Batman yönetmeni yeni kandırılan Batmobile’a ilk bakışını paylaşıyor

Batman yönetmeni yeni kandırılan Batmobile'a ilk bakışını paylaşıyor

Batman’ın Batmobile’i her zaman güzeldi, ancak Batman’daki Matt Reeves’in versiyonu en kötü şeylerden biri.

Reeves, bugün fotoğrafı üç farklı açıdan göstererek Twitter’da paylaştı. Tehditkar ön – davlumbazın üstündeki ızgaraya dikkat edin – darbeye katkıda bulunur. Yan profil, araca çarpıcı açısal noktaları gösteriyor, arabanın arkasına akıyor – bana Mad-Max titreşimleri veriyor. Bak, araba güzel. Klasik Batmobile Adam West’in orijinal Batman serisinde sürdüğü unsurlar da var, Twitter’daki hayranlar da fark etti. Ve bu, Zack filmlerinin ve Christopher Nolan’ın Batman filmlerinde kullandığı versiyonlardan ayrılıyor.

​​#TheBatman pic.twitter.com/qJFNprk1ut

— Matt Reeves (@mattreevesLA) 4 Mart, 2020

Robert Pattinson’ın Batman’ın arka planda asılı bir atışını içeren Batmobile fotoğrafları, Reeves’in yeni takımda bir Pattinson ekran testi paylaşmasından sadece birkaç hafta sonra geliyor.

Birkaç Verge editörü hemen tasarıma girdi (kaput!) ve Batmobile farklı görünmüyor. Filmden henüz bir şey görmemiş olsak da – prodüksiyon temel olarak başladı – Reeves kudos’a seçim estetiği vermek zorunda. Ayrıca Batman’ın bir dizi fotoğrafta motosiklet sürdüğünü ve Reeves’in filmde çektiği genel tonu eklediğini gördük.

Zoe, Kravitz’i Catwoman olarak da canlandıran Batman , Penguin rolünde Colin Farrell, Riddler rolünde Paul Dano ve Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis 25 Haziran 2021’de yayınlanacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.