40 Yaş Üstü En Seksi, En Seksi ve En Yakışıklı Koreli Aktörler

40 Yaş Üstü En Seksi, En Seksi ve En Yakışıklı Koreli Aktörler

Popüler bir kullanıcı var Ama hayatın 40 yaşında başladığı söyleniyor. Ama yakışıklı Koreli aktörlerimiz için 40 yaşları sadece bir başlangıç ​​değil, çalışmalarındaki profesyonelliklerinin sağlam bir kanıtı. Kore eğlencesindeki performansları ve katkıları günümüz medyasını büyük ölçüde etkilemişti. Bu nedenle, yakışıklı, seksi, çekici ve karizmatik oppalarımıza tekrar aşık olmak normaldir. Ekranda her göründüklerinde, onların güçlü çekiciliğini ve sanatçıların geri kalanından gelen saygıyı hissedebiliyoruz.

Artık sevimli, masum görünümlü ve bebek yüzlü aktörler değiller. bir zamanlar biliyorduk. Onlar şimdi ekrandaki erkekçe, iri ve saygın sunbaeler. Birçoğu bekar kalırken, çoğu çocuklarıyla birlikte mutlu bir şekilde yaşayan kendi ailelerini yerleşti. Ama yine de, yüreklerimizi güçlü çekiciliği ve güzel görünümleriyle yakalarlar ve oyunculuk yetenekleriyle daha iyi hale geldiklerinden performanslarıyla büyüleniriz. 40’lı yaşlarında birçok aktör arasında kimler var? Bu kez, 40 yaşın üzerindeki en iyi görünümlü K aktörleri listesinde kim olduğunu ve 2017 yılı için yaşlarını öğrenin.

• Cha Seung-won

Eğlenceli gerçekler:

7 Haziran 1970’de doğdu (yaş: 47) Karısı Lee Soo-jin ve 1992’de evlendiler.Görünüşüne, yüksekliğine ve güvenine sahip olduğu için Cha Seung-won, kariyerine 1988’de başarılı ve talep edilen bir moda modeli olarak başladı. Kendisini herhangi bir rolde yetenekli olduğunu kanıtlayan, türler.

Popüler dramalarından bazıları:

Jo Gook Athena gibi Belediye Binası: Oğul Hyuk olarak Savaş Tanrıçası Dokko Jin olarak en büyük aşk Hepiniz Seo Pan-seok Prens Gwanghae olarak görkemli siyaset olarak kuşatılmış

• Lee Byung-hun

13426089_f520.jpg

Eğlenceli gerçekler:

13 Ağustos 1970 doğumlu (yaş: 47) Koreli aktris Lee Min-jung ile evli. Düğümü 10 Ağustos 2013’te bağladılar. İlk çocukları, 31 Mart 2015 doğumlu Lee Joon-hoo adlı bir oğul. Los Angeles’taki yıllık Akademi Ödülleri’nde Oscar kazanan ilk Güney Koreli aktördü. Ayrıca Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi üyesidir. Ahn Sung-ki ile birlikte Lee Byung-hun, Los Angeles’taki Hollywood’daki Grauman Çin Tiyatrosu’na el ve ayak izlerini basan ilk Güney Koreli aktörlerden biri.Joe: Kobra’nın Yükselişi, G.I. Joe: Kim Hyun-jun olarak Fırtına Gölge Iris olarak misilleme Şeytan’ı Kim Soo-hyeon Masquerade olarak King Gwanghae / Beggar Ha-sun olarak gördü Ahn Sang-goo olarak Men Men

• Kim Min-jong < / h3>

Eğlenceli gerçekler:

23 Mart 1971’de doğdu (46 yaşında) Kim Min-jong, kariyerine 1990’lı yıllarda Kore film ve televizyonunda nazik, ciddi bir imajla matine idol olarak başladı. Oyunculuk dışında, solo şarkıcı olarak da popülerdir. 2012 draması A Gentleman’s Dignity’de rol aldığı için daha fazla taraftar kazandı.

Popüler dizilerinden bazıları:

Beyefendinin Onurlu Bir Athena: Savaş Tanrıçası Iljimae’nin Dönüşü Tanrı Sırrı Denilen Bir Adam

• Ji Jin-hee

Eğlenceli gerçekler:

24 Haziran 1971’de doğdu (46 yaşında) 2004’ten beri Lee Su-yon ile evli. Karısı iki oğlu doğurdu. SidusHQ’dan bir yetenek ajanı eğlence alanında kariyer yapma konusunda ona yaklaştığında bir reklam ajansında fotoğrafçı olarak çalışıyordu.Oyunculuk atılımı 2003 yılının sonlarında dönem draması Dae Jang Geum ile geldi. Drama, yüksek izlenme puanları ve yurtdışındaki popülerlik artışıyla büyük bir başarı ve Ji Jin-hee’nin tasviri izleyicilerden övgüler aldı.

