Blizzard yöneticisi LinkedIn’de ‘Diablo’ ve ‘Overwatch’ TV dizilerinin geldiği bildiriliyor

Blizzard yöneticisi LinkedIn'de 'Diablo' ve 'Overwatch' TV dizilerinin geldiği bildiriliyor

Görünüşe göre Blizzard Entertainment, en büyük video oyunu serilerinden bazılarını video oyunu behemoth’taki bir yöneticinin LinkedIn biyografisine dayanarak televizyona getiriyor olabilir. Activion Blizzard’da, Netflix için animasyonlu bir Diablo şovunda baş yapımcı olduğunu ve animasyonlu bir Overwach serisinin geliştirilmesine ve satılmasına yardımcı olduğunu söyleyerek, LinkedIn sayfasında rolünde yaptıklarının açıklamasına çok ilginç bilgiler ekledi. Call of Duty sinematik ve televizyon evreninde yapım öncesi çalışmaları denetledi.

Van Dyk çevrimiçi özgeçmişinde yalan söylemediği sürece, bu çok heyecan verici bir gelişme. Bu şovlar Warcraft filminden daha iyi olduğu sürece.

Van Dyk’un LinkedIn sayfasını düzenlemesi durumunda, en uygun mermi noktalarının söylediği tam olarak şudur:

– Blizzard Entertainment’ın IP’sinin bir TV uyarlaması olan Diablo, anime tarzında işlendi. Şov şu anda Netflix aracılığıyla dünya çapında dağıtım için ön yapım aşamasındadır.

– Yaratıcı ortağımla Call of Duty sinema ve televizyon evreni için geliştirme stratejisi yazdı. Güvenli geliştirme fonu, yazar tazminat anlaşmaları geliştirdi ve yetenekleri güvence altına almak için müzakereleri yönetti.

– Yaratıcı ortağımla Blizzard’ın Overwatch serisini temel alan bir animasyon serisi geliştirdi ve sattı.

Blizzard’ın sinemasını geliştirdi. oyunları için yarattıkları kaliteleriyle ünlüdür, bu nedenle şirketin IP’lerinin bir kısmını televizyona genişletme fikri çok uzak görünmüyor.

AYRICA BAK: ‘Diablo 4’ cehennem bir fragmanla ortaya çıktı

Bu dizide ayrıntılar oldukça seyrek olsa da, Dyk’in Diablo serisi hakkında paylaştığı bilgiler oldukça somut görünüyor, çünkü hangi animasyon tarzını zaten biliyorlar show kullanılacak ve hangi akış hizmetinde kullanılacağı. Netflix’teki benzer bir gotik estetiğe sahip Castlevania serisine oldukça benziyor.

Blizzard daha önce çok sayıda habersiz Diablo projesi üzerinde çalıştığını açıkladı ve bu TV dizisi kolayca bunlardan biri olabilir.

Haberleri onaylaması veya yorum yapması istendiğinde, bir Blizzard sözcüsü “Şu anda duyurulacak hiçbir şeyimiz yok” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.