Adam Sandler’ın en iyi filmlerinden Uncut Gems şu anda ABD’deki Netflix’te yayınlanıyor

Adam Sandler’ın en iyi filmlerinden Uncut Gems şu anda ABD’deki Netflix’te yayınlanıyor

Adam Sandler pek çok dizide rol almadı, ancak oynadığı kişiler beklentileri aşma eğiliminde. Kesilmemiş Taşlar farklı değil.

Josh ve Benny Safdie’nin eleştirmenlerden övgü alan bağımsız filmi, Sandler’ı Howard Ratner, New York City kuyumcusu olarak nadir bir taş, Kevin Garnett ve 2012 Celtics oyununda riske atan bir kumar bağımlılığıyla canlandıran ABD’de Netflix’te yayınlanıyor. Flama, indie hit yapımcısı A24 ile birlikte filmin ortak yapımcısıdır. Uncut Gems, bugünden önce uluslararası bölgelerde Netflix’te yayın yapabiliyordu.

Uncut Gems, birkaç eleştirmen tarafından 2019’un en iyi filmlerinden biri seçildi ve birçoğu Sandler için ödül organları tarafından büyük bir çıkıntı olarak tanınmamasını düşündü. Kaygı uyandıran film de 2017’de Good Time ve 2014’te Heaven Knows ile başarısını takiben Safdie kardeşleri bugün çalışan en iddialı film yapımcılarından biri olarak çimentoya yardımcı oldu.

Şahsen konuşan Uncut Gems de bir basketbol ya da herhangi bir spor hayranı olmanın nasıl bir şey olduğunu doğru bir şekilde tasvir etme olağanüstü bir iş. Louis Bien’in Aralık 2019’da SB Nation’da yazdığı gibi:

Bu şimdiye kadar gördüğüm en doğru spor filmi olabilir. Geleneksel bir spor filmi, kahramanları aşılmaz zorluklar gibi hissettirir, ancak onları düzgün bir şekilde çözmek için, Uncut Gems’te sonuç gereksizdir. Mesele şu ki, duygusal bir rehine oldunuz. Ve bu duyguyu bilmek için dejenere bir kumarbaz olmanıza gerek yok; Herhangi bir spor hayranı anlıyor, çünkü kendimizi yalan söylemeden, kendimizi keyfi olarak bağladığımız ve kazanılmamış sadakat ve umuduyla asla geri ödenmeyecek olan umudumuzla ve duygularını asla hissetmeyeceğimiz yalancı filozofumuz değilse en sevdiğimiz spor takımımız nedir? Bugün Netflix’te izlemek için yeni bir Sandler filmi arıyorsanız, Cinayet Gizemi yerine Kesilmemiş Taşlar yapın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.