Bu eğlenceli Star Wars geçmişleriyle Ölüm Yıldızından bir sonraki Zoom çağrınıza ev sahipliği yapın

Bu eğlenceli Star Wars geçmişleriyle Ölüm Yıldızından bir sonraki Zoom çağrınıza ev sahipliği yapın

Sonsuz bir Zoom veya Skype çağrısına takılmak genellikle bir İmparatorluk tutma hücresinde sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz, ancak resmi Star Wars web sitesi sayesinde bir sonraki konferans aramanızı aslında seyahat ediyormuş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. çok uzak bir galaksi.

Arka planlar, Yıldız Savaşları evreninden çekiliyor ve haftalık personel toplantısını, bir Rebel Alliance askı körfezi olan İmparatorluk Yıldız Destroyer’ın güverte olan Exegol üzerindeki tahttan haftalık personel toplantınızı alıyormuş gibi yapmanıza izin veriyor. veya diğer çeşitli Yıldız Savaşları konumlarını içerir. Ve en iyi görüntülü sohbet arka planları gibi, yeni Star Wars olanlar da tüm karakterleri çekimlerden alarak en sevdiğiniz Star Wars kahramanının rolünü almanıza izin veriyor.

İlgili

Dağınık uzak çalışma odalarınızı gizlemek için kullanabileceğiniz Ücretsiz Zoom arka planları

Şu anda hepimizin içinde sıkışıp kaldığımız göz önüne alındığında, iş arkadaşlarınız Millennium Falcon’un tam ölçekli bir kopyasında yaşamadığınızı doğrulayabilir. (Aslında, Star Wars ile iş arkadaşlarınızın konuşmalarını ne kadar rahatsız ettiğinize bağlı olarak – bu yazı gibi – zaten bunu varsayabilirler.)

Tabii ki, Disney ve Lucasfilm hiçbir şekilde ilk değil Şirketler Zoom veya diğer görüntülü sohbet uygulamalarıyla kullanmak için yüksek kaliteli sinema arka planları sunar. Pixar, Paramount, CBS ve diğer şirketler, filmleri için temelde ücretsiz reklamlarla sosyal medyayı sular altında bırakıyor. Meslektaşım Natt Garun da süslü, eğlenceli ve muhteşem Zoom geçmişleri için mükemmel kaynakların ve fikirlerin bir listesini hazırladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.