36 Ünlü Müziğin Sadece Çocukları

36 Ünlü Müziğin Sadece Çocukları

Onları yalnız bırakma Onlara “yalnız onlies” demeyin. Çoğu insan kardeşlerle büyürken, bu popüler müzisyenler sadece çocuk olarak yetiştirildi. Hangi rock, country, mainstream pop ve R&B müzisyenlerinin kardeşleri olmadığını öğrenin.

Onlara Tek Başına Deyin, “Yalnız Onlies” Değil

Tek bir çocuk olmak, tek bir şovda, tüm kutsamalar ve yüklerle dolu olarak oynamak gibidir. Size tapacak kendi özel kitleniz var. (Ayakta alkışlamak!) Bunun tersine, herhangi bir yorulmanız yok, sahnede flub yaparken spot ışığı paylaşacak veya çizgilerle hızlı bir yardım sağlayabilecek kimse yok. Odak sizin için% 100.

Onlara “yalnız onlies” yerine “singleton” deyin. Sadece çocuklar genellikle yetişkin şirketlerinden ve ebeveynlerinin odaklanmış ilgisinden hoşlanırlar.

Tek çocuk olmak kuşkusuz sanatçıların yaratıcı deneyimlerini ve kariyer fırsatlarını etkiledi. Bir kısmı geleneksel çekirdek ailelerde veya tek ebeveynli ailelerde büyüdü. Diğerlerinin ayrıldığı ve daha sonra onlara hiç bilmedikleri yarım kardeşleri veya yıldız genç veya yetişkinken doğan yarım kardeşleri veren ebeveynleri vardı. Aileler şimdi daha önce hiç olmadığı kadar karmaşık. Hangi ünlü müzisyenlerin sadece çocuk olduğunu öğrenin. Şaşırmış olabilirsiniz!

1. Adele

Powerhouse İngiliz vokalisti Adele Laurie Blue Adkins artık öyle bir aile ismi ki sadece bir isme ihtiyacı var. Adele 1988 yılında bir İngiliz anne ve sadece iki yaşındayken onları terk eden bir Galli babayla dünyaya geldi. Dört yaşında bir çocukken, Adele seslere takıntılı oldu, daha sonra bir genç olarak tanınmış BRIT Sahne Sanatları ve Teknolojisi Okulu’na kaydoldu. Şarkı söylemekle ilgilenmektense, diğer müzisyenlerin kariyerlerini bulmaya ve geliştirmeye daha fazla odaklanmıştı. Okulda Jessie J ve Leona Lewis’in sınıf arkadaşıydı.

Adele, Brit Awards Critics ‘Choice’un ilk onur ödülü oldu ve dünyayı mavi gözlü ruhuyla ateş edin.

Adele genellikle ilişkiler ve kalp kırıklığı hakkında yazar ve şarkı söyler ve müziği, dinleyiciler arasında duygusal bir akora benzersiz bir şekilde dokunur. En önemli 40 Billboard Hot 100 hitinden bazıları şunlardır: “Kovalayan Kaldırımlar” (2007) “Derinlerde Yuvarlanma” (2010) “Sizin Gibi Birisi” (2011) “Yağmura Ateş Et” (2011) “Söylentiye Sahiptir” (2011) “Skyfall” (2012) “Merhaba” (2015) “Gençken” (2016) “Aşkımı Gönder (Yeni Sevgiline)” (2016) ve “Under Under Köprü “(2016).

2. Alicia Keys

1981’de Alicia Augello-Cook olarak dünyaya gelen Alicia Keys her zaman ateşte bir kız olmuştur. Onu iki yaşından itibaren yalnız yetiştiren bekar anneye çok şey borçludur. Annesi yasadışı ve yarı zamanlı bir oyuncuydu. Anahtarlar tek bir çocuk olarak etkili bir şekilde yükseltildi, ancak uçuş görevlisi olan babası babasının diğer ilişkilerden iki çocuğu vardı. Anahtarlar diğer aile üyeleriyle herhangi bir ilişki kurarak büyümedi, ancak bir yetişkin olarak bu bağlantıları kurmaya çalıştı.

