Babil ’in İlay ’ı Birce Akalay, Siyah-Beyaz Aşk günlerine döndü!

Babil ’in İlay ’ı Birce Akalay, Siyah-Beyaz Aşk günlerine döndü!

Birce Akalay, Babil dizisi ile ekrana döndü, takipçileri ise İlay karakteriyle sergilediği performansa hayran kaldı. Oyuncunun sadece performansı yok, dizideki zarafeti ve enerjisinin yanı sıra güzelliği de izleyenleri oldukça etkiledi.

Birce Akalay ’a sosyal medyada iltifat üstüne iltifatlar yapılıyor. Babil dizisinin en iyisi olduğu yönünde hayranlarından yorumlar geliyor. İlay ile ilgili kısa videolar, fotoğraflar, gifler sosyal medyada çoğunlukla paylaşılıyor.

Babil dizisiyle kariyerinde önemli bir adım daha atan Birce Akalay, Siyah – Beyaz aşk dizisinde de benzer bir sosyal ağ ilgisi ile karşılaşmış ve bu durum yapıma da kayda değer katkılar sunmuştu. Oyuncunun bir önceki dizisi Yas Anne ’de ise bu dek çok konuşulmadığını söyleyebiliriz. Yeniden sosyal medyada bu sefer İlay olarak göz dolduran oyuncuya sadece ülkemizden yok, yurt dışından da sevgi seli olduğunu söylemek yanlış olmaz.

“İlay hanım ateş ediyorsun” diye yorumda yer alan takipçileri, 7.bölümü de büyük heyecan ve ilgiyle bekliyor. Egemen ve İrfan kavgasından sonradan besbelli kalan İlay, ne yapacak, durumu nasıl düzeltecek merakla bekleniyor.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.