Amma Annenin Günahı dizisinin kadrosu yıkılıyor fakat…

Amma Annenin Günahı dizisinin kadrosu yıkılıyor fakat…

Fox TV ’keza yeni bir seri hazırlıkları yapılıyor.Biraz Annenin Günahı isimli dizinin kadrosu şekillenmeye takip ediyor.Ortaya çıkan isimler ‘asa yıkılıyor ’ dedirtiyor. Ancak herkes biliyor ama, kurmay ne kadar şiddetli olursa olsun ivedi olan hikaye…

Birsen Altuntaş ’ın tv100 ’deki haberine göre dizinin kadrosuna katılan isimler arasına Ayça İnci, Didem İnselel, Cesur Yazıcıoğlu ve Pamir Pekin hem katıldı. Yakın başka isimler keşke Özge Özberk, Mehmet Aslantuğ, Deniz Pudra,Burak Demir ve Hafsanur Sancaktutan idi…Yani dizinin kadrosu neredeyse yıkılıyor dersek kusur olmayacak.

Limon Resim imzalı formasyon, Mücâdeleye Hazır dizisini keza sürdürüyor ve epeyce muzaffer işlere imza atıyor. Hafta sonu sete çıkacak olan Kimi Annenin Günahı dizisi Filipinler ’da havale görülen A Mothers Guilt dizisinin şehir içi uyarlaması..

Engin Benli ’nin keza yapıma ortaklık ihtimali bulunuyor. Gerçekten hem de hoş kurmay fakat, reyting göre yeterli değil.

Kardeş Çocukları ’nı, Kuzgun ’u, Ferhat -li Sevimli ’i , Sevgili Tipik Örnek ’i ve Çocuk dizilerini hatırlayınca kadronun yıkılıyor olmasının kaçınılmaz yaklaşık etken olsa dahi ayrı olarak belirleyici olmadığı ortada.

Haberleri instagram’da uygulama öz –> @

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.