Ahmet Kural’ın kadın halini gördünüz mü? Şaka değil sonu sürprizli!

Ahmet Kural’ın kadın halini gördünüz mü? Şaka değil sonu sürprizli!

Ahmet Kural’ın kadın halini gördünüz mü? Şaka değil sonu sürprizli!

Ahmet Kural şekilden şekle girdi, 3 farklı tipi Baba Parası filmine sığdırdı… Bu karakterlerden birisi de kadın… Kural’ın kadın haline çok şaşıracaksınız…

Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin’in yer aldığı Baba Parası 1 Ocak 2020’de sinemaseverlerle buluşacak.

Vizyon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam eden

Baba Parası’nın başrol oyuncularından Ahmet Kural, filmde üç farklı tiplemeyle seyirci karşısına çıkıyor.Bu farklı tiplemeleri canlandırmanın zorlu olduğu kadar keyifli de olduğunu dile getiren usta komedyen, bir kadını canlandırmanın nasıl bir duygu olduğunu anlattı.

Kural,”Bu rollerden birinde kadın oluyorum. Kadını oynamak başlı başına fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor. Öte yandan bir de şivesiyle de apayrı bir komiklik yaşatan Kıbrıslı taksi şoförü Selim var. Finalde de farklı sürpriz bir tip daha geliyor… Replikleri, makyajı ve davranış biçimleri tamamen farklı bu üç tipi, aynı yapımda oynamak, zor olduğu kadar da büyük bir şanstı” açıklamasını yaptı.

Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönettiği filmin usta oyuncu kadrosuyla birlikte Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş da rol alıyor. Baba Parası’nın yapımcılığını TR 40 33 Productions üstleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.