Annesi üç iş için uğraşırken, Keys şiddete maruz kaldı. , cehennem Hell’s Kitchen mahallelerinin, uyuşturucuların ve cinsel önermelerinin. Keys’in otantik, yaşanmış deneyimleri, müziğinin R&B, pop ve klasik titreşimleri harmanlayan hem temalarını hem de sesini etkiledi.

Keys’in Billboard Hot 100’den en iyi 10 sonuç şunları içerir: “Fallin ‘” (2001) “Bir Kadının Değeri” (2002) “İsmimi Bilmiyorsun” (2003) “If I Ain’ t Anladım “(2004)” Günlük “(2004)” My Boo “(2004) ve” No One “(2007).

3. Elvis Presley

Rock and Roll Kralı Elvis Aaron Presley, tüm zamanların en çok satan solo müzik sanatçısı olmaya devam ediyor. Ancak başlangıçları alçakgönüllü idi. Elvis ve özdeş ikiz kardeşi 1935’te Mississippi, Tupelo’daki iki odalı bir av tüfeği evinde doğdu. Elvis hayatta kalmasına rağmen, kardeşi Jesse doğdu ve daha sonra işaretlenmeyen bir komploda bir ayakkabı kutusuna gömüldü.

Tek çocuk olarak Elvis, her iki ebeveyne de yakındı, özellikle annesi Gladys’e. Özellikle popüler olmayan ortalama bir öğrenciydi. Elvis, bir annenin çocuğu değersiz olduğu ve köylü müziği çaldığı için akranları tarafından alay edildi. Ayrıca, genç Elvis’e öğretmenler tarafından müzikal bir yeteneği olmadığı konusunda geri bildirim verildi.

Ailenin Memphis’e taşınması, genç müzisyenin gelecekteki kariyer planlarını Bealle Street’in R&B müzisyenlerine maruz bırakması için şekillendirmede etkili oldu. . Bu, tarzını, ticari kopuşunu ve kültürel miras olarak devam eden mirasını önemli ölçüde etkiledi.

Billboard Hot 100’deki 18 sıradaki ana akım pop hitleri şu unutulmaz şarkıları içeriyor: “Heartbreak Hotel” (1956) “Seni İstiyorum, Sana İhtiyacım, Seni Seviyorum” (1956) ” Zalim “(1956)” Hound Dog “(1956)” Beni Sevdiğini İhale “(1956)” Çok Fazla “(1957)” All Shook Up “(1957)” (Let You Be Your You) Oyuncak Ayı “(1957)” Jailhouse Rock “(1957)” Yapma “(1957)” Sert Başlı Kadın “(1958)” A Big Hunk o ‘Love “(1959)” Stuck on You “(1960)” Şimdi Ya Da Hiç “(1960)” Bu Gece Yalnız Mısın “(1960)” Teslim Olmak “(1961)” İyi Şanslar Büyüsü “(1962)” Şüpheli Zihinler “(1969)

4. Frank Sinatra

1915’te New Jersey, Hoboken’de doğan Frank Sinatra, İtalyan göçmenlerin tek çocuğuydu. 13.5 pound doğum ağırlığı ile o kadar ağır bir bebekti ki, forseps doğumuna ihtiyaç duyuyordu, bu da yanak, boyun ve kulağında yırtılmış bir kulak zarı ve yara izi bırakıyordu. Hastalıklar yaşamı boyunca onu etkiledi ve delikli kulak zarı II.Dünya Savaşı’nda hizmet etmekten diskalifiye etti.

Sinatra’nın annesi hayatında güçlü bir itici güçtü. Bir genç olarak, büyük grup müziğine, özellikle Bing Crosby’yi putlaştırmaya ilgi duydu. Profesyonel olarak bir genç olarak şarkı söylemeye başladı, kulaktan müzik öğrendi.

