Binge-Worthy TV Şovlarını Karantinaya Al

Binge-Worthy TV Şovlarını Karantinaya Al

Bu HAKKIMIZDA NEDİR ???

İyi bir zaman arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Koltuğunuzda takılı kalmanız, yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığı anlamına gelmez. Bu sitcom’lar tüm sorunlarınızla ilgili zihninizi rahatlatacak ve bütün gece gülmenize neden olacak!

1. Seinfeld (1989-1998)

Kaynak

tüm zamanların en büyük şovu olan Seinfeld, 1989’daki ilk çıkışından bu yana izleyicileri kucaklıyor. Dizi dört ilginç arkadaş ve New York’taki arkadaşlık maceralarını takip ediyor. Şovun yıldızı Jerry Seinfeld, şovda profesyonel bir komedyen olarak kendini gösteriyor ve söylemeye gerek yok, sizi güldürmek için bolca şakaları var. Arkadaşları George Costanza, Cosmo Kramer ve Elaine Benes, en azından söylemek için eksantrik bir grup. Her biri çok güçlü olan kendi güçlü ve zayıf yanlarıyla birlikte gelir. Bu programı izleyen herkes kişiliğine benzer birini bulabilir. Şovu bu kadar harika yapan şey bu; bu grupta yaşayıp harika vakit geçiriyorsunuz, hepsi kanepeden ayrılmadan.

Seinfeld’i Satın Alma

Seinfeld: Komple Seri Seinfeld: Komple Seri

​​Seinfeld’i izleyebilirsiniz Gelecekte Hulu ve Netflix’te, ancak kesinlikle her mevsimin basılı kopyasını satın almanızı öneriyorum, böylece yıllarca besleyebilirsiniz.

Arkadaşlar (1994-2004) Kaynak

Gerçekten vexinging arkadaş grubu Rachel Greene, Phoebe Buffay, Monica ve Ross Geller, Joey Tribbiani ve Chandler Bing çok ilginç bir grup oluşturuyor. Gösteri, Joey ve Chandler’ın gösterinin çoğunluğu için Monica ve Rachel’ın salonun karşısındaki dairede yaşadığı New York’ta geçiyor. Rachel ve Ross arasındaki romantizm, şovu ‘yıldız çapraz’ sevgilisi tarzında mükemmelliğe taşıyor. Gösteri boyunca serpilmiş komedi ile birlikte, izlemeyi bırakmak neredeyse zordur. Geçen sezona kadar kendinizi neredeyse bitmiş gibi depresif bulacaksınız. Gösteriyi ilk defa izlediğimde, bittiği zaman çok üzüldüm, sadece tekrar izlemeye karar verdim, böylece bir grup mükemmel arkadaşta yedinci olduğum fantezi dünyasında yaşamaya devam edebildim. /

Arkadaşlara Sahip Olma

Arkadaşlar: Tüm İlk Sezon Arkadaşlar: Tüm İlk Sezon

Arkadaşlar Netflix’ten önyükleme yapmak ve NBC’nin kendi ağını kurmak üzeredir, ancak dürüst olalım, kaç kişinin Netflix, Amazon Prime, Hulu, Disney + ve diğer tüm akış hizmetlerine sahip olacağı? Her sezon Arkadaş satın almanızı öneririm, böylece tekrar tekrar izlemek için ödeme yapmaya devam etmenize gerek kalmaz.

Şimdi Satın Al

3.

Michael Scott adlı ofisin yöneticisi Steve Carell tarafından canlandırılıyor. Çalışanları arasında Jim Halpert, Pam Beesly ve Dwight Schrute yer alıyor. Şovun özünde bu karakterler arasındaki ilişkiler, özellikle Jim ve Pam arasındaki romantizm yatıyor, bu da nişanlandıkça yasaklanıyor. Bu mücevher komik komedi ve çok sayıda kara mizah ile doludur. Belki de gösterinin en komik kısmı, birbirlerine olan saygılarının sonunda ortaya çıkmasına rağmen, Jim ve Dwight arasındaki şakalama ilişkisidir. Genellikle, günlük bir ofis işi hayal edilmez, ancak bu şov, gününüzü aydınlatmak için Jim ve Dwight gibi iş arkadaşlarıyla dolu bir ofiste çalışmanızı diler.

