Bir Evangelion DVD’sinde Ürpertici Bir Video Varsa

Bir Evangelion DVD'sinde Ürpertici Bir Video Varsa

Seni tanıyorum benimle aynı fikirde olacak. Eller aşağı, Neon Genesis Evangelion hasta, hasta bir anime. Bunu vurgulamaya devam ettim, çünkü asla mecha tarihinde ve hatta anime dünyasında bu kadar kıvrımlı bir şeyimiz var. Dağınıklık, dizi için en iyi terim olsa da, bazıları tüm lanet şovun cazibesi olduğuna işaret edebilir. Bu deliliği iletme şekli onu efsanevi anime panteonları arasında bir klasik yaptı. Diğerleri kafa karıştırıcı buluyor. Bazıları iç karartıcı bulabilir. Evangelion serisi tam olarak melodram değildir, ancak gününüzü mahvetmek için asla gözyaşı sarsıntılı anlara ihtiyaç duymadı. Ama benim için Anno’nun basit bir trolü. İnsanlar benimle aynı fikirde olmayabilir, ancak Evangelion serisinin bireysel yorumlara açık olabilecek çok fazla gevşek ucu var.

Ama Evangelion dizisi bir noktada ürpertici olabilir.

Bunlar işkence görmüş bir aklın anlamsız skeçleri ve korkunç görüntüleri zaten kendi kendine ürpertici. Ancak hangi Neon Genesis Evangelion DVD’sini satın alacağınıza dikkat edin. Bunun yerine beklenmedik ve kaş kaldırma bonusu ile sonuçlanabilirsin.

Yine, bir Evangelion DVD’sinin bu klibini, ürpertici bir şeyle, net web’in altından kazmayı başardım.

Kimse bilmiyordu ne halt. Ama hiçbir yerden patlamak gibi bir şey kesinlikle kaşları yükseltir.

Bunu Bir Kazı nasıl Yaparım

Reddit yayını, Evangelion DVD anomalisi hakkında . Redgel yazısı DVD Evan anomalisi hakkında.

Bazı istenmeyen içerikler için arkadaşlarım tarafından Evangelion DVD’mi kontrol ettim. İlk tepkim “buna alışmak” oldu, çünkü Evangelion anime’de başlamak için pek çok istenmeyen sahne var. Yani hastane sahnesi birçokları arasındaydı. Sonra arkadaşlarım “bonus oldu” diye açıkladı.

Ne?

DVD’mi kontrol ettim ve şimdiye kadar hiçbir anormallik bulamadım. Arkadaşlarım onların da temiz rahat bir nefes verdi. Sonra bana Google’a bahşiş verdiklerini söylediler. Şu “Evangelion DVD’sindeki ürpertici Paskalya Yumurtası” nı arayın. Yaptım ve ne anlama geldiğini anladım.

Aramam ilk önce beni birkaç Youtube kanalına yönlendirdi. Yine, kepçe için Youtubers Goose Boose ve Superhondanut’a teşekkür ederim.

Videolarında, tüm anime ile ilgisi olmayan bu kısa ve bir şekilde garip video klibin nasıl göründüğünü ve kaybolduğunu tartıştılar.

Aşağıya gideceğiz, ancak bunun bir izole olduğu görülüyor. Youtuberların iddia ettiği gibi. Youtuber Superhondanut, başkalarının kendi Evangelion DVD’lerinde aynı şeyi görüp görmediğini bilmek için nasıl Google araması yaptığını belirtti. Daha sonra, bir forum sitesindeki Rooster Teeth dışındaki biri dışında bu anormalliği daha önce kimsenin görmediğini öğrendi. VScommoman adlı kullanıcı, aynı videoyu kendi Evangelion DVD’sinde gördüğünü iddia etti.

Daha ileri gitmeden önce klibin neye benzediğini veya hangi DVD versiyonunun göründüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Aşağıdakilerden daha fazlasına sahip olacağız.

Klip

Klipteki kadın. Klipteki kadın.

Deneyimli EVA hayranları muhtemelen bunu biliyordu, ama sanırım bazıları için bu sizin için yeni. Youtuber’larımızın söylediği gibi, burada söz konusu DVD Neon Genesis Evangelion Koleksiyonu 0: 7’dir. Magi Dosyaları seçimine girene kadar her şey iyiydi.