Kariyeri boyunca renkli kişisel hayatı ve sanatsal mükemmeliyetçiliği ile tanındı ve şarkılarını genellikle tek seferde kaydetti. Sinatra’ya birçok övgüyle birlikte Grammy Yaşam Boyu Başarı Ödülü ve Başkanlık Özgürlük Madalyası verildi. Bir numaralı Billboard Hot 100 singleları arasında şunlar yer alıyor: “Asla Bilmeyeceksin” (1943) “Oh! Göründüğü Her Şey” (1946) “Harika Diyorlar” (1946) “Mam’selle” ( 1947) “Blues’u Öğrenmek” (1955) “Gece Yabancılar” (1966) ve “Somethin ‘Aptal” (1967)

5. John Lennon

1960’larda John Lennon, diğer üç İngiliz arkadaşıyla birlikte Paul McCartney, George Harrison ve Ringo Starr dünyayı sonsuza dek Beatles olarak değiştirdi. Fab Four, tüm zamanların en çok satan müzikal hareketi oldu. Bununla birlikte, İngiliz İstilası ve Beatlemania, Abbey Road veya grubun Ed Sullivan Show’da görünmesinden çok önce, Lennon’un hayat hikayesi alçakgönüllü ve drama doluydu.

Lennon 1940 yılında Liverpool’da doğdu. Babası, II. Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ettiği için uzun süredir aileden yoksun olan bir ticaret deniziydi. Bu yokluklardan birinde, çocuğun annesi başka bir erkeğe bindi ve hamile kaldı.

Lennon’un annesi daha sonra başka bir adama aşık oldu.

Bir noktada, beş yaşındaki Lennon’un babası tarafından hangi ebeveynle yaşamak istediğini seçmeye zorlandığı iddia ediliyor. Sosyal Hizmetler dahil oluncaya kadar birkaç bakıcı arasında zıpladı, bu noktada annesi kız kardeşine velayet verdi. Annesi tarafından üç üvey kız babası ve babası tarafından iki üvey erkek kardeşi olduğunu yıllarca bilmeyen katı Teyze Mimi tarafından tek çocuk olarak yetiştirildi. Beatles şöhretine ulaştıktan sonra Lennon, daha önce hiç görmediği bazı kardeşlerle bağlantı kurmak için uzandı.

Beatles 1970 yılında ayrıldığında, Lennon başarılı bir solo sanatçı oldu. En İyi 40 Billboard Hot 100 hitinden bazıları:

“Anında Karma!” (1970) “Hayal Et” (1971) “Seni Geceye Getiren Her Şey” (1974) “# 9 Rüya” (1974) “(Aynen) Baştan Sonra” (1980) “Kadın” (1980) “Tekerlekleri İzlemek” (1981) ve “Kimse Bana Söylemedi” (1984).

6. LeAnn Rimes

Tek bir çocuk olarak, Margaret LeAnn Rimes büyürken ebeveynlerinin odaklanmış ilgisinden zevk aldı. Özellikle babası, LeAnn’ın hiç fırsat bulamadığını ifade etti.

1982 yılında Mississippi Jackson’da doğan Rimes, vokal ve dans derslerine olduğu kadar müzikal tiyatro ve yetenek yarışmalarına da kaydoldu.

Ulusal yetenek izcilerinin dikkatini çekti.

Sadece 13 yaşındayken, şarkı rütbesi Patsy Cline’ın klasik “Mavi” yorumuyla ülke müziği sahnesinde patladı. O zamana kadar tecrübeli bir şovmen, Grammy Ödülü kazanan en genç kişi oldu. Bu, Rimes’ın ülke ve pop müzikteki uzun kariyerinin başlangıcını işaret etti. “Blue’nun” serbest bırakılmasından bir yıl sonra, ebeveynleri boşandı ve 2000 yılında, müdürü ve babasına dava açtı ve onunla eşinin beş yıl boyunca en az 7 milyon dolar zimmete geçtiğini iddia etti. Kan davası halka açık ve iğrençti, ancak daha sonra uzlaştılar.

