Afili Aşk ’ta reyting uğruna cinsellik göndermesi

Afili Aşk ’ta reyting uğruna cinsellik göndermesi

Afili Aşk 36. yeni bölümü ile 29 Şubat Cumartesi akşamı Kanal D ekranında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümü özetsiz yayınlanacak. O nedenle Cumartesi günü saat 20.00 ’de yeni bölüm derhal başlayacak. Afili Aşk hayranları, özet yayınlanacak diye ekran başına geç geçmesinler diye uyaralım…

Bir öteki uyarı çeken nokta ise 36. bölümde Ayşe ve Kerem ’in benzer yatakta çıplakmış imajı verilerek sunulan sahne… Cinsellik göndermesi yer alan bu sahnede neler olacak merek ediliyor. Zira ekranlarda bu cins sahneleri basit basit görmek muhtemel değil. RTÜK bu sahneye bir suç oluşturan verir mi agnostik fakat düşen reytinglerden sonra cinsellik göndermesinin gelmesi de dikkatleri çekmiş oldu.

Kerem ve Ayşe benzer yatakta uyanınca ortalık fena halde karışıyor!

Afili Aşk yeni birim fragmanında Kerem ve Ayşe aralarında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Kerem ve Ceyda ’nın söz kesme törenini Ayşe sabote ediyor. Arkadaşlarını da yanında alarak baskına dışarı giden Ayşe, Kerem ’i Ceyda ’ya yar etmeme konusunda geri adım atmıyor.

Kerem ’in aklını karıştırmak için elinden geleni yapan Ayşe bu kere sınırlarını aşıyor. Kerem ’in gittiği gece kulübüne dışarı giden Ayşe, alkolün dozunu kaçırınca gece sürpriz bir şekilde bitiyor. Sabahleyin benzer yatakta uyanan ikili hemen ne yapacak?

Afili Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00 ’de Kanal D ’de!

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.