10 Anime Gibi Tonari no Kaibutsu-kun (Benim Küçük Canavar)

10 Anime Gibi Tonari no Kaibutsu-kun (Benim Küçük Canavar)

Tonari no Kaibutsu-kun (My Little Monster !) Tonari no Kaibutsu-kun (Benim Küçük Canavarım!) | Kaynak

Tonari no Kaibutsu-kun (benim Küçük Canavarım!), Sosyal normdan hiçbir şey bilmeyen, yeni tomurcuklanan duygu ve duyguları araştıran iki kayıtsız bireyin hikayesini anlatıyor. Onlar lise öğrencileri Shizuku Mizutani ve Haru Yoshida!

Tuhaf bir durumda birbirleriyle karşılaşmasına rağmen, karşılaşma, asla mümkün olmayacaklarını düşündükleri şekilde açılmalarına yol açtı. Her ikisi de sosyal açıdan garip ve beceriksiz, peki ani yükselişte ne var ?! Her ikisine de bakılmaksızın, yakında hayatlarını iyilik için değiştirecek olanın başlangıcı budur – aşk!

Bu anime, kalp çekiştirmesi kadar romantik ve komik! Bu yüzden birçok insan için bir hit. O kadar tatlı ve büyüleyici ki, kalp telleriniz tanımlanamayan şekillerde çekilirse yardımcı olamaz. Bu gösterinin ana noktası! Sonuçta, aşk dünyayı dolaştıran şeydir.

Ve böylece, hepiniz Tonari no Kaibutsu-kun (My Little Monster!) Gibi daha fazla anime arıyorsunuz – işte buradalar! Kendinizi büyüleyin ve kalp atışlarınızın daha da çekilmesini sağlayın! Ayrıca, bu şovlar çoğunlukla komiktir, bu yüzden karnınızı gıdıklara da hazırlayın.

Anime Tonari benzeri Kaibutsu-kun (My Little Monster) 1.Altın Zaman 3. Ao Haru Yolculuğu (Mavi Bahar Yolculuğu) 4. Sukitte Ii na yo (“Seni Seviyorum” Deyin) 5. Kaichou wa Maid-sama 6. Kimi ni Todoke 7. Özel A 8. Güzel Kompleks 9. Ookami Shoujo Kuro Ouji (Kurt Kız ve Kara Prens) 10. Sakurasou no Pet no Kanojo (Sakurasou’nun Pet Girl) Toradora! Toradora! | Kaynak

1. Toradora!

Tanıtımı — Palmtop Kaplan ve Suçlu! Küçük ama korkunç Taiga Aisaka “Palmtop Tiger”, nazik ama tehditkar görünen Ryuuji Takasu ise “Suçlu!” Her ikisi de lise hayatının acı tatlı anlarıyla başa çıkmak için kaderi bir araya gelecek olan kendine özgü koşulları olan lise öğrencileri.

İlk başta, Taiga ve Ryuuji tamamen yabancıydı. Ama sonra, gizli arzuları, her ikisini de birbirine bağlayacak bir hata yapmalarına yol açtı. Şimdi birbirlerine yardım etmeleri gerekiyor! Yani – kişisel hedeflerine ulaşmak ve başarılı olduklarından emin olmak. Ancak hedeflerine doğru ilerledikçe, yeni çatışma ve karmaşıklık duyguları filizlenir! Bu, tüm olasılıklara meydan okuyan ve yavaş yavaş birbirine yaklaştıkça beklenmedik bir eşleşmenin öyküsüdür.

Altın Zaman Altın Zaman | Kaynak

2.

Kişiliği de dahil olmak üzere her şeyi unutmasına neden olan bir kazaya girdi. Ama sonra hayat devam ediyor. Banri şimdi Tokyo’da bir üniversite öğrencisi olarak yeni hayatına başlıyor. Geçmişinin tamamen gitmediğini ve geleceğinin onun için durakta çok şey olduğunu bilmiyordu.

Girin — güzel ve zarif Kaga Kouko. O, Banri’nin hayatındaki en yeni kişi ve hayatını baş aşağı çevirecek olan kız. Geçmiş, şimdi, gelecek – Banri’nin karmaşık hayatı yeni bir duygusal doruğa ulaşmaya başlıyor!

Ao Haru Ride (Blue Spring Ride) Ao Haru Sürüşü (Mavi Bahar Sürüşü) | Kaynak

3. Ao Haru Ride (Mavi Bahar Ride)

Değişim hakkında konuşun, Futaba Yoshioka ve Tanaka Kou varyasyonlarla kümelenmiş bir dünyaya doğru yürüyor. Ortaokuldayken, kader kendi lehine çalışıyor gibi göründükleri için her zaman birbirlerine sahip oldular. Yoshuka sevimli, kız gibi bir tipken, Kou masum, sessiz bir tipti. Ama sonra bir şey oldu! Kou uyarmadan ayrıldı ve bir yanlış anlaşılma Yoshioka’yı herkesle garip ve zor bir duruma soktu.

