AT&T TV, kablo kesiciler için değerli bir alternatiftir, ancak mükemmel değildir

AT&T TV, kablo kesiciler için değerli bir alternatiftir, ancak mükemmel değildir
AT&T TV
$ 49.99 başlamak için

Ürünü Görüntüle

İyi

Müthiş arayüz • Mükemmel akış kalitesi • Kurulumu kolay

Kötü

Mükemmel kanal kullanılabilirliği • Kablo benzeri fiyatlandırma yapısı • Hulu ve Amazon Prime Video uygulamaları desteklenmez

Sonuç Olarak

AT&T TV, eski moda canlı TV’yi yayın uygulamalarıyla ustaca harmanlıyor, ancak yapamıyor Kablo ve uydu deneyiminin tüm tuzaklarından kaçın.

⚡ Mashable Skor 3.75

😎 Cool Factor 4.5

📘Kullanım Kolaylığı 5.0

💪Performance 4.5

💵Buck için 3.5 3.5

< Akışın kabloyu kesmemize yardımcı olması gerekiyordu, ancak yaptığı tek şey canlı TV yakalamak isteyen insanlar için yeni sorunlar yaratmak. Mevcut seçeneklerin çoğu ya çok pahalıdır ya da kanepede oturmak, uzaktan kumandanızı TV'nize yönlendirmek ve birkaç saat tembel kanal sörfü yapmak için tam bir deneyim yaratamaz.

AT&T sadece çözüm var.

Yaklaşık bir düzine pazarda yapılan bir deneme sonrasında, şirket Pazartesi günü ülke çapında yeni AT&T TV akış paketini piyasaya sürüyor.

Bunun yerine, ikisini kendi kutusuyla, kendi uzaktan kumandasıyla ve kendi fiyatlandırma yapısıyla karıştırmanın yollarını bulur.

Onunla yaklaşık bir buçuk hafta geçirdikten sonra, teknik olarak sağlam olduğunu söyleyebilirim. gördüğüm herhangi bir canlı TV akış hizmeti. Her zaman olduğu gibi, yaşayabilirliği değeri ile belirlenecek ve en büyük sorunların olduğu yer burası olacak.

İyi: Kolay kurulum, üstün UX, güçlü çok yönlülük

Muhtemelen AT&T TV’nin tam olarak ne olduğunu merak ediyorum. Hayır, AT&T TV Now akış hizmeti gibi değil. Hem iyi hem de kötü yollardan biri gibi görünse de, kablo aboneliği de değildir. Basitçe söylemek gerekirse, AT&T TV, öncelikle Android TV’yi çalıştıran tescilli, sıradan bir set üstü kutu aracılığıyla var olan bir akış hizmetidir. Ayrıca 4K ve HDR uyumludur. Bununla birlikte, uygulamayı Chromecast ve Apple TV gibi uyumlu üçüncü taraf cihazlarda ve web tarayıcılarda çalıştırabilirsiniz.

Pratikte, bazı şık özelliklere sahip normal bir kablo kutusu gibi çalışır. Kanal kılavuzu, gerçekten yeni bir şey yapmasa bile zarif bir şekilde düzenlenmiş ve gezinmesi hızlıdır. Kapatır ve daha sonra geri gelirseniz, bıraktığınız yerde olacaktır. Tam beklediğiniz gibi çalışan 500 saatlik bulut DVR depolama alanına sahip olursunuz.

AT&T TV’nin en etkileyici yönlerinden biri, onu ne kadar hızlı bir şekilde çalıştırabileceğinizdir.

Kanalları veya benzeri herhangi bir şeyi taramaya gerek yoktur. 20 dakika içinde, ses sistemimle kurulumun yalnızca birkaç saniye süren, tam işlevli bir internet TV kutusu (kendi uzaktan kumandayla) vardı.

AT&T TV'nin arayüzü basit ve kaygan.

AT&T TV’nin arayüzü basit ve kaygan.

Görüntü: AT&T

Uzaktan kumandadan bahsetmişken, oldukça standart bir ücret. Ok düğmeleri, kanal kadranı, normal DVR kontrolleri, kayıt düğmesi ve diğer tüm temel özelliklere sahiptir. En iyi eki, özel bir Google Asistan düğmesi.

Genellikle bu, sizi AT&T TV’yi normal bir kablo kutusundan ayırabilecek başka bir perk olan ayrı bir akış hizmetine götürmek anlamına gelir.

Bu temelde standart yerine kanal kılavuzlu bir Android kutusu olduğu için sistem menüsü, Netflix ve Disney + gibi akış servisleriyle uyumludur. Yalnızca yüklediğiniz her şeye göz atmak istiyorsanız uzaktan kumandada bir “Uygulamalar” düğmesi de vardır. Değeri ne olursa olsun, Spotify ve Pandora’dan müzik çalabilir veya isterseniz bir Ring veya Nest kameradan gelen akışı gösterebilir.

Bunların hiçbiri elbette devrim niteliğinde değil, ancak her şeyin son derece iyi çalıştığını söylüyorum. Her şey doğal olarak birbirine uyuyor. Netflix, kanal kılavuzundaki kanallardan biri olarak bile gösterilir. Canlı TV kanalları, kaydedilmiş programlar ve akış şovları arasında geçiş yapmak sadece birkaç saniye sürer.

