Bu hafta izlemeniz gereken 7 yeni fragman

Bu hafta izlemeniz gereken 7 yeni fragman

Sonunda harika rotoscoped tarzına bir göz attığımdan beri izlemek istediğim Amazon dizisi Undone’a yakalandım. Sanırım yakın zamanda bu sütunlardan birinde, Bir Tarayıcı Karanlık’ı yeniden yakaladıktan sonra, animasyonunun az kullanıldığını hissettim, böyle karanlık, trippy bir filmin bu rüya tarzı ile yapabileceklerinin yüzeyini zar zor çizdim. Geri alınan doğru olur.

Dizi, karakterlerin sürekli olarak anılara girip çıktığı bir hikayeyi anlatmak için rüya gibi görünümünü kullanmak için harika bir iş çıkarır, anları sadece daha sonra geri dönmek için geride bırakır. konuşma. Kolaylıkla abartılabilecek bir şey, ancak görseller zamanın içine ve dışına kayma hissinin ne kadar yönünü bozucu ve bazen harika olduğunu ifade etmeye yardımcı olsa bile, her şeyi topraklı tutar.

Ve nihayetinde. şovun karakterleri kendi başlarına o kadar güçlü ve renkli ki, insanlar zaman ve mekanda sürekli kaymasalar bile izlemeye değer olurdu. Rotoscoped tarzı bizi uzaklaştırmış olabilir, ancak sahne bizi gözlerine, ağzına veya ellerine odakladığı için aktörlere daha da etkileyici olmaları için alan verir, basit hareketleri büyük ve etkili hissettirir.

Aşağıdaki bu haftadaki yedi fragmana göz atın.

Lovecraft Ülkesi

JJ

Gösteri Ağustos ayında başlıyor.

Ressam ve Hırsız

Bir ressam, Ressam ve Hırsız belgeselinde iki resmini çalan bir adamla ve arkadaşlarıyla yüzleşir. Büyüleyici bir hikaye gibi görünüyor ve fragmanı sadece iki yapının ilişkisine bir göz atmak için kontrol etmeye değer, özellikle de onun portresini çizmeye başladığında. Film 22 Mayıs’ta çıkıyor.

Reno 911

Reno 911’in bir bölümünü izlediğimden beri muhtemelen on yıldan fazla bir süre geçti, ancak şovun bu canlanması hatırladığım gülünç diziden bir adım kaybetmemiş gibi görünüyor. Gösteri Quibi’ye geliyor. 4 Mayıs döndürür.

Eve Dönüş

Amazon’un yeni bir Homecoming sezonu var ve bu taksitte Janelle Monáe var, bu da şovu tekrar ziyaret etmek için sağlam bir neden gibi görünüyor. Yeni sezon prömiyerleri 22 Mayıs.

Kırılmaz Kimmy Schmidt

Diziyi bitirdikten bir yıl sonra Netflix, Kendi Macera Tarzını Seç (TM?) Teknolojisinden yararlanmak için Kırılmaz Kimmy Schmidt’i özel bir bölüm için geri getiriyor.

Komedi biraz ucuz hissettiriyor, ancak karakterlerin ve dünyanın küçük tahta oymacılık oyuncaklarına benzeyen animasyon stilini gerçekten çok seviyorum. Gösteri 12 Haziran’da başlayacak.

Jerry Seinfeld: Öldürmek için 23 Saat

Jerry Seinfeld’in yeni komedi spesiyaline ilk gerçek bakış, yirmi yılı aşkın süredir ilk. Seinfeld’in rutininin parçalarını görmek konusunda çok çekici bir şey var – tarzını o kadar mükemmel bir şekilde aşağıya çekiyor ki, eskiden sevdiğiniz eski bir albümde unutulmuş bir parçayı dinlemek gibi geliyor. Özel etkinlik 5 Mayıs’ta Netflix’e geliyor.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.