Bahar Şahin, final yapacak Zalim İstanbul ’un parlayan yıldızı!

Bahar Şahin, final yapacak Zalim İstanbul ’un parlayan yıldızı!

Pazartesi akşamları Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Acımasız İstanbul dizisinin final yapacağına karşın değerlendirmeler gelmeye başladı. Zaten son haftalarda reytingleri de düşmekte olan dizinin bu sezon final yapması gibi bir beklenti vardı.

Ancak reyting durumuna kadar bu final erkene çekilebilir. Dizinin 7-8 birim daha sonra final yapacağına karşın iddiayı Akşam gazetesi yazarlarından Uzlaşma Kocaoğlu ortaya attı. Bu durumda Zalim İstanbul, başladıktan adeta 1 yıl sonra final yaparak ekrana veda etmiş olacak. Dizi Nisan 2018 ’de başlamıştı.

Dizide son dönemin en uyarı çeken ismi ise Ceren karakterine yaşam veren Bahar Şahin oldu. Hem sosyal medyada patlama yapan Bahar Şahin hayranlığı hem de genç oyuncunun kendini bir hayli geliştirmiş olması Zalim İstanbul ’da uyarı çeken detaylardan…

Bahar Şahin, karakterin ruhunu yansıtması ve gençliğinin verdiği enerjiyle de ekipte aradan sıyrılan isimlerin başında geliyor.

Barış Kocaoğlu, “Dizinin en popüler ismi şüphesiz ki fakat Bahar Şahin oldu” ifadesiyle de bu durumu onaylayan isimlerden birisi.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.