Alamo Draft House, “Talep Üzerine Alamo” VOD hizmetini başlattı

Alamo Draft House, "Talep Üzerine Alamo" VOD hizmetini başlattı

Alamo Drafthouse, evlerindeki insanlara bağımsız film kiralama mağazaları hissi vermek, Alamo Drafthouse çalışanları tarafından tamamen küratörlü bir video-hizmet hizmeti başlatmak istiyor.

Talep Üzerine Alamo bir kütüphane içerecek şirketin programlama ekibi tarafından seçilen ve küratörlüğünde filmlerin hem kiralanması hem de satın alınması için kullanılabilir. Amaç, tiyatrolarının ülke genelinde bulunduğu 41 mekanın ötesinde “yenilikçi ve heyecan verici filmlere şampiyonluk” yapmak.

Tiyatro zinciri, bir sinema yönetim yazılımı şirketi olan Vista Cinema ile bu hizmeti başlatmak için ortaklık kurdu. Alamo Drafthouse da önümüzdeki haftalarda tutarlı bir şekilde hizmete daha fazla film getirmek için Sony Pictures Classics gibi stüdyolarla ortaklık yapıyor ve bir basın açıklamasına göre “diğer tüm büyük stüdyolarla tartışmalarda”. Alamo on Demand, direğin stüdyo yayınlarını, bağımsız filmlerini ve “nadir mücevherleri” içerecek.

Alamo, Alamo Drafthouse’u bağımsız bir zincir olarak kuran programlama zımbalarına bağlı kalırken yeni filmlerde de yer almayı umuyor. Garip Çarşambaları veya Şampanya Sineması ve İkindi Çayı. Temmuz ayında başlaması planlanan Tenet ve Mulan gibi büyük çadır direği gösterileri tiyatroları vurmaya başladığında, Alamo Drafthouse, tiyatro yönetimlerini, örneğin bir yönetmenin geçmiş filmlerinin video kiralama paketleriyle veya bir koleksiyonuyla artıracak. yaklaşmakta olan filmi özellikle etkileyen filmler. ”

“ Birçoğumuz yerel video mağazalarımızdaki personel seçimleri sayesinde filmleri öğrendik. Alamo On Demand ile yapmaya çalıştığımız şeyin ruhu bu, ”diyor Alamo Drafthouse’un içerik, sponsorluk ve etkinlik başkan yardımcısı Henri Mazza. “Şu anda tiyatrolarda toplanamasak da, programcılarımız hala ülke çapında diğer film severler topluluğumuz için yeni ve klasik filmler kuracak ve aynı zamanda çevrimiçi sohbetlere de ev sahipliği yapacaklar.”

Bu akıllıca Alamo için hareket et; tiyatrolar şu anda kapalı ve daha fazla insan evde takılı kalırken film kiralıyor. Tiyatrolar yeniden açıldığında bile devam edecek olan kendi hizmetlerini başlatmak için Vista Cinema ile ortaklık kurarak, Alamo insanların oturma odalarında sabit kalabilir ve umarım şu anda biraz gelir elde edebilir. Şu anda kiralama ve satın alma için mevcut olan başlıkların bir listesi şirketin web sitesinde bulunmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.