Gerçek kablo veya uydu kutularıyla karşılaştırıldığında bile kullandığım kadar hoş bir TV arayüzü. Değer için, sadece WiFi (bir ethernet portu var) kullandım ve tamponlama, yapaylaştırma veya kesilen bir bağlantıya benzeyen hiçbir şeyle karşılaşmadım. Kaç tane resmi akış sağlayıcısının oyunları düşük kare hızlarında göstermekten nefret eden sinirli bir spor hayranı olarak özellikle harika hissettim.

Bunu zar zor fark edeceksiniz. “Data-fragment =” m! B075 “data-image =” https://mondrian.mashable.com/uploads%252Fcard%252Fimage%252F1226648%252F90ac70d5-3597-46c2-8afe-c2ae5f9be239. jpg% 252Foriginal.jpg? signature = UrITsUlAQAouX8JCAtP3Mtaeqh8 = & source = https% 3A% 2F% 2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com “veri-mikro =” 1 “doğal genişlik =” 950 “src =” http: // sunucu2 .uploadextra.com / ImgProxy.php / tek resim = https:? //mondrian.mashable.com/uploads%252Fcard%252Fimage%252F1226648%252F90ac70d5-3597-46c2-8afe-c2ae5f9be239.jpg%252Ffull-fit-in__950x534.jpg ? signature = IWTyfjvEJhmZtEZ7XfYfPanUXJk = & source = https% 3A% 2F% 2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com “src_type =” jpg “/>

Kutunun kendisi hakkında söylenecek çok şey yok Bunu zar zor fark edeceksiniz.

Görüntü: AT&T

AYRICA BAKIN: Netflix ve YouTube, TV setinizi devralıyor

Kötü: Uygun fiyatlı paketlerin eksikliği, tipik TV tuzakları

AT&T TV’nin iyi ve kötü kablo gibi geldiğini hatırladığımda hatırlayın Unfortu doğal olarak, fiyatlandırma yapısı biraz benim sevme için geleneksel TV yakın hews. Paketler, istediğiniz fazladan kanala bağlı olarak ayda 50 ila 70 dolar arasındadır ve bu kabul edilemez.

Her paket, 24 aylık bir sözleşme ile 12 ay boyunca aylık bir ücret alır. Ayrıca 20 $ ‘lık bir etkinleştirme ücreti vardır ve hizmetten kurtulmaya karar verirseniz, AT&T TV web sitesi uyarınca sözleşmenizde kalan her ay için öksürmeniz gerekir.

En iyi bahis değeriniz muhtemelen AT & T’nin gigabit interneti ile birlikte olacak çünkü elbette AT&T ekosisteminde olabildiğince derin olmanızı istiyor. Bir TV artı internet paketi, önceki gibi aynı 12 ve 24 aylık uyarı ile ayda yaklaşık 80 $ ‘a çıkıyor. Bu kötü değil, ama aynı zamanda her yerde mevcut değil; Brooklyn dairemde AT&T fiber internet alamıyorum, bu yüzden sadece TV servisine takılı kalırım.

Sporseverler en büyük ulusal oyunları temel paketle alabilir, ancak istedikleri her şeyi elde etmek için biraz daha fazla para ödemeleri gerekebilir.

Sporseverler en büyük ulusal oyunları temel paketle alabilirler, ancak istedikleri her şeyi elde etmek için biraz daha fazla ödeme yapmak.

Getty Images üzerinden Bernstein / NBAE

Esnek olmayan fiyatlandırma, AT&T TV’yi anti-kablo kalabalığı için daha az cazip bir anlaşma haline getirecek çünkü kabloya sahip olmanın en kötü kısmını taklit ediyor. AT&T TV, bu hizmetleri rahatsız eden temel kanal kullanılabilirliği sorununu da gidermez. Ağ seçimi genellikle iyidir ve yerel bağlı kuruluşları içerir, ancak ESPNU, NBA TV ve MLB Ağı gibi bazı spor kanalları en ucuz pakette mevcut değildir. NFL Ağı hiç desteklenmiyor gibi görünüyor.

Özellikle YouTube TV’nin son Fox Sports gafından sonra, bu konudaki diğer hizmetlerden çok daha kötü değil. Ama aynı zamanda standart taşıyıcı da değil. Benzer bir notta, hem Hulu hem de Amazon Prime Video uygulamaları, Google Play Store’daki AT&T TV cihazıyla uyumsuz olarak listelendi. Kullanıcı deneyimi kadar büyük, en büyük iki akış uygulaması olmadan tam hissetmiyor. Bu konuda AT&T’ye ulaştım ve duymak için bekliyorum.

Genel olarak, AT&T TV ile geçirdiğim zamandan gerçekten keyif aldım ve canlı TV pazarına tam zamanlı olarak geri dönmek istiyordum , Ben gerçekten dikkate alacağım.

AT&T TV, akış çağında canlı TV için ileriye dönük bir yol olmayabilir, ancak giderek kalabalıklaşan bir pazarda zorlayıcı bir alternatiftir. .

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.