Şimdi lisede Yoshioka tamamen farklı bir insan! Tomboyca bir görünüm kazanmak için geçmiş kişiliğini kaybetti.

Ve değişiklikler burada bitmiyor! Her şeyi baş aşağı çeviren her ikisini de neler bekliyor?

Eğer bunu beğendiyseniz, o zaman en çok beğenirsiniz …

10 Manga Like Ao Haru Ride (Blue Spring Ride) )
Okurken ve hayatınızı Ao Haru Ride (Blue Spring Ride) gibi mangaya kaptırırken, okul hayatı, romantizm ve sevginin hassas ve karmaşık karışımının tadını çıkarın. Sukitte Ii na yo (“ Seviyorum ”deyin Siz ”) Sukitte Ii na yo (“Seni Seviyorum” Deyin)) | Kaynak

4. Sukitte Ii na yo (“Seni Seviyorum” Deyin)

Tachibana Mei okul hayatının bir bölümünde kaba davrandı. Bu nedenle, dikkat ve daha travmatik okul deneyimlerinden kaçınmak için kendini olabildiğince sade, uzak ve kasvetli bir kıza dönüştürdü. Bu popüler adamla tanışana kadar her şey yolunda ve iyi, Kurosawa Yamato!

Sade, kasvetli ve uzak bir kız süper popüler, yakışıklı bir adam tarafından fark ediliyor mu? Hayatındaki ani bükülme nedir ?! Mei mevcut yaşam tarzından şüphe etmeye başlar.

En beklenmedik şekillerde, aşk köşede gibi görünüyor! Kaichou wa Maid-sama Kaichou wa Maid-sama | Kaynak

5. Kaichou wa Maid-sama

Bir erkek çocuk okulundan bir ortak okula kadar, Seika Lisesi geçişten -özellikle erkek-kız oranıyla ilgili olarak- erkek çocuk sayısından daha fazla sayıda soruna sahiptir. kızlar. İyi olan şey, öğrenci konseyinin “Şeytan Başkanı” – Misaki Ayuzawa. Güçlü, karizmatik ve katı ve okulun kızlarını korumak için her şeyi yapacak! Sonuç olarak, kızlar tarafından aranır ve erkekler tarafından mahrum bırakılır.

Misaki’nin açıklamak istemediği büyük bir sırrı vardır. Bir Maid Café’de hizmetçi olarak çalışıyor! Okulun en popüler çocuğu Takumi Usui bir güne kadar rolü ve sırrıyla her şey yolunda gidiyor! Bu Misaki’nin saltanatının sonu mu yoksa karşılaşma sadece okul hayatında yeni ve unutulmaz bir deneyime mi yol açacak?

13272070_f520.jpg Kimi ni Todoke | Kaynak

6.

Yanlışlıkla yolunu geçen herkesi korkutup korkutuyor. Yani, bir güne kadar Kazehaya Shouta adlı bir çocuk hayatına girer.

Shouta, sınıftaki en popüler adamlardan biridir ve kesinlikle ferahlatıcı bir kişiliğe sahiptir. Sawako’yla bağlantı kurduğu anda, kıvılcımlar Sawako’nun kargaşa içinde olağan yaşamını attı. Bu yeni bir şeyin başlangıcı mı? Kalıcı dostluk sonunda Sawako’nun kapısını çalacak mı? Yoksa bu arkadaşlıktan daha mı büyük bir şey?

Özel A Özel A | Kaynak

7. Özel A

Küçük çocuklar oldukları için Hikari Hanazono ve Kei Takishima her zaman rakip oldular. Ne yazık ki Hikari için, Kei her zaman 1 numara oldu ve onu 2 numaralı noktada bıraktı. Böylece, Hikari her zaman olabildiğince rekabetçi olmaya çalışır: sporda, okulda, her türlü aktivitede – her şey! Bütün bunlar Hikari’nin sonunda süper seçkin okul Kei ile aynı okula gitmesine yol açar – Hakusenkan!

Yarışmalara ve her şeye rağmen Kei, Hikari’ye tüm kalbi ile bakıyor.

İkili, ebedi anlaşmazlık ve rekabet için kader midir yoksa daha fazlası var mı? Aşkın Hikari ve Kei’nin yoğun ama eğlenceli rekabeti arasında yolunu bulmasını izleyin.