Yatakta poz cidden kaplı Asyalı bir kadın garip video oldu. Birkaç saniye sonra klip durdu ve her şey Magi Dosyaları menüsüne geri döndü.

Youtuber Superhondanut muhtemelen “bu neydi?” Diye düşündü. Daha önce bir kullanıcının aynı şeyi gördüğünü iddia ettiği bir forum sitesine rastlamadan önce bunu Reddit’te nasıl yayınladığını ve Google’a yanıtlar için taradığımızı söylemiştik. Bahsedilen Youtuber, koleksiyonunu Sidney Avustralya’dan bir mağaza sahibinden aldığını, aynı ürpertici klibi gören forum kullanıcısı da Avustralya’dan geldiğini belirtti. Ayrıca, klibin sahte olup olmadığını veya DVD’nin bir bootleg olup olmadığını merak edebilir. Ancak Youtuber Kaz Boose’un söylediği gibi, Superhondanut’un hikayeyi taklit etmesi için iyi bir neden yoktur. DVD orijinal ve sahte değil gibi görünüyor. Ama merak edilebilir, tüyler ürpertici video klipten kadın kimdi?

Korkunç Kadının Kimliği

Videonun arkasındaki kadın Annabel Chong. Videonun arkasındaki kadın Annabel Chong.

Tuhaf Paskalya Yumurtasının arkasındaki gizemli kadın sonuçta o kadar gizemli değil.

Adı Grace Quek veya sahne adı Annabel Chong tarafından biliniyor. Ve ağın karanlık tarafında çok fazla zaman geçiren herkes muhtemelen onu şimdiye kadar tanıyordu. Kadın, yetişkin filmleriyle ünlü Singapur doğumlu Amerikalı bir aktris.

Böyle “cesur” roller üstlenmeden önce kadın yetenekli ve akıllıydı. Genç yaşlarında akranları tarafından “sessiz ve zeki” olarak tanımlandı. Daha sonra hukuk fakültesine girdi, ancak daha sonra fotoğraf, sanat ve cinsiyet çalışmaları üzerine eğitimden ayrıldı. Üniversite ücretlerini ödemek için modellemeyi denedi, ancak girdiği modelleme ajansı yetişkin bir film şirketi oldu.

Ve yetişkin bir film oyuncusu olarak kariyeri başladı.

Onunla ilgili bir belgesel yapıldı, 1999’da yayınlandı. 2003 yılında Chong, yetişkin filmlerinden iyi emekli oldu ve şimdi Kaliforniya’da bir web geliştiricisinin barışçıl hayatını yaşıyor.

Ve bahsetmeye değer. Evangelion DVD’sinin geldiği aynı şirket olan Chong belgeselinin DVD versiyonunu Avustralya’ya dağıtan Madman Entertainment oldu.

Ve buradan muhtemelen ne olduğunu tahmin ettiniz.

Yorumlar

HubPages Ağı hesabını kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’lere köprü eklenecek.

Neon Genesis Evangelion Sürüm 0: 7 yazılırken, birisi yanlışlıkla Annabel Chong’in Klibini Magi Dosyaları seçimine ekledi. Bir bootleg DVD, bir internet aldatmaca veya şaka gibi değildi. Endişelenme, Annabel’in Anno’nun anlamsız sembolizmiyle hiçbir ilgisi yok, ancak Evangelion evrenine mükemmel bir şekilde uyduğunu itiraf etmeliyim.

Ve işte burada. Yine de, bu sorunun asla yayılmadığı ve kendi başına bir şehir efsanesi yaratmadığı iyi bir şey. Lanetli nesneler hakkında yeterince aldatmaca var! Ama itiraf etmeliyim ki, bu şimdiye kadar gördüğüm en ürkütücü yazma hatası olarak sayılıyor. Buna neyin sebep olduğunu bulmakla birlikte, çok anti-iklimseldir. Ancak hatalar olacaktır ve keskin gözleriniz varsa, aynı DVD’nin Shigeru Aoba’nın adını da yanlış yazdığını fark edersiniz.

Gerçekten Ne Oldu …

Neon Genesis Evangelion DVD Sürümü 0: 7 Her şeyin başladığı yer. Neon Genesis Evangelion DVD Sürümü 0: 7. Her şeyin başladığı yer ..

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.