Apple TV Plus, küresel salgın sırasında Tom Hanks’ın Sony’den yeni filmini çekiyor

Apple TV Plus, küresel salgın sırasında Tom Hanks'ın Sony'den yeni filmini çekiyor

Apple, stüdyoların bu küresel salgının ortasında boşaltmak istediği filmler için bir koruyucu ev haline gelmek için diğer yayıncılara katılıyor.

Tom Hanks’ın Greyhound’u Apple TV Plus’a gelecek (henüz yayınlanma tarihi yok), ancak film orijinal olarak Sony Pictures tarafından yayınlanan bir teatral film için ayrıldı. Film, Variety tarafından “II.Dünya Savaşı’nın ilk günlerinde, Hanks’ın Yüzbaşı Ernest Krause tarafından yönetilen 37 Müttefik geminin uluslararası bir konvoyu olarak belirlendi ve hain Kuzey Atlantik’i geçerek Nazi kurt paketleri tarafından sıcak bir şekilde takip edildi. denizaltılar. ”

Son tarihe göre Hanks’ın filmlerinden birinin geniş bir tiyatro yayını yerine doğrudan bir yayıncıya gittiğini ilk kez işaretleyecek (Hanks Greyhound’da hem yazdı hem de yıldız verdi.) Sony aslında filmi 12 Haziran’da piyasaya sürmeyi planlıyordu.

Şu anda Apple’ın yatırım yapması için iyi bir zaman

Greyhound, Deadline’a göre Apple’ın “en büyük özellik taahhüdü” dir, ancak artan bir beğeni toplayan listesine katılıyor Beastie Boys Story, The Elephant Queen, The Banker ve Hala gibi başlıklar. Bloomberg’in yeni bir raporu, Apple’ın hizmet için eski filmleri ve TV dizilerini lisanslamakla ilgilendiğini ve şirketin yayın platformu için orijinal vizyonundan ayrıldığını gösteriyor. Şimdiye kadar Apple, abonelerine sunduğu tamamen yeni şovları ve filmleri satın aldı veya üretti, bunları Apple Orijinalleri olarak listeledi.

Şu anda Apple’ın yatırım yapması için iyi bir zaman – stüdyolardan film satın almak da dahil unvanları boşaltmak isteyen Sony gibi. Warner Bros. ve Universal bazı filmlerini insanların kiralaması ve satın alması için dijital olarak yayınladı. Warner Bros. Scoob’u HBO Max’e taşımayı planlıyor. Disney, Artemis Fowl ve Hamilton Disney Plus’a özel filmler yapıyor. Paramount gibi diğer stüdyolar, Netflix’e The Lovebirds gibi filmler sattı. Sony, Disney, Warner Bros. ve NBCUniversal gibi abonelik akışına yatırım yapmakla kalmadı, Apple gibi akış hizmetleri için içeriğe ihtiyaç duyan şirketlere film satmak için kazançlı ve çekici bir seçenek oluşturdu.

Apple ayrıca dikkat savaşlarında rekabet etmesine yardımcı olacak başlıklar arıyor – insanlar içeride sıkışıp her şeyi akıyor. Video oyunları oynamak için harcanan zaman, insanların yayınladığı TV ve film miktarının yanı sıra. Her büyük akış hizmeti, son birkaç aydır faaliyette bir artış gördü, ancak yine de insanların ilgisi için rekabet ediyorlar. Yeni bir Tom Hanks filmine sahip olmak, Apple’ın mevcut abonelere izleyecekleri yeni bir şey vermenin yanı sıra platformda birkaç göz küresi almasına yardımcı olabilir. Hedef, aboneleri içeri almak ve tutmaksa, izleyecek yeni ve dikkat çekici bir şey olduğundan emin olmak stratejinin büyük bir parçasıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.