Bomba Gibi Bir Dizi Yolda; Gaslit

Bomba Gibi Bir Dizi Yolda; Gaslit

Dinç bir oyuncu kadrosu oluşturması ile dikkatleri üzerine çeken yeni bir dizi; Gaslit!


Julia Roberts, Sean Penn, Armie Hammer ve Joel Edgerton gibi başarlı oyuncuların yer alacağı Gaslit ’in yaratıcılığını ise Sam Esmail üstleniyor. Sam Esmail ’in daha önce Homecoming, Mr. Robot, Ölümcül Kayıt ve Comet gibi başarılı yapımların da yaratıcılığını üstlenmiş olması diziye dair beklentilerimizi yükseltiyor.

 

Slow Burn isimli bir pdcast serisinden uyarlanan Gaslit; istifa eden birincil ABD Başkanı olan Richard Nixon ’ın adının karıştığı Watergate skandalına odaklanacak.1972  yılında yaşanan olayın perde arkasına da ışık tutacak olan mısra gerek konusu, lüzum oyuncu kadrosu, gerekse kamera arkası ile şimdiden bütün dikkatleri üstüne çekti.

 

Gaslit ’te Julia Roberts Martha Mitchell ’i canlandırırken; Sean Penn ise Martha Mitchell ’in Nixon döneminde başsavcı olan eşi John N. Mitchell olarak izleyici karşısına çıkacak. Armie Hammer ise Beyaz Saray ’da avukat olarak görev John Dean karakterine hayat verecek. Joel Edgerton ise bir FBI ajanı olan G. Gordon Liddy ’i canlandıracak.

 

Merakla beklenen dizinin hangi platformda ve hangi tarihte yayınlanacağı ise hemen şimdi açıklanmadı.

Anasayfa » Haberler » Bomba Gibi Bir Dizi Yolda; Gaslit

Bomba Gibi Bir Dizi Yolda; Gaslit

22.02.2020 12:59

Bomba Gibi Bir Dizi Yolda; Gaslit

Tweet

Zinde bir oyuncu kadrosu oluşturması ile dikkatleri üzerine çeken yeni bir dizi; Gaslit!


Julia Roberts, Sean Penn, Armie Hammer ve Joel Edgerton gibi başarlı oyuncuların yer alacağı Gaslit ’in yaratıcılığını ise Sam Esmail üstleniyor. Sam Esmail ’in daha önce Homecoming, Mr. Robot, Ölümcül Tescil ve Comet gibi başarılı yapımların da yaratıcılığını üstlenmiş olması diziye dair beklentilerimizi yükseltiyor.

 

Slow Burn isimli bir pdcast serisinden uyarlanan Gaslit; istifa eden ilk ABD Başkanı olan Richard Nixon ’ın adının karıştığı Watergate skandalına odaklanacak.1972  yılında yaşanan olayın perde arkasına da ışık tutacak olan mısra gerek konusu, gerek oyuncu kadrosu, gerekse kamera arkası ile şimdiden tüm dikkatleri üstüne çekti.

 

Gaslit ’te Julia Roberts Martha Mitchell ’i canlandırırken; Sean Penn ise Martha Mitchell ’in Nixon döneminde başsavcı olan eşi John N. Mitchell olarak izleyici karşısına çıkacak. Armie Hammer ise Beyaz Saray ’da avukat olarak ödev John Dean karakterine yaşam verecek. Joel Edgerton ise bir FBI ajanı olan G. Gordon Liddy ’i canlandıracak.

 

Ilgiyle beklenen dizinin hangi platformda ve hangi tarihte yayınlanacağı ise hemen şimdi açıklanmadı.

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.