı!

Kısa süre sonra Banri, yeni hayatının başından beri tanıyacağı en unutulmaz kızla tanışacak – Kouko Kaga! Şımarık, şık, güzel ve süper yapışkan – Banri’nin heyecanı ve heyecanı için çok fazla! Böylece karmaşık sayfa Banri’de yeni sayfa başlıyor!

2. Kimi ni Todoke

Kimi ni Todoke Kimi ni Todoke | Kaynak

Kuronuma Sawaka tuhaf bir kız! Aslında tatlı ve çaresizce masum olmasına rağmen, korkutucu ve kötü niyetli biri olarak görülüyor. Bunun nedeni, popüler hayalet kızı “Yüzük” ten benzediği için —Sadako! Ve böylece, Sawaka’nın tavrından kaynaklanan tüm yanlış anlaşılmalar nedeniyle ne arkadaşları ne de romantik ortakları var.

Bir gün, sınıftaki en popüler adam olan Shouta Kazahaya adlı bir adam onunla konuşmaya başlar! Anlaşıldığı üzere Shouta, Sawaka’yı gerçekte kim olduğu için görüyor.

Belki de Sawako’yu kabuğundan çıkaracak ve daha iyisi için değiştirecek kişidir.

3. Boku Dake ga Inai Machi (ERASED)

Boku Dake ga Inai Machi (ERASED) Boku Dake ga Inai Machi (ERASED) | Kaynak

Satoru Fujinuma’nın özel bir yeteneği var – Canlanma! Revival ile Satoru, kazaların ve afetlerin meydana gelmesini önlemek için zamanda (genellikle birkaç dakika geri) geriye gidebilir. Bu güç aslında ona çoğu zaman fayda sağlamaz. Ancak bir gün, gücü geleceğini iyilik için belirleyecek şok edici bir olayı tetikler!

Annesinin bilinmeyen bir saldırgan tarafından öldürüldüğü gün, Satoru Revival onu 18 yıl geçmişe taşıyor. Daha sonra her şeyin birbirine bağlı olduğunu keşfeder! Annesinin cinayeti, geçmiş sınıf arkadaşlarının ortadan kaybolması, sevgili aşkının ölümü, sefil hayatı – her şeyin bir kökü vardır ve Satoru’nun gizemi kıracak ve geleceği gerçekten olması gerektiği şekilde şekillendirecek.

Eğer Bunu beğendin, o zaman en çok benzediğin gibi …

10 Anime Boku dake ga Inai Machi’nin (ERASED)
Boku dake ga Inai Machi’nin (ERASED) acı tatlı heyecan masalı tarafından büyülendi mi? Bu, benzer kalibreli daha fazla gösteri için olduğunuz anlamına gelir.Tonari no Kaibutsu-kun Tonari no Kaibutsu-kun Tonari no Kaibutsu-kun | Kaynak

Shizuku Mizutani, sadece akademisyenlerle ilgilenmesi nedeniyle birçok kişi tarafından stoi olarak kabul ediliyor. Sonuç olarak, çok az arkadaşı var ve düzgün bir şekilde nasıl sosyalleşeceğini bile bilmiyor. Bir gün Haru Yoshida ile tanışır – çok farklı, ama aynı zamanda ona çok benzeyen bir çocuk!

Shizuku ve Haru daha sonra her türlü duygu ve duyguyu birlikte yaşarlar – her ikisiyle de çoğu zaman garip hissetmek. Fakat bunlar karmaşık insan ilişkileri, hiç kimse gerçekten bilemez. Bu, ani bir kaderle iç içe geçmiş bir erkek ve bir kızın hikayesi.

5. Kokoro Connect

Kokoro Connect Kokoro Bağlan | Kaynak

Yamaboshi Akademisi’nde müfredat dışı faaliyetler zorunludur! Ve böylece, gidecek hiçbir yeri olmayan ve kendi tuhaflıkları ile, beş öğrenci Öğrenci Kültür Derneği’ni oluşturmak için gruplaşır.

Ama er ya da geç, farkında olmadan, başka hiçbir şeye benzemeyen doğaüstü bir fenomene yakalanacaklar!

Sıradan bir kulüpteki bu beş öğrencinin sıradan yaşamlarının ani bir bükülme gerçekleştireceğini kim düşünürdü? Hepsi doğaüstü beden değiştiren bir fenomen yaşıyor! Bir vücuttan diğerine, hepsi sırayla birbirini deneyimliyor! Ah böyle rahatsızlık! Ama hepsinin başka seçeneği yok. Çok geç olmadan olan her şeyi bulmaları gerekiyor.