Rimes’ın ülkelerinden bazıları ve Billboard Hot 100 hitleri şunları içeriyor:

“Blue” (1996) “Tek Yön Bilet (Çünkü Yapabilirim) “(1996)” Zincirsiz Melodi “(1996)” Nasıl Yaşarım “(1997)” Büyük Fırsat “(1999)” Sana İhtiyacım Var “(2000)” Muhtemelen Bu Şekilde Olamaz “(2005)” Bir Şey Var “(2005) ve” Uzun Canlı Aşk “(2017) verin.

7. Selena Gomez

Selena Marie Gomez, 1992 yılında Teksas’ın Grand Prairie şehrinde, büyümesini desteklemek için üç işte çalışan 16 yaşındaki bir oyuncuya doğdu. Ailesi beş yaşındayken boşandı ve Gomez tek çocukken büyüdü, annesi çalışırken büyükanne ve büyükbabasıyla vakit geçirdi.

Çocukken yoksulluk içinde yaşamasına rağmen, Gomez muhtemelen her zaman şöhret.

Eğlence sektörüne giriş, 2002’de bir çocuk televizyon şovu olan Barney & Friends’te gösterilmek üzere seçildi. Yıllar boyunca bir Disney yıldızı oldu, daha sonra hem film hem de müziğe yöneldi, sonunda çocuk yıldızından yetişkin pop yıldızına geçiş yaptı.

Her ne kadar on yıl süren aksaklıklar yaşadı / Lupus tanısı ve böbrek nakli olan Justin Bieber ile tekrardan romantizm, Gomez yine de gelişiyor. En İyi 10 Billboard Hot 100 hitinden bazıları şu sayıları içeriyor:

“Come & Get It” (2013) “Kalp İstediğini İstiyor” (2014) “Sizin İçin İyi” (2015) “Same Old Love” (2015) “Kendime Eller” (2016) “Bana Değil” (2017) ve “Beni Sevmeni Seviyorum” (2019).

Her iki ailesi de yeniden evlendi ve Gomez kardeşlerine yetişkinliğe ulaştığında verdi. İki kız kardeşi 2013 ve 2015 yıllarında doğdu.

8. Luke Combs

Kuzey Carolina’lı yerli Luke Combs, tek çocuk olduğu için ebeveynlerinin evsiz kalmadığı için mutlu olduğunu söyledi. Grafik yakalayan ülke şarkıcısı 2019 yılında Grand Ole Opry’ye dahil edildi.

1990 doğumlu Combs, Carnegie Hall’da solo şarkı söylemek de dahil olmak üzere performans gösterdi.

Müzikten ilk maaş çekini 10.000 dolara aldıktan sonra, kitleler için country müzik çalmak için Nashville’e gidebilmesi için ceza adaletindeki derece planlarından vazgeçti. Büyük karar!

Taraklar kariyerine yeni başlıyor, ancak bu sadece çocuğun ülkesindeki isabetler şunları içeriyor:

“Hurricane” (2016) “Yağdığında Ne Zaman” (2017) “One Number Deplasman “(2018)” Benim En İyim Var “(2018)” Güzel Çılgın “(2018)” Houston, Bir Sorunumuz Var “(2018)” Sizinle Hiç Tanışmamalıyım “(2018)” Bira Asla Kırmadı Kalp “(2019) ve” Gitmeme Rağmen “(2019).

Ben tek çocuğum, adamım. İşsiz evsiz biri olmamam için ailemin benim için ne kadar heyecanlı olduğunu açıklayamazsın. Bunun için bir geri dönüş yok. Berbat olursam, korkunç şöhretimi kurtarabilecek bir avukat olan başka çocuk yok.

