Arka Sokaklar dizisindeki yanlış anlaşılma düzeltildi!

Arka Sokaklar dizisindeki yanlış anlaşılma düzeltildi!

Arka Sokaklar dizisinin önceki bölümünde bekçilerle ilgili bir sahne yayınlanmıştı.Sosyal medyada bekçilere yönelik bir takım eleştirilerin dizi aracılığıyla resmedildiği algısı yaratan bu sahne çok konuşmuştu.

Arda ve Şükran ’ın 14 Şubat Sevgililer Günü ’nü araçlarında kutladığı sırada gelen Bekçiler ile Arda aralarında çekişme çıkmış, Bekçilerin laubali tavırları da rahatsızlık vermişti. Bu konuyla ilgili yapılan haberlerin peşinde Arka Sokaklar dizisinden bekçilerle ilgili bir ayar geldi. Videoda ilgili sahneyi haberimizin devamında da düzeltmeyi bulabilirsiniz.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ’nun twitter hesabında “Eyvallah Rıza Baba” notu ile paylaştığı yeni sahnede ise bekçiler bir olaya müdahale ederken Arda ile karşılaştıklarını Başarı Ergin ’in canlandırdığı Rıza Baba ’ya anlattılar.

Arka Sokaklar dizisi bu sahnede bekçilerin önemine dikkat çekici etemenin yanı sıra polis ile de yakından çalıştığını göstererek bir anlamda yanlış anlaşılmayı da düzeltmiş oldu. İç İşleri Bakanı Soylu ’nun sahneyi twitter hesabından paylaşması da büyük ilgi çekti.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.