Popüler filmlerinden ve dramalarından bazıları:

Dae Jang Geum, Min Jeong-ho Bahar Günleri, Go Eun-ho Dong Yi, Kral Sukjong Blood, Lee Jae-wook Aşk Kurgu, Joo-ro

• Jang Dong-gun

Eğlenceli gerçekler:

7 Mart 1972’de doğdu (45 yaşında) 2010 yılından beri oyuncu Ko So-young ile evli ve iki çocuğu var: bir oğlu ve bir kızı. Kore’deki en yüksek ücretli aktörlerden ve ünlü onaylayıcılardan biridir. Anketlerin çoğunu, en güvenilir yıldızların endüstri uzmanları tarafından sürekli olarak doldurdu. Beyzbol oynamayı seviyor ve Lee Jong-hyuk, Hyun Bin, Kim Seung-woo, Hwang Jung-min, Ji Jin-hee ve diğer aktörlerle ünlü amatör beyzbol takımı “Playboys” in bir üyesi.

Popüler filmlerinden ve dramalarından bazıları şunlardır:

Taegukgi: Lee Jin-tae gibi Savaş Kardeşliği Lee Han Dong-su rolünde Eve Kimdir Yoon Hyung-chul Kim Jun-sik A rolünde Beyefendinin Kim Do-jin olarak onuru

• Bae Yong-jun

Eğlenceli gerçekler:

29 Ağustos 1972’de doğdu (45 yaşında) Bae Yong-jun, aktris Park Soo-jin ile evlidir.Birlikte bir çocukları var. Çaylak bir oyuncu olarak, 1994 yılında ilk draması Salut D’Amour ile ün ve başarı kazandı. 2002 yılında melodram romantik dizisi Winter Sonata’da rol aldığı zaman daha da popüler oldu ve Japonya’da son derece meşhur oldu. hayran kitlesi tarafından “Yon-sama” lakabı. Daha sonra restoran işine girdi ve refah trendinden yararlanan restoranlar ve kafeler kurdu. Asya’nın en sevilen aktörlerinden biridir ve çoğu Koreli aktörde görülmeyen şık gözlükleriyle inanılmaz derecede yakışıklı görünüyor.

Popüler dizilerinden bazıları:

Kang Joon-sang / Lee Min-hyeong Salut D’Amour, Shin Dong-hyuk rolünde Winter Sonata / Frank Shin Damdeok / Hwan rolünde Efsane -Hong Sung olarak ilk Aşk Chan-woo

• Lee Jung-jae

Eğlenceli gerçekler:

15 Mart 1973’te doğdu (44 yaşında) Lee Jung-jae bir manken olarak başlayarak ün kazandı. Güzel görünüşü ve yeteneği ile 1994 yılında oyunculuğa başladı ve 1998 yılında An Affair filminde atılımını yaptı.1999’dan beri, aktör Jung Woo-sung ile zaten iyi arkadaş ve birlikte birkaç işletmeleri var.

Bazı popüler filmleri:

Han Sung-hyun gibi Hong-ki Il Mare gibi Yükselen Güneşin Woo-in Şehri Olarak Bir Olay -jin

• Jung Woo-sung

Eğlenceli gerçekler:

20 Mart 1973’te doğdu (44 yaşında) Jung Woo-sung, ilk Kore BMMYK İyi Niyet Elçisi. Melodrama, aksiyon, romantizm ve diğerleri gibi çok çeşitli türlerde çok yönlü oyunculuğu ve performansı için eleştirmenlerden övgü alan Kore’nin en iyi aktörlerinden biridir. İyi görünüşü, uzun boylu ve zayıf gövdesi nedeniyle, bir aktöre geçmeden önce bir moda modeli haline geldi. Aktör Lee Jung-jae ile iyi arkadaş ve Mayıs 2016’da ‘Artist Company’ adlı eğlence etiketini kurdu ve CEO’su oldular.