– Luke Combs, country müzik yıldızı

9. Justin Timberlake

Justin Timberlake seksi bir şekilde geri gelmeden veya kalbini Britney Spears tarafından kırmadan yıllar önce, büyüyen yıllarının çoğunu bir Baptist koro müdürünün oğlu olarak tek bir çocuk olarak geçirdi. Ebeveynleri sadece dört yaşındayken boşandı ve her biri daha sonra yeniden evlendi. Üvey kız kardeşi doğumdan kısa bir süre sonra öldü ve iki üvey kardeşi J.T.

Timberlake kendini tek çocuk olarak yetiştirdiğini söyledi.

Pop yıldızı 1981’de Memphis’de doğdu ve geniş ailesi, gelişen yeteneğini besleyen bir dizi müzisyeni içeriyordu. Tek çocuk olmanın sıkıcı olduğunu bildirerek, diğer şarkıcıların seslerini ebeveynlerini eğlendirmek için taklit ederek şarkı söylemeyi öğrendi. Timberlake Yıldız Arama’da göründü ve geleceğin yıldızları Christina Aguilera, Ryan Gosling ve Britney Spears ile birlikte The All-New Mickey Mouse Club’da oyuncu oldu.

Ultra- başarılı erkek grup NSYNC, Timberlake daha sonra R&B, dans ve pop / rock sesini tek başına alabildi. Şovmenliği, kariyer ömrü ve crossover cazibesi ile tanındı. Grammy Ödüllü simgesi Songwriters Onur Listesi’ne dahil edildi ve solo hitlerinden bazıları şunlardır:

“Cry Me a River” (2002) “SexyBack” (2006) “My Love” (2006) “Etrafında Ne Var … Geliyor” (2006) “Suit & Tie” (2013) “Aynalar” (2013) “Kötü Bir Şey Değil” (2014) “Aşk Hiç Bu Kadar İyi Olmadı” (2014) “Yapamam Hissi Durdur! ” (2016) ve “Bir Şey Söyle” (2018)

10. The Weeknd

Onu sahne adıyla The Weeknd ile tanıyor olabilirsiniz, ancak Toronto doğumlu şarkıcı, söz yazarı ve plak yapımcının gerçek adı Abel Makkonen Tesfaye.

Ailesi ayrıldıktan sonra bekar annesi ve büyükannesi tarafından tek çocuk olarak yetiştirildi. Ne yazık ki, The Weeknd babasının her beş veya altı yılda bir kısa ziyaretler (bir gecede) gördü ve babası tamamen yeni bir aile kurmasına rağmen, çocuğun yarım kardeşlerle hiçbir ilişkisi yoktu. Şaşırtıcı bir şekilde, olmayan babası hakkında acı değil.

Annesinin çilesi kadar, The Weeknd yatağını aldı ve bir hafta sonu 17 yaşındayken eve dönmedi. Bu onun sahne adına ilham verdi. Aynı isme sahip Toronto merkezli bir grup olduğu için telif hakkı sorunlarını önlemek için “e” yi bıraktı. Weeknd’in müziği, müziği internette yayınlandığında çekiş kazandı ve 2015’te “Yüzümü Hissedemiyorum” ve “Tepeler” ile arka arkaya bir numara kazanan birkaç sanatçıdan biri oldu.

The Weeknd’s En İyi 40 Billboard Hot 100 şarkısından şarkı seçin:

“Love Me Harder” (2014) “Earned It” (2014) “The Hills” (2015) “Can’t Yüzümü Hisset “(2015)” Gece “(2015)” Starboy “(2016)” Hissediyorum “(2016)” Parti Canavarı “(2016)” Hatırlatma “(2017)” Benim için Dua Et “(2018 ) “İsmimi Ara” (2018) “Ateşte Kayıp” (2019) “Kalpsiz” (2019) ve “Kör Işıklar” (2019).Van Morrison

George Ivan Morrison 1945 yılında Kuzey İrlanda Belfast’ta doğdu, bir tersane elektrikçisinin tek çocuğu ve şarkı söyleyen ve genç bir kadın olarak dans eden bir anne. Morrison, babasının geniş caz, ülke ve halk kayıtları koleksiyonu olmasaydı, yıldız statüsüne asla ulaşamayacağını iddia etti.

