Aras Bulut İynemli’ye göre 7. Koğuştaki Mucize, kendi mucizesini yaratıyor!

Aras Bulut İynemli’ye göre 7. Koğuştaki Mucize, kendi mucizesini yaratıyor!

Çukur dizisinde Yamaç olarak 3 sezondur ekranda yer alan Aras Bulut İynemli, sinemada ise 7. Koğuştaki Mucize filmi ile büyük beğeni kazanmıştı. Film sadece ülkemizde değil, yurt dışında da ses getirdi.

Fransız Netflix izleyicileri, 7. Koğuştaki Mucize’ye o kadar çok ilgi gösterdi ki, ülkede en çok izlenen 5. Netflix içeriği oldu. Aras Bulut İynemli ve Nisa Sofiya Aksongur’un başrollerinde yer aldığı filmin başarısının ardından instagram hesabından mesaj paylaşan Aras Bulut İynemli, mutluluğunu dile getirdi.

Ünlü oyuncu koronavirüs salgını nedeniyle bu zorlu günleri evinden dışarı çıkmayarak atlatmaya çaba harcıyor. İynemli, paylaşımına da hayranlarına ilgileri için teşekkür edip sağlıklı ve güvende kalmaları mesajını verdi.

Oyuncu, “7. Koğuştaki Mucize’nin yolculuğu sevgiyle başladı. Hikayemizi çok sevdik. Filmimiz mucizesini yaratmaya devam ediyor. Bu en zor günlerde dünyada birçok kişiye ulaştı. Sevgiyle bağlanalım birbirimize. İlginiz için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve güvende kalın” notuyla filmden fotoğraflar yayınladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.