Ayşegül Aldinç ev kadınlarının halinden yeni anladı!

Ayşegül Aldinç ev kadınlarının halinden yeni anladı!

Ünlü şarkıcı Ayşegül Aldinç’in yaptığı paylaşım ile evde hayat olduğunu belirtti ve evde kalmanın zorluklarından da bahsetti. Ünlü oyuncu, paylaştığı bir tokat videosu üzerinden durumu anlatırken şiddete karşı olduğunu da ifade etti.

Evde geçirdiği günlerin zor olduğunu ve ev hanımlarını çok iyi anladığını ifade eden Ayşegül Aldinç, hayatında bu denli yorulduğunu hatırlamadığını söyledi.

Ünlü sanatçı, “Bütün ev kadınlarının alınlarından öpüyorum” diyerek de dikkatleri çekti.

Aldinç’in sözleri şöyle: “Ben hayatımda bu denli yorulduğumu hatırlamıyorum. Setler, stüdyolar, konserler, event’ler. Onlar hikaye. Akşam olunca yattığım yeri bilmiyorum yeminle. Bütün ev kadınlarını alınlarından öpüyorum. Dışarıdan eve varış faslı konusunda eminim pek fazla ortak rutinimiz var. Din, dil, ırk, varlıklı, varlıksız, ünlü, ünsüz ayrımı yapmadan eşitlenmek tam olarak böyle bir şey.

Dünya vatandaşlığımızın sağlamasını, sağlıkla ilgili bu sebepten yapmasaydık iyiydi. Eve vardığımda kapıdaki striptiz faslımı anlatmıştım daha önce. Nağmesiyle ‘İyi ki doğdun Ayşegül, iyi ki doğdun Ayşegül’ diyerek ellerimi yıkamak suretiyle gelmiş geçmiş ve kısmetse gelecek doğum günlerimi topluca kutlamaktan da helâk oldum. Köpürtme işleminin az 20 saniye olması gerekiyormuş ve doğum günü şarkısı o kadar sürüyormuş. Umarım dünyamız biz tepişmeye ara verdiğimiz için kendine geliyordur.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.