Ariana Grande’de ‘şaka’ showrunner ve şifanın gücü

Ariana Grande'de 'şaka' showrunner ve şifanın gücü

Showtime’ın Şaka hayranları hayal gücümüzü uzatmaya alışkınlar, ancak Sezon 2, bölüm 5 tamamen yeni bir fantezi çıkardı. Tüm zamanı, müzikal sayılar, duygusal olarak uçucu kuklalar ve umut perisi (düzlüklerde!) İle tamamlanan Bay Pickles Kukla Zamanının bir bölümünde geçiriyoruz: Piccola Grande (Ariana Grande).

Piccola’nın yardımıyla Pickle Barrel Falls kuklaları veda etmeye hazırlanıyor ve Bay Pickles’in kendisi (Jim Carrey), evliliğinin pisliklerini oğlunun ölümünden sonra ortaya çıkan tartışılmaz gerçekliğe teslim ederek hazırlanıyor. /

“[Ariana Grande’nin] sesi, özellikle doğru bağlamda, gerçekten gözlerinin arkasına ağlayıp ağlamayacağına karar veren kısma erişiyor.”

“Çok fazla yanlış yol vardı bu diziyi yazmak için, “showrunner Dave Holstein telefonla söyleşide Mashable’ı anlatıyor. “Bu yollardan biri sadece arkanıza yaslanıp deliliğe sarılmış birini izlemek olurdu. Benim için bu, karanlıkta bir gösteri başlatmak ve her yıl ışığa daha yakın ve daha yakın yürümekti.”

Şaka, duygusal yumruklarını sürmek için her zaman sihir hileleri konuşlandırdı ve bölüm 5 bu konuda en iyilerinden biri.

“Yetişkin bir izleyiciden yarım saatlik bir çocuk şovuna katılmasını istemek çok şey var” diyor.

Uluslararası pop yıldızı kendini Carrey’in ve şovun hayranları arasında sayıyor ve Holstein’ın müzikal tiyatro geçmişi ile bölüm yer aldı.

“Şovumuza çok iyi uyan bu ezici duygusal sese sahip. ,” diyor. “Sesi, özellikle doğru bağlamda, gerçekten gözlerinizin arkasında ağlayıp ağlamayacağınıza karar veren kısma erişiyor. Özellikle Jeff’in dünyasındaki güzelliği vurgulamak için bundan tam olarak yararlanmak istedik.”

Jeff Carles olarak Jim Carrey, Piccola Grande olarak Ariana Grande ve 'Şaka' da Deirdre olarak Catherine Keener.

Jim Carrey, Jeff P rolünde ickles, Piccola Grande rolünde Ariana Grande ve ‘Şaka’ filminde Deirdre rolünde Catherine Keener.

Image: Beth Corey Dubber / SHOWTIME

Piccola, Jeff ve birçok çıkış yapan kuklasının veda etmesine yardımcı oluyor, sonra da yakında eski karısı Jill’in (Judy Greer) gazeteleri.

Bu aynı sezon, Yaradan Tyler ve Blake Griffin’den (bu sonuncusu daha az el çabukluğu ve daha fazla “sadece basketbol oynayan iyi bir adam”) cameosta dikkat çekmeden kaydığı sezon.

Buna değer Grande ve Ke $ ha’nın kayıp, travma ve iyileşme için yabancı olmadığını ve karanlıktan ışığa yolculuklarının dayanılmaz bir şekilde kamusal bir sahnede oynadığını belirtiyor. Holstein, bölüm için şarkılarını kaydederken Grande ile derinlemesine tartıştığını hatırlıyor.

“Her gün sahneye çıkmalı ve ayrılıkları ve en travmatik olaylarıyla ilgili bu pop şarkıları söylemelidir. ve bunu her gün tezahürat yapan taraftarların ve aldığı ücretin önünde yapmak zorunda … ama sanat da böyle yapılıyor “diyor. “Acımızı eğlenceye simüle ediyoruz.”

Pazar günleri saat 10’da şaka yapıyor. Showtime’da ET.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.