6. Toradora!

Toradora! Toradora! | Kaynak

Kendini beğenmiş yüzlü Ryuuji Takasu ve avuç içi kaplanı Taiga Aisaka yanlışlıkla birbirlerinin sırlarını öğrenirse, beklenmedik bir ikili oluşur! Ryujji Takasu, suçlu bakışları olan nazik bir genç adamken, Taiga Aisaka kaplan kişiliğine sahip sevimli bir genç hanımefendi. Birlikte, kişisel hedeflerine ulaşmaya çalışırken günlük okul hayatında ilerleyecekler!

Ryuuji, Taiga’nın en iyi arkadaşına, Taiga’nın da Ryuuji’nin en iyi arkadaşına çarpıyor.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun Gekkan Shoujo Nozaki-kun Gekkan Shoujo Nozaki-kun | Kaynak

Umetarou Nozaki adlı genç bir adama olan sevgisini itiraf ettiği gün Chiyo Sakura yanlış anlaşılmış bir yanıt alır. İtirafı Nozaki’nin ona mangaka Sakaki Yumeno imzasını vermesine yol açtı. Nozaki, Chiyo’nun itirafının imza atmasını istediğini düşünüyordu! Ve böylece, Nozaki asistanı olması için Chiyo’yu işe alıyor!

Chiyo şaşırdı – çok şaşırdı! Ancak yanlış anlaşılmanın o kadar da iyi olmadığını söyleyemez. En azından şimdi Nozaki ile yakınlaşıyor. Böylece, Chiyo’nun Nozaki ile romantik bir ilişkiye tırmandırmak istediği komik manga yapma maceraları başlıyor!

Bunu Beğendiyseniz, O Kadar Beğenmek İstersiniz …

7 Gekkan Shoujo Nozaki-kun gibi Anime
Burada abartılı bir şekilde listelenen Gekkan Shoujo Nozaki-kun gibi Anime, aradığınız şeyin aşırı heyecanlı ve mutlu gibi hafif bir komedi olup olmadığını izleyebileceğiniz çocuk.Barakamon Barakamon Barakamon | Kaynak

Seishuu Handa müthiş bir hattat. Nitekim hat sanatı onun tek yeteneğidir. Yakışıklı, çekici ve yetenekli, ama uygun sosyal dekordan yoksun! Bu problemle birlikte hat endüstrisindeki önemli bir figürle başını belaya soktu.

Ve böylece, eskiden olduğu gibi sakin olmayan her şeyle, Handa’dan babası tarafından serinlemesi ve alması istendi. Goto Adaları’nda bir tatil. Burası Handa’nın her zaman alıştığı kentsel dünyadan uzak bir yer. Ancak kırsal kesimde yaşamın tamamen nahoş ve rahatsız edici olduğunu kim söylüyor? Olayların dönüşüyle, Handa aslında yeniden başlayacak, kendini düşünecek ve yeni duyumlar deneyimleyecek.

9. Turuncu

Turuncu Turuncu | Kaynak

Lise öğrencisi Naho Takamiya gelecekten yeni bir mektup aldı. Sadece olacak her şeyi detaylandıran bir mektup.

Ancak, Kakeru Naruse adında yeni bir transfer öğrencisi ile ilgili olayların sona ermesinden sonra, mektubun gerçek anlaşma olduğunu fark ediyor.

Şimdi, Naho doğru seçimleri ve kararları vermek zorunda. Sonuçta, şimdi sadece olacak şeyleri belirlemenin bir yolu. Geleceğin mektubunun ana içeriği Kakeru’yu büyük ölçüde ilgilendiriyor, bu yüzden Naho pişmanlık duymadan bir gelecekte yaşamak için elinden geleni yapmalı.

10. Angel Beats!

Melek Vuruyor! Melek Beats! | Kaynak

Yuzuru Otonaşi bir gün uyanıp öldüğünü öğreniyor. O şimdi öbür dünyada ve bir nedenden ötürü, bazı öğrencilerle birlikte Tenshi adlı bir kıza karşı savaşın ortasında! Ölümden sonraki dünyada ne oluyor ?!

Savaş, öbür dünyada yaşayan öğrencilerin her zaman ana hareket tarzı olmuştur. Ama Otonaşi için farklı şeyler yapmanın bir yolu var ve bunu herkese gösterecek. Otonaşi ortaya çıktığında öbür dünyayı ne bekliyor? Otonashi’nin durumunun, herkesin ve ölümden sonraki yaşamın gizemleri keşfedilmek üzeredir!

Sırada ne izleyeceksiniz?

Altın Zaman Kimi ni Todoke Boku Dake ga Inai Machi (ERASED) Tonari no Kaibutsu-kun (Benim Küçük Canavarım) Kokoro Toradora Bağlan! Gekkan Shoujo Nozaki-kun Barakamon Turuncu Melek Yeniyor! Yorumlarda HTML’ye izin verilir, ancak URL’ler köprüye bağlanır.Ve doğru zamanda! Hala ReLife çekilmesinden muzdaripim. : P .

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.