Berrak Tüzünataç’ın yeni rolüne herkes şaşıracak!

Berrak Tüzünataç’ın yeni rolüne herkes şaşıracak!

Berrak Tüzünataç’ın yeni rolüne herkes şaşıracak!

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, Biz Böyleyiz isimli filmle izleyicilerle buluşacak. Filmde Emre karakterine hayat veren oyuncu, herkesi şaşırtacak bir karakter ile geliyor. Yapımını AVŞAR FİLM’in üstlendiği; Hümeyra, Berrak Tüzünataç,Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinççi , Meriç Aral ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı merakla beklenen “Biz Böyleyiz” filmi 10 Ocak’ta vizyona girecek.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı filmin hikayesinin de yazarlarından olan Berrak Tüzünataç, Emre karakterini anlattı.

Tüzünataç; “Emre, çağımızdaki çoğu yetişkin gibi, yalnız bırakılmış bir çocuk; bu yüzden kişisel sınırlarını çizemiyor, sevgisini nasıl ifade edeceğini bilemiyor. Emre karakterinin içinde duran bu enerjiyi bastırmakta zorlanan, kimseye söyleyemediği bir derdi olan, bu derdinin üstünü de enerjisi ve neşesiyle örten bir karakter”. Dedi.

“Hemen hemen bütün arkadaşlarımızın yaşadığı şeyler”

Filmin hikayesini yazarken göze çarpan “insanlık durumlarının” hemen hemen tüm arkadaşlarının yaşadığı şeyler olduğunu fark ettiklerini ifade eden Berrak Tüzünataç; Emre’nin de sebebini bilmediği bir suçluluk duygusuyla yaşadığını; kendini kabullenmeyle, sevgisini ifade etmekle ilgili sorunlar yaşadığını ve tüm hayatının bu temeller üzerine inşa edildiğini söyledi.

Eski arkadaşlar toplanıyor! Ama herkes artık yeni biri!

Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmir’deki Nezihe’nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.