Bayan dizisinin iki ünlü ismi yeni dizide buluştu fakat işler kötü!

Bayan dizisinin iki ünlü ismi yeni dizide buluştu fakat işler kötü!

Hatırlanacağı üzere Sahra Şaş, Bayan dizisinin önceki sezonlarında da izleyicilerle buluşmuştu. Bersan karakteri ile yapımda bulunan Sahra Şaş, 3. sezonda tekrar ortaya çıkmış ve ortalığı karıştırıp gitmişti.

Kadın dizisi daha final yapmadan yeni dizisi Zemheri ’de yükseklik gösteren Sahra Şaş, bununla birlikte tekrar Bayan dizisinde Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk ile de her tarafta benzer sette buluştu. Cindoruk, sezonun başında yani Kadın dizisinin 3. sezonunun başlarında karakterin ölmesi nedeniyle yapımdan ayrılmıştı.Zaten Caner Cindoruk ’un artık Bayan dizisinde oynamak istemediği o dönemde de biliniyordu.

Bayan dizisinin iki isminin Zemheri ’de buluşması dikkat çekerken, Show TV dizisinin reytinglerinin düşük gelmesi ise bütün ekip gibi onları da düşündürüyor.

Bayan dizisinin muhteşem reyting başarısında oyuncuların böyle bir stres durumu yoktu fakat Zemheri hemen hemen bıçak sırtı bir durumda.Sevda rolü ile Zemheri ’de izlediğimiz Sahra Şaş, 2013 yılında oyunculuk kariyerine başladı.

Tatar Ramazan ’dan daha sonra Adını Kalbime Yazdım dizilerinde kısa rolleri oldu. Ama asıl çıkışını Çoban Yıldızı dizisindeki Rüveysa karakteri ile yaptı.Bizim Öykü ’de Çiçek ile geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu, Bayan dizisinde Berşan olarak da rolünün hakkını verdi. Şimdilerde Zemheri ’de Sevda olarak

‘Zemheri ’ dizisindeki Sevda rolüyle yıldızı parlayan Sahra Şaş, çocukluk hayalinin gerçek olduğunu söyledi.

“Küçüklükten beri oyunculuğun hayalini kuruyorum. Şu an istediğim işi yapmaktan dolayı mutluyum” diyen Sahra Şaş, tecrübesini yanı sıra başarılı projelerde yer almasıyla da adını duyurmakta sıkıntı yaşamadı.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.