Hayranlara Van the Man olarak bilinen Morrison Grammy’yi kazandı Hem Songwriters Onur Listesi’ne hem de Rock and Roll Onur Listesi’ne verildi. İrlandalıların ana akım Billboard Hot 100 ve rock hit’leri şunları içeriyor:

“Brown-Eyed Girl” (1967) “Domino” (1970) “Blue Money” (1971) ve “Wild Night” (1971).

12. “Garip Al” Yankovic

Garip Al’ın parodileri hafif esprili ve düpedüz komik. Popüler şarkıları alır ve şarkı sözlerini yeniden düzenler, genellikle akordeon ekler ve popüler kültürde eğlenir. Weird Al ile ilgili en iyi şey şarkılarının aile dostu komedi olmasıdır.

Alfred Matthew Yankovic asosyal, akordeon çalan tek çocuk olarak büyüdü. 1959’da California’da doğan Yankovic, babasının sık sık tekrarlanan tavsiyelerinin kalbini aldı: sizi mutlu eden bir yaşam için yapın. Yankoviç’in müzik sevgisi, ilk önce yerel bir müzik okulunda ücretsiz gitar dersleri veren akademisyenlerden oluşan bir kapıdan kapıya satış elemanından ilham aldı.

California Politeknik Devlet Üniversitesi’ndeki mimarlık derslerine müziğinden daha az ilgi duyuyordu.

Müzikteki kariyeri, şarkılarından biri radyoda sendikal bir komedi radyo kişiliği olan Dr. Demento tarafından çalındığında başlatıldı. . Yankoviç bir disk jokey oldu ve başkalarının ona tutturduğu “Weird Al” etiketini benimsedi. Komedi şarkıları ona birçok Grammy Ödülü kazandı. Yenilik şarkıları olarak düşünülse de, bazen parodileri o kadar popüler hale geldi ki, bu şarkılar gibi ana Billboard Hot 100 tablosuna çarptılar:

“Eat It” (1984) “Nirvana gibi kokuyor” (1992) ve “White & Nerdy “(2006).

13. Kelsea Ballerini

Ülke / pop crossover yıldızı Kelsea Ballerini’nin kanında müzik var. 1993 yılında Tennessee’de doğan anne ve babasının dini radyo yayıncılığı için ülke radyosu ve pazarlaması konusunda geçmişi vardır. Tek çocuklarını dans derslerine kaydettirdiler, şarkı söylemeye ve şarkı yazmaya teşvik ettiler ve doğal yeteneğinden yararlanmak için ellerinden geleni yaptılar.

Ballerini 2015 yılına kadar Grand’daki ilk albümünden bir şarkı çalıyordu. Ole Opry aşaması. Dört yıl sonra genç sanatçı o kadar başarılı oldu ki Opry’ye üye olarak dahil edildi.

14. Lenny Kravitz

1964’te Manhattan’da doğan Lenny Kravitz, yaratıcı ebeveynlerin, aktrisin ve bir haber yapımcısı / caz girişimcisinin tek çocuğudur. Kravitz aynı zamanda televizyon muhabiri Al Roker’in ikinci kuzenidir.

Grammy Ödüllü rockçı, davul olarak tencere ve tavaları kullandığında erken çocukluk dönemindeki müziğe hem ilgi hem de yetenek gösterdi. Onu teşvik etmek için, ebeveynleri Aretha Franklin, Stevie Wonder ve James Brown dahil olmak üzere müzik efsanelerini görmek için tek çocuklarını aldı. Annesi televizyon şovunda rol aldığında Los Angeles’a taşınmak Jeffersons, Kravitz’in bir sanatçı olarak gelişiminde seminal olduğunu kanıtladı. California Boys Korosuna katılarak şarkı tekniği üzerinde çalıştı. California’da rock müziğiyle tanıştı ve müzik endüstrisinde hayat boyu önemli bağlantılar kurduğu Beverly Hills Lisesi’ne katıldı.

