Acımasız İstanbul ’da rol alanların büyük şansı!

Acımasız İstanbul ’da rol alanların büyük şansı!

Hem usta isimleri keza genç yetenekleri buluşturan Zalim İstanbul dizisi, birçok oyuncu için mektep gibi oldu. Kanal D ekranında yayınlanan dizide Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay ustalar grubunu oluşturuyor.

Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Simay Barlas, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkan ise genç yetenekler grubunu oluşturuyor. Acımasız İstanbul dizisi genç yetenekler için ustalardan önemli bilgiler edinebildikleri, deneyim kazanabildikleri bir set konumunda.

Dizide Cemre karakterine hayat veren Sera Kutlubey, Zalim İstanbul ’un kendisine ne kadar iyi geldiğini Milliyet gazetesindeki röportajında şu sözlerle anlattı:

“Her şeyden önce çok hoş halk kazandım. Bir yanlamasına da yönetmeninden oyuncusuna fazla kıymetli insanlarla çalışıyorum, onlardan oyunculuğa dair her gün bir şey öğreniyorum. Hayata ve insani ilişkilere dair de bu yoğun tempoda aralıksız bir devinim içindeyiz. Bu da bambaşka bir doktrin katıyor.”

Ayrıca kendisinden hem ailesinden ve yaşantısından çoğu şeyden feragat ederek Zalim İstanbul ’da yer aldığını anlatan Kutlubey, kaliteli ve uzun soluklu bir iş olması için çabaladıklarını ve dileklerinin de yerine geldiğini anlattı.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.