Popüler dramalarından bazıları:

Cheol-su Athena olarak Hatırlanacak Bir An: Lee Jung-woo Padam Padam gibi Savaş Tanrıçası Yang Kang-chil Yükselen Güneş Şehri olarak Do-chul Kral Han Kang-sik

• Joo Jin-mo

Eğlenceli gerçekler:

11 Ağustos 1974’te doğdu (43 yaşında) Gerçek adı Park Jin-tae.2003 yılında boks draması Punch’da Shin Min-ah ve 2006’da son derece popüler romantik komedi filmi 200 Pounds Beauty ile oynadı. 2008 filmi A Frozen Flower’da eşcinsel bir kral olarak gösterdiği performans, 45’inci Baeksang Sanat Ödülleri’nde ilk En İyi Erkek Oyuncu kupasını getirdi.

Popüler filmlerinden ve dramalarından bazıları:

Han Sang-jun olarak 200 Pound Güzellik Kral Modası olarak Donmuş Bir Çiçek 70’lerde Kim Dong-genç İmparatoriçe Ki, Wang Yoo Kadını olarak Bavul Ham Bok- geo

• Lee Sun-gyun

Eğlenceli gerçekler:

2 Mart 1975’te doğdu (42 yaşında) Yedi yıldır çıktıktan sonra 23 Mayıs 2009’da Jeon Hye-jin ile evlendi. İki oğlu oldu. Ekrandaki nazik, kibar ve tatlı oppa görüntüsü ile tanınıyor, ancak dramada, taşlı bir şef olarak oynadığı zaman bu görüntüyü salladı, Makarna. Ayrıca Hong Sang-soo ile işbirliği yapmaya devam ediyor.

Popüler dramalarından bazıları:

Choi Do-young olarak Beyaz Kule Choi Han-sung Makarna olarak Choi Han-sung Makarna olarak 1. Kahve Prensi Lee Min-woo Karımın İlişki Olarak Altın Saati bu Hafta

• Yoo Ji-tae

Eğlenceli gerçekler:

13 Nisan 1976’da doğdu (41 yaşında) Koreli aktris ve model Kim Hyo-jin ile evlendi ve eğlence endüstrisinde flört statülerini açıkça kabul eden en tatlı çiftlerden biri olarak biliniyor.Bir manken olarak başladı ama yakışıklı yüzü ve inanılmaz oyunculuk yeteneği onu bir aktör yaptı. 2012 yılında ilk uzun metrajlı filmi Mai Ratima’yı 15 yıl önce üniversitede yazdığı bir özet üzerine yönetti.

Popüler filmlerinden ve dramalarından bazıları:

Şifacı Hwang Jin-yi Oldboy Aynen Libera Me

• Oh Ji-ho

Eğlenceli gerçekler:

2 Mart 1975’te doğdu (42 yaşında) 12 Nisan 2014’te Eun Bo-ah ile evlendi ve ilk kızları Oh Seo-heun’u 30 Aralık 2015’te karşıladı. Önce ticari bir model olarak başladı, ilk kez 1998’de Kka filminde küçük bir rolle oyunculuk yaptı. Uzun ve yakışıklı görüntüsü ve gülümsediğinde çekici çukurları ile bilinir.

Bazı popüler filmleri ve dramaları:

Song Tae-ha olarak Köle Avcıları Mo Hwi-chul olarak Adil Leydim Baek Dong-soo olarak Büyük Soygun Kim Seung-hyun Aşk Kliniği olarak 3. Hastane Wang Seong-ki

• Kwon Sang-woo

Eğlenceli gerçekler:

5 Ağustos 1976 (41 yaşında) doğumlu. 28 Eylül 2008 tarihinde eski Bayan Kore oğlu Tae-young ile evlendi ve birlikte iki çocuğu var.Kalp kıran dramadaki rolü olan Stairway to Heaven, Kore’deki ve hatta yurtdışındaki popülaritesini artırmasına yardımcı oldu.

Popüler filmlerinden ve dramalarından bazıları:

Cha Song-joo Cinderella gibi Cennete Merdiven Oh Dae-san / Lee Joon-hee Kim Eğitmen Arkadaşım Kim Ji-hoon Tıbbi Üst Takım olarak Park Tae Cha Seok-hoon olarak shin Temptation

• Song Seung-heon

Eğlenceli gerçekler:

5 Ekim 1976 (41 yaşında) doğumlu Song Seung-heon kariyerine 1995 yılında STORM kot markası için bir model olarak başladı. İlk kez 1996 yılında popüler sitcom Three Guys, Three Girls’de izleyiciler tarafından tanındı. 2008’de Eden Doğu doğusu dramında “Daesang” (Büyük Ödül) kazandığı agresif ve erkeksi roller üstlenerek sert bir görüntü aldı. MBC Drama Ödülleri. 2009 yılında kendi yönetim ajansı Storm S Company’yi kurdu. Ayrıca Caffe Bene tarafından başlatılan İtalyan restoran zinciri Blacksmith’in Sinsa-dong şubesine sahiptir.

