Bir Zamanlar Çukurova dizisinde geri dönülmez yola girildi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde geri dönülmez yola girildi!

atv ekranında izleyicilerle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 5 Mart Perşembe günü ekrana gelecek olan 58. yeni bölümünde geri dönülmez olayların ilk fitili ateşleniyor… Bir tarafta Züleyha ve Yılmaz ’ın aşk görüntülerini izleyip çıldıran Demir, diğer tarafta unutamadığı aşkını Demir ’in elinden kurtarmak isteyen Yılmaz var.

Dizinin yeni bölümünü çok manâlı kılan büyük olay ise, Demir ’in artık Züleyha ’dan doğrusu vazgeçmesi… Demir, onca olaydan sonra Züleyha ’ya sahip çıkmış, bir şekilde sevgi ile işleri yoluna koymaya çaba harcamıştı. Oysa bu sefer silahı çok sevdiği eşinin başına dayıyor ve ondan vazgeçtiğini de bir anlamda bildiri ediyor…

Silah patlayacak ama Züleyha ’nın ölmesini kimse beklemiyor. Demir ’in elinde kan var ama, bu başrol oyuncusunun öleceği anlamına gelmez. Bundan sonra Züleyha ile Demir diye bir şeyin olması da mümkün değil.

Yılmaz ne yapacak, Müjgan nasıl tepki gösterecek bunlar da manâlı.. Lakin en dikkat çeken nokta artık Züleyha ve Yılmaz dönemi başlıyor gibi gözüküyor.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.