Kravitz’in sesi eklektik ve alternatif rock ve hard rock’a daha fazla eğilme eğiliminde . En iyi 40 Billboard Hot 100’e ve alternatif şemaya bir dizi isabet etti. Bunlardan bazıları şunlardır:

“Bitmedi” (1991) “Uzakta Uç” “(1998)” Yine “(2000)” Dig In “(2001)” Lady “(2005) ve “Bana Ruhunu Göster” (2004).Sia

Muhtemelen Sia’yı yüzünü gizlilik için gizlemek için genellikle büyük bir sarışın peruk takan eksantrik müzisyen olarak tanımlarsın. Şarkıcı-söz yazarı Sia Kate Isobelle Furler 1975 yılında Avustralya’nın Adelaide şehrinde doğdu. O tek çocuktur. Sia iddialı bir ortamda büyüdü ve gençken sirk sanatçıları, aktörler ve müzisyenler tarafından kuşatıldı. Babası bir blues gitaristi ve annesi bir sanat öğretim görevlisidir. Çift, Sia 10 yaşındayken ayrıldı.

Sia, bir asit caz grubu Crisp’e katıldı, sonra dağıldıktan sonraki yıllarda solo bir sanatçı olarak ve Adele gibi sanatçılar için saygın bir söz yazarı olarak ortaya çıkmaya başladı. Kelly Clarkson, Rihanna, Katy Perry, Beyoncé ve diğerleri. Ne yazık ki, şöhret ona özellikle zorlu çift kenarlı bir kılıç verdi. Sia madde bağımlılığı, zihinsel sağlık sorunları ve nadir görülen otoimmün bir durumla mücadele etti.

Billboard Hot, Sia’nın şarkı söyleme yeteneklerini sergileyen sıcak 100 hit arasında şunlar yer alıyor:

“Titanium” (2011) “Wild Ones “(2011)” Korkuya Guts “(2014)” Avize “(2014)” Elastik Kalp “(2015)” Ucuz Heyecanlar “(2016) ve” En Büyük “(2016).

Evet, bu müzisyenler sadece çocuklar da! Evet, bu müzisyenler de sadece çocuk!