Bazı popüler filmleri ve dramaları:

Yoo Min-woo’nun Doğusu Lee Dong-chul olarak Yaz Kokusu Lee Young-choon Kaderi olarak Daha İyi Bir Yarın Kim Woo-min

• Jang Hyuk

Eğlenceli gerçekler:

20 Aralık 1976 (40 yaşında) doğdu. Uzun zamandır sevgilisi Kim Yeo-jin ile 2 Haziran 2008’de evlendi.Çiftin iki oğlu ve bir kızı var. Jeet Kune Do’yı 10 yıldan fazla bir süredir uygulamaktadır ve eski bir profesyonel Tekvando atletidir.

Bazı popüler filmleri ve dramaları:

Lee Dae-gil Köle Avcıları Kang Chae-yoon / Ddol-bok Iris II ve Jung Yoo-gun Lee Gun olarak Sevmeyi Sevdi Rüzgar Gibi Git Myung-woo

• Ji Sung

Eğlenceli gerçekler:

27 Şubat 1977’de doğdu (40 yaşında) Gerçek adı Kwak Tae-geun. Popüler Koreli aktris Lee Bo-young ile evli. Onunla 2004 TV dizisi Save Last Dance for Me setinde tanıştı ve 2007’de ilişkilerini doğruladılar. 2015 doğumlu Kwak Ji-yoo adında bir çocuğu var. Genellikle oyuncu Hwang Jung-eum ile eşleştirildi. İkisi de Gizli Aşk’ta oynadı ve Beni öldür, iyileş beni.

Popüler dizilerinden bazıları:

Son Dansı Benim İçin Kang Hyun-woo’nun Gizli Sevgisi Olarak Kurtar Jo Jo-hyuk Beni Öldür, Beni Cha Do-hyun olarak iyileştir, Shin Se-gi, Perry Park , Ahn Yo-na, Ahn Yo-seob, Nana, Bay X Şovmen Shin Suk-Ho Davalı olarak Park Jung-woo

• So Ji-sub

Eğlenceli gerçekler:

4 Kasım 1977’de doğdu (40 yaşında) Oyunculuk dışında, Ji-sub da bilinen bir rapçi ve aynı zamanda birkaç hip-hop EP de yayınladı.11 yıl profesyonel bir yüzücü olmak için eğitim aldı ve Kore Ulusal Oyunlarında bronz madalya kazandı. Modellemeyi denedi çünkü hip-hop sanatçısı Kim Sung-jae’nin yanında poz vermek istedi.

Popüler dizilerinden bazıları:

Joo Joong’un kazandığı Üstat’ın Güneşi, Lee Cho-in olarak Cain ve Abel / Oh Kang-ho Üzgünüm, Seni Cha Moo-hyuk olarak Seviyorum Kang In-wook olarak Bali Genel Guishil olarak Bin Yıllık Sevgi Ari / Kang In-chul

• Won Bin

Eğlenceli gerçekler:

10 Kasım 1977’de doğdu (40 yaşında) Gerçek adı Kim Do-jin. İlk kez 2000 yılında My Heart adlı televizyon dizisinde oynadıktan sonra popülerlik kazandı. 30 Mayıs 2015’te popüler Koreli aktris Lee Na-young ile memleketindeki küçük, özel bir törenle evlendi.

Bazı popüler filmleri ve dizileri:

Han Tae-suk Taegukgi gibi Kalbimde Sonbahar Lee Jin-seok olarak Kardeşim Jong-hyun olarak Kardeşim Do-joon olarak Adam Hiçbir Yerde Cha Tae- sik

40 yaşın üzerinde en sevdiğin aktör kim?

Cha Seung-won Lee Byung-hun Kim Min-jong Jang Dong-gun Ji Jin-hee Bae Yong-jun Lee Jung-jae Jung Woo -sung Joo Jin-mo Lee Sun-gyun Yoo Ji-tae Oh Ji-ho Kwon Sang-woo Şarkı Seung-heon Jang Hyuk Ji Sung So Ji-sub Won Binİyi sonuçlar

Yorumlar

Giriş veya bir HubPages Network hesabı kullanarak kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.