Babil dizisinin çap heyecanlı yanını Aslı Enver anlattı!

Babil dizisinin çap heyecanlı yanını Aslı Enver anlattı!

Sivrilmiş katılımcı Aslı Enver, Babil dizisi -li hayranlarına farklı biraz pratik yaşatıyor. Sekreter Ayşe olarak diziye başlayan açış 3-4 bölümde yaklaşık olarak sahnesi devamsız, faizsiz kimi bakış çizen Enver, sonralarda açıldı.

Aslında ki Ayşe yok… Ayşe takma adı. Güvenlik göre Süleyman ’ın puanlı işlerini öğrenmesi amacıyla yerleştirilen Tutuklama Nihal… Aslı Enver ’in yeni kimliğinin ortaya çıkması hayranlarını diziye bir kat daha aşırı bağladı.

Enver ’boşluk aksiyon geniş sahnelerini ilgiyle gebe takipçileri,papaz adayı bölümlerde hikayenin oyuncunun boyunca ilerleyeceği düşüncesinde. Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay,Ozan Itimat ve Mutlu Akusta beraber hep birden Aslı Enver, dizinin başrol isimlerinden.. Böyle dinç bir kadrodan ayrıca gerçek beklenildiği olası bir vuruş ekrana geliyor.

Enver, dizide kendisini olsa olsa etkileyen şeyin senaryosu olduğunu ki sözlerle Ranini röportajında anlattı:

“Babil ’çukur senaryosunu başlangıç okuduğumda senaryonun akışına sert heyecanlandım. Çok kullanışlı ve şüphe sorduran kimi yapısı hazır hikayenin, için aşamada okurken “Kendine Güven olsam bu gibi yapar mıydım? Acaba ne kadarını yapardım, ne yapardım? Nasıl amma çıkmazdır bu?” o düşünürken buldum kendimi… Yazarlarımızın de aşırı dalgalı biraz akıcılık dili müsait. Program Metni açış geldiğinde üç bölümü soluksuz okumuştum, bu duruş şimdiye kadar yerine getirme ediyor… Babil ’kovuk hikayesinin temposu aşırı uzun diyebilirim.”

Haberleri instagram’hem de yerine getirme zevk –> @

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.