4. Şerefe

Kaynak

Şerefe diğer şovlara benzer şekilde bir sitcom olduğunu, ancak bununla ilgili bir şey çok farklı: tüm şov aynı yerde gerçekleşiyor. Bahsedilen diğer şovlar çoğunlukla aynı alanlarda gerçekleşmesine rağmen, Cheers neredeyse tamamen Boston’daki küçük bir barda ve başka hiçbir yerde gerçekleşmiyor.

Bu bar sahibi olduğu için ironi yaratıyor! Şovun ana unsuru, tonlarca kadınla olan aşk ilişkileri ve Diane’nin onu ‘terbiye etme’ girişimleri, ki bu asla işe yaramaz. Şovun temeli, çubuğun ‘herkesin adınızı bildiği’ bir yer olması, bu yüzden günlük müşterilerin bazılarının da ana karakterler, özellikle gösterinin çoğu için işsiz olan Norm Peterson olduğu doğru görünüyor, Cliff Clavin, postacı ve psikolog Dr. Frasier Crane. Barmenler, çok akraba olan, aşağıya inen bir adam olan Coach ve çok aptal olan Woody Boyd. Bu gösteri, en dolu insanı bile alkol içmeye teşvik ediyor, böylece herkesin adını bildiği bir bar bulabilirler.

5. Parklar ve Rekreasyon (2009-2015)

Kaynak

Parklar ve Rec ailenizle oturup izlemek için harika bir durum komedisi. Bu serinin Seinfeld, Friends ve diğer popüler sitcom’lardan çok daha az vulgur ve cinsel referansları var, bu da onu harika kılan şey. Küçük Pawnee kasabasındaki bu parklar ve rekreasyon departmanı, anlamsız çalışmalarını aydınlatmak için birçok komik ana sahiptir.

Ofislerindeki eksantrik varlık, komedyen Aziz Ansari’nin canlandırdığı Tom Haverford’dur. Jerry Gergich belki de bölümdeki tek aklı başında mevcudiyet değil, aynı zamanda adı genellikle karıştırılan veya unutulan gülen stoktur. Oyuncu Chris Pratt’ın oynadığı Andy Dwyer ve April Ludgate, ofiste çılgın tren kazası ilişkisini oluşturuyor. Belki de diğerleri kadar akrabalık olmayan bir gösteri olan Parks and Rec, bu sıkıntılı zamanların ortasında şaka havası için mükemmel olan çok hafif yürekli bir durum sunuyor.

© 2020 Ethan Kilpatrick

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’ıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprü oluşturulacak. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme Majestic Tells profil resmi

Laurinzoscott

3 gün önce Kanab, Utah

Harika Kesinlikle daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum

Ethan Kilpatrick profil resmi YAZAR

Ethan Kilpatrick

3 gün önce Ocean Springs, MS’den

Teşekkürler Laurinzo, bunu beğenirsen ilginizi çekebilecek başka makalelerim de var.

Majestic Tells profil resmi

Laurinzoscott

4 gün önce Kanab, Utah dan

Tüm büyük seçimler Ethan’ı bingeing için ..

Yakın gelecekte izlemeye çalışacağım. Ancak, Frasier’i hiç izlemedim çünkü Sam Malone olmadan Cheers’in bir spinoff’unu karakter olarak izleyebileceğimden emin değildim. Çevrimiçi profil resmini atla

Raymond Oickle

4 gün önce windsor’dan

Mash her zaman harika bir gösteriydi, Happy Days, Dadı, Frasier- (birkaç şerefe dönüş …) birkaç isim.

Ethan Kilpatrick profil resmi YAZAR

Ethan Kilpatrick

Ocean Springs, MS’den 4 gün önce

Peki, hangi gösterileri önerebilirsiniz?

Çevrimiçi profil resmini atla

Raymond Oickle

4 gün önce windsor’dan

dürüst olursam, yukarıdakilerin hiçbiri gerçek favorim değildi, ama bir tane seçmek zorunda olsaydım, Cheers ile giderdim.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.