Popüler Müzikte Daha da Ünlü Çocuklar

Sanatçı Örneği Şarkı Türleri 16.Annie Lennox Kalbinize Biraz Aşk Koydu (1988), Neden (1992), Kırık Camda Yürürken (1992), Artık Seni Sevmiyorum (1995) pop, rock 18. Phil Lynott (İnce Lizzy baş vokalisti ) Erkekler Kasabaya Geri Dönüyor (1976) kaya 19. Ciara Goodies (2004), 1,2 Adım (2004), Promise (2006), hip-hop, R&B, pop 20. Elvis Costello Veronica (1989), Diğer Summer of Side (1991) yeni dalga, punk 21. Lil ‘Wayne Go DJ (2004), Lollipop (2008), A Milli (2008), O Will (2011), Uproar (2018) hip-hop 22. Anne-Margaret Anlayamıyorum (1961), Love Rush (1979), Gece yarısı Mesaj (1980) disko / dans, pop 23. Cole Porter (şarkı yazarı) Her şey Kabul (1934), Senden Çıkıyorum (1934), Seni Tenimin Altında Anladım (1936) Broadway, caz 24. Richie Sambora (Bon Jovi baş gitaristi) Ballad of Youth (1991) rock 25. Sammy Davis, Jr. Bir Şey Vermeliyim (1955), Ben Olmam (1968), Şeker Adam (1972), caz, pop 26 Kanye West Gold Digger (2005), Stronger (2007), Heartless (2008), FourFiveSeconds (2015), Follow God (2019) hip-hop 27. Ringo Starr Fotoğraf (1973), Siz Onaltı (1973), pop , Kaya 28. Hunter Hayes Wanted (2012), Çılgın Olmak İstiyorum (2013), Herkesin Biri Beni Buldu (2013), Görünmez (2014), Daha (2017) ülke 29.One Chance (1995), Hypnotize (1997), Mo Money Mo Problems (1997) hip-hop, gangsta rap 30. Tammy Wynette I Play Wanna Play House (1967), DIVORCE (1968), Mandıra Dur ( 1968), ‘Kendim Yapabildiğim Kadar (1976) ülke 31. Riley Green Bu Kız Olsaydı (2018), Keşke Grandpas Hiç Ölmedi (2019) ülke 32. Missy Elliott Sock It 2 ​​Me (1997), Sıcak Boyz (1999), Ur Freak On (2001), Work It (2002), Lose Control (2005) hip-hop, R&B 33. Ludacris Fantezi Nedir (2000), Stand Up (2003), Money Maker (2006) , Pist Aşk (2007), Ne Kadar Düşük (2009) hip-hop, R&B 34. Teddy Pendergrass Artık Seni Sevmiyorum (1977), Kapıyı Kapat (1978), Işıkları Kapat (1979), Aşk TKO (1980) R&B, disko, ruh 35. Elton John “Timsah Kayası” (1972), “Bennie ve Jetler” (1974), “Kalbimi Kırma”, (1976), ” Güneş Üzerime İniyor “(1991),” Rüzgardaki Mum “(1997) pop, rock 36. Rodney Crowell Ashes Şimdiye Kadar (1980), Denediğim Seni Bırakamadım (1988), Leavin için Çılgın ‘(1988), Bunca Zamandan Sonra (1989) ülke Tek çocuk olan (veya olan) popüler bir müzisyen biliyor musunuz? Aşağıdaki Yorumlar Bölümünde bir öneri yapın!

Bu içerik, yazarın bilgisi dahilinde doğru ve doğrudur ve kalifiye bir uzmanın resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyelerinin yerini alması amaçlanmamıştır.

Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir. FlourishAnyway profil resmi YAZAR

FlourishAnyway

< 102 dakika önce ABD'den

Bill – Kendi aileniz hakkında biraz bilgi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Üç kişiden biriyim ve çok farklı olmamıza rağmen, paylaşılan geçmişleri ve anıları olan başkalarına sahip olmak güzel. Sadece çocuklar ebeveynlerinin odaklanmış kaynaklarını ve dikkatini ve ayrıca yaşanmamış hırsların baskısını alırlar. Tek çocuğum var ve lise erkek arkadaşım tek çocuktu. Onları çok kardeşleri olanların sevecen, duyarlı ve yanlış anladım.

bdegiulio profil resmi

Bill De Giulio

12 saat önce Massachusetts’ten

Acaba odaklanmayı teşvik eden ve başarılı olmaya çalışan tek çocuk olmakla ilgili bir şey olup olmadığını merak ediyorum. Bu liste kimin müzik yaptığı gibi. Sanırım bu yıldızların geldiği aile geçmişini düşünmek için hiç durmadım. Harika bir liste.

Bir bebek patlayıcısı olarak, büyük aileler 50’li yılların sonlarında ve 60’lı yılların başında normdu. FlourishAnyway profil resmi YAZAR

FlourishAnyway

< 17 saat önce ABD'den

James – Bunu beğendiğine sevindim. Özellikle bu gibi zamanlarda, bu kardeşlere onlar hakkında ne hissettiğinizi söyleyin!

justthemessenger profil resmi

James C Moore

21 saat önce The Great Midwest’ten

Müzik için en yaratıcı kategorileri buluyorsunuz. Frank Sinatra, Elvis ve Adele bazı büyük isimler. Bana gelince, büyüdüğüm üç erkek kardeşim ve iki kız kardeşim olmadan hayat hayal edemiyorum.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.