Adalet Ligi’nin ‘Snyder Cut”ı 2021’de HBO Max’e geliyor

Adalet Ligi'nin 'Snyder Cut''ı 2021'de HBO Max'e geliyor

Yönetmen Zack Snyder’ın Adalet Ligi’nin uzun süredir söylentisi olan “Snyder Cut” çok gerçek ve 2021’de HBO Max’te özel olarak yayınlanacak.

“HBO Max’e teşekkür etmek istiyorum ve Warner Brothers, sanatçıları destekleme ve gerçek vizyonlarının gerçekleştirilmesine izin veren bu cesur jest için. Ayrıca, bunu gerçeğe dönüştürdüğü için SnyderCut hareketine katılan herkese özel bir teşekkür ederiz, ”dedi Snyder haberleri açıklayan bir açıklamada.

Snyder’ın filmin versiyonunun ne biçim olacağı henüz belli değil. Görünüşe göre yönetmen ve Adalet Ligi’ni üreten ve aynı zamanda Zack ile evlenen Deborah Snyder, yönetmenin kesiminin yaklaşık dört saatlik bir film olarak mı yayınlanacağını veya altı bölümlü bir seriye bölünüp bölünmeyeceğini hala belirliyor. Hollywood Muhabiri. THR’nin raporunda da yeni kesimin (filmin yeniden düzenlenmesi, yeni müziklerin puanlanması, yeniden görsel efektlerin yeniden yapılması ve yeni görsel efektlerin eklenmesini içerecek) üretilmesinin maliyetinin 20 ila 30 milyon dolar arasında olduğu söyleniyor.

Snyder kesiminin tarihi uzun ve kıvrımlı. Snyder aslen kızının ve Warner Bros’un ölümünden sonra Adalet Ligi’nden ayrıldı.Stüdyo ve Snyder arasındaki her şey ilk başta dostane görünüyordu. Ancak film Kasım 2017’de piyasaya sürüldüğünde, hayranlar Whedon’un filme daha hafif, daha komedi katkılarıyla sorun çıkardı. Bir filmin Warner Bros.’un “Snyder cut” u sunması için yayınlanmasından kısa bir süre sonra bir kampanya başladı.

O zamandan bu yana yaklaşık üç yıl içinde, “Snyder Cut’ı Serbest Bırak” dünyadaki hayranlardan tam güç bir kampanyaya dönüştü. Çevrimiçi dilekçeler açıldı, Burbank’taki Warner Bros. stüdyosunun dışında halka açık gösteriler düzenlendi ve New York’ta Time Square reklamları yayınlandı.

Bazı Snyder kesintili kampanyaları olumlu oldu. Resmi Snyder Cut Cut kampanya grubu da intihar farkındalığı için (Snyder’ın kızına övgüde) para topladı. İnsanlar kampanya aracılığıyla arkadaş edindiler ve hayranlar, Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Çelik Adam’ı da içeren sevdikleri Snyder DC filmlerine bağlandı. Ben Affleck ve Gal Gadot gibi aktörler de #ReleaseTheSnyderCut hashtag ile Justice League’den fotoğraf tweetleyerek kampanyaya katıldılar.

Ne yazık ki, Snyder kesme kampanyası, son birkaç yıl.

DC Comics yaratıcı yönetici Geoff Johns ve Whedon, Adalet Ligi’nin kendi beklentilerini karşılamadığını veya gişede iyi performans göstermediğini (dünya çapında 658 milyon doların altında, isabet etmediğini) üzen hayranlar tarafından sosyal medyada “yılanlar” olarak anılıyor. Stüdyoda filmin başabaş noktası).

DC Universe’deki Warner Bros’taki diğer yönetmenler – Wonder Woman yönetmeni Patty Jenkins ve The Batman’ın Matt Reeves gibi – stüdyo filmlerine öncelik veriyormuş gibi yapılan filmlerine öfkeli hayranlar tarafından tweet atıldı Adalet Ligi’nin bitmiş bir Snyder kesimi üretmekten daha fazla.

Snyder kesintisine olan ilginin hem bir fanın hem de meraklı seyircinin bakış açısından aşikar olduğuna dair bir soru yok. WarnerMedia’nın bakış açısından, şirketin projeyi duyurması için de mükemmel bir zaman. HBO Max, AT&T ve WarnerMedia’nın taç mücevher akışı hizmeti 27 Mayıs’ta başlayacak. Mümkün olduğunca çabuk ölçeklenmeye yardımcı olmak için, hizmete en çok aboneyi en başından getirmek çok önemlidir. Snyder kesintisi, WarnerMedia yöneticilerinin görmeyi umduğu ilgi ve kayıtları artırabilir.

Bununla birlikte, Snyder kesintisini serbest bırakan daha büyük konuşma fan yetkisi ile ilgilidir. Oyun endüstrisi 2013 yılında Mass Effect 3 ile arttı – artan toksisite çağında.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.