Afili Aşk dizisinde Hülya’larda Yaşayan Adam Samet Yiğiter kimdir?

Afili Aşk dizisinde Hülya’larda Yaşayan Adam Samet Yiğiter kimdir?

Afili Aşk dizisinde Hülya’larda Yaşayan Adam Samet Yiğiter kimdir?

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisinde yer alan karakterler büyük dikkat çekiyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı dizide Samet Yiğiter karakteri dikkatleri çekiyor

Afili Aşk Karakterlerinden Yiğiter ailesinin saf, temiz delikanlısı Samet Yiğiter ile ilgili detayları videodan izleyebilirsiniz.

Karakteri canlandıran Ozan Dağgez, 1982 İstanbul doğumlu… Oyuncu 2004 yılında kariyerine başladı. Kızlar Yurdu dizisinde Zafer olarak dikkat çekti.Sana Mecburum dizisinde Erol, Aşk Yeniden dizisinde Aslan karakterlerini canlandırdı.

Ozan Dağgez, en çok Muhteşem Yüzyıl dizisinde Süleyman Çelebi olarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Alın Yazın dizisinde Yiğit olarak izlediğimiz oyuncu ayrıca Halka dizisinde de yer almıştı.

Diziden Detaylar:

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Oyuncular:
Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Bıldız (Buse)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.