Blade Runner: The Lost Cut adlı garip sinematik tavşan deliğini izleyin

Blade Runner: The Lost Cut adlı garip sinematik tavşan deliğini izleyin

Blade Runner: The Lost Cut, “Ridley Scott’ın 1982 bilimkurgu klasiğinin radikal bir şekilde yeniden tasarlanması” olarak tanımlanıyor, film yapımcısı Leon Chase tarafından yaratıldı ve yaklaşık 20 dakika sürüyor. Filmi bulduğum Metafilter üzerine bir yorumcu, filmi “pandemik enerjinin iyi kullanımı” olarak tanımlıyor. Başka bir şey bilmeden girmeyi şiddetle tavsiye ederim, çünkü kibirini yavaşça izlemek çok eğlencelidir.

Daha fazla ayrıntı istiyorsanız …

Tamam. The Lost Cut, Blade Runner’ın rol aldığı oyuncuların rol aldığı diğer filmlere eklenmesi ve bu filmlerin eş-yıldızlarının oynadığı daha fazla filmin oluşturduğu ve Rick Deckard’ın oyuncu kadrosunu avladığı ustaca düzenlenmiş sinematik tavşan deliği ile sonuçlanan Blade Runner’ın tekrarlanan bir versiyonudur. Gene Hackman (Harrison Ford’un ilk filmlerinden biri olan The Conversation aracılığıyla), Steve Martin (Deckard’ın patronu Bryant’ı oynayan M. Emmet Walsh’un rol aldığı The Jerk aracılığıyla) ve John Belushi (The Blues Brothers aracılığıyla) Ford’un Yıldız Savaşları rol arkadaşı Carrie Fisher).

Film, Blade Runner’ın geniş hikaye ritimlerini izliyor, ancak anlatısı, eklenen görüntülerin nereye götürdüğü, Ridley Scott’ın filminin bir çeşit Burroughs up versiyonu gibi sürükleniyor. (Tesadüfen, Blade Runner bir William S. Burroughs senaryosundan sonra adını aldı.) Chase, web sitesinde bir süredir kavramı düşüneceğini söyledi, ancak “son koronavirüs pandemisiyle aniden kendimi çok buldum ellerimde daha fazla zaman. Sonuç buydu. ”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.