Eğer bunu beğendiyseniz, o zaman en çok hoşunuza giden …

7 Anime Like “Special A” Eğer aradığınız şey romantik komedi anime ise, o zaman dünyada bir sürü var! Özellikle Özel A gibi Anime ise, bu listedeki en alakalı rom-com anime’de yer aldım. Güzel Karmaşık Güzel Kompleks | Kaynak

8. Güzel Kompleks

Küçük adam uzun boylu gal ile tanışıyor – sonuçta garip bir dünya! Ve yükseklik kompleksi yeterli değilse, aşk hikayeleri çok daha karmaşık! Atsushi Ootani küçük bir erkek iken Risa Koizumi uzun boylu kızdır. Romantizm ilk kez onların lehine gitmeyerek, sadece birbirleri arasında garip bir cazibe hissetmeye yaklaşıyorlar.

Atsushi ve Risa, benzeri olmayan bir aşk hikayesi oluşturacaklar mı? Ya da her ikisi de herkes için gülünç hisse olacak mı? Ne olursa olsun, aşk gerçekten karmaşık bir şey ve tüm karmaşıklıkları Atsushi ve Risa için yeni başlıyor.

Ookami Shoujo'dan Kuro Ouji'ye (Kurt Kız ve Kara Prens) Kuro Ouji’ye Ookami Shoujo (Kurt Kızı ve Kara Prens) | Kaynak

9.

Yalan ne hakkındaydı? Pekala, çoğunlukla tahmin ettiği aşk ilgisi – Sata Kyouya adında iyi görünümlü bir yabancı. Yine de bilinmeyen, konuştuğu aşk ilgisi de okulunda bir öğrencidir. Ve evet, her şeyi biliyor!

Erika için artık çok geç! Onun yalanından kurtulmanın tek yolu Kyouya’dan gerçekten erkek arkadaşı gibi davranmasını istemek. Ama her şeyin bir bedeli var ve Kyouya aslında herkese böyle görünmüyor. Kyouya aslında “Kara Prens” kişiliğine sahip bir kişidir. Ve böylece, Erika için işler daha da karmaşık hale geldi. Bu sadece bir başlangıç, çünkü Erika yakında yalanının gerçekte neye yol açtığını öğrenecek.

Sakurasou no Pet no Kanojo (Evcil Hayvan Kızı) Sakurasou no Pet no Kanojo (Sakurasou’nun Pet Kızı) | Kaynak

10. Sakurasou no Pet no Kanojo (Sakurasou’nun Pet Kızı)

Nazik bir kalp Sorata Kanda’ya ne yol açacak? İlk başta, yavru kedileri kurtardı. Sonra ne? Onun iyi tapusu onu kendine özgü bir yurtta sakura etti – Sakura Salonu.

Sorata bundan hoşlanmıyor ama başka seçeneği yok! Ve şimdi, hepsinin en problemli öğrencisi olan Shiina Mashiro!

Mashiiro, sanatı dışında hiçbir şey bilmeyen bir savant. Ve böylece, Sorata onunla ilgilenmekten başka çaresi kalmadı. Bakım programı herkesin Sakura Salonu’nda “Mashiro Görevi!” Dediği şeydir. Sorata şimdi her şey ve herkesle ellerini dolu. Ama sonra, bu aslında hayatının romantik vurgularının başlangıcı. Sorata, varlığının en unutulmaz anlarından birinde.

Sırada ne izleyeceksiniz?

Toradora! Altın Zaman Ao Haru Yolculuğu (Mavi Bahar Yolculuğu) Sukitte Ii na yo (“Seni Seviyorum” Deyin) Kaichou wa Maid-sama Kimi ni Todoke Özel Kuro Ouji’ye Güzel Bir Kompleks Ookami Shoujo (Kurt Kız ve Siyah Prens) Sakurasou no Pet no Kanojo (Sakurasou Pet Girl) Sonuçları görün

Yorumlar

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0 tanesiSonraki Yorum

HTML yok yorumlarda izin verilir, ancak URL’ler köprüye bağlanır. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme profil resmi

Yuki Watanabe

< 4 ay önce

Ao haru yolculuğu benim en sevdiğim yolculuktur

Mugixxx profil resmi

Mugi

6 ay önce Bir yerden yolda

Liste için Tnx iyi efendim!

Cecy Linares profil resmi

Cecilia Linares

9 ay önce El Salvador’dan

Her zaman Lovely Complex’i izlemekle ilgileniyordum, şimdi bir şans vereceğim ve izlemeye gideceğim!

kotobukijake profil resmi

kotobukijake

2 yıl önce

Özellikle zamanlama açısından ilginç bir liste – Yaklaşık iki hafta önce My Little Monster’ın bir kopyasını aldım.

Aslında bunların hepsinden sadece bir tanesini gördüm, ama zaten bu şovların neredeyse hepsini izlemeyi planladım; Aynı zamanda Golden Time, Maid-Sama ve Special A’ya sahibim ve onları (daha sonradan) er geç izlemeyi planlıyorum. Her neyse, her zamanki gibi eğlenceli bir liste ve daha fazlasını görmeyi dört gözle bekliyorum. .

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.