Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Nihayet geçen hafta Deniz Feneri’ni izlemeye başladım ya da eşim daha sonra şaka yaptığında, Willem Dafoe’un Oyunculukta Ne Kadar İyi Olduğunu Bakabilirdi. Dafoe ve Robert Pattinson’u birbirine bağlayan çok eğlenceli bir film ve ikisinin gitgide daha vahşi sonuçlara gitmesine izin veriyor.

Her şeyi izlemek kadar eğlenceli, duygularımdan uzaklaştım film ne söylemek istediğini tam olarak bilmiyormuş gibi. Film sembolizm ve efsane referanslarla doludur, ancak hikaye bize bunların hiçbirini anlayabileceğimiz bir lens vermiyor. Her şey, arkasında gerçek bir anlam olmadan bize düşünmek için harika şeyler vermek için duvara atılan bir grup fikir gibi görünüyor.

Deniz Feneri’nden önce gördüğüm son film, Lady on Fire ve bu film bir şekilde onu en iyi şekilde anlamama yardımcı oldu. Her iki film de öykü boyunca birbirleriyle yavaş yavaş daha açık büyüyen bir adada birbirine bağlanmış yaklaşık iki kişidir. Lady’de, iki kadın ve karakterler yavaş yavaş birbirlerine kendilerini açığa vuruyor ve süreçte zor, güzel bir ilişki kuruyorlar. Deniz Feneri’nde iki adam var ve çıldırıyorlar ve birbirlerini unutulup dövüyorlar.

#BraveNewWorld yakında #PeacockTV’ye geliyor. pic.twitter.com/gYUiLUoVss— Peacock (@peacockTV) 16 Nisan 2020

Cesur Yeni Dünya

NBCUniversal, Peacock adlı bir yayın hizmeti başlatıyor ve bu hafta hizmet ilk gösterileri için fragmanlar yayınladı. Başlık dizisi bir Kaydedilen Bell yeniden başlatmasıdır, ancak buraya sadece bir gösteri ekleyeceğim: Sanırım Brave New World’ün uygun şekilde parlak görünen bir TV uyarlaması. Hizmet 15 Temmuz’da yaygın bir şekilde açılıyor.

< h3> Never Have I Ever

Mindy Kaling’in bir sonraki şovu Netflix’e gidiyor. Hiç Sahip Olmadım Hiç Hintli-Amerikalı bir kız hakkında bir lise komedisidir ve Kaling’in kendi çocukluğundan ilham alması gerekir. Şimdiye kadar başrol oyuncularının hızlı, ultra kendine güvenen performansını seviyorum. 27 Nisan’da çıkıyor.

Eddy

La La Land yönetmeni Damien Chazelle, Netflix için sınırlı bir dizi yapıyor ve – sürpriz – bu cazla ilgili. Güzel bir şekilde çekilmiş ve tam da Parisli bir caz draması hayal ettiğiniz kadar romantik ve dramatik görünüyor.

8 Mayıs’ta çıkıyor.

Capone

Fantastic Four’dan çıkan inanılmaz dağınık hikayelerden sonra yönetmen Josh Trank’tan bir daha haber almayacağımızı varsaydım. Ancak beş yıl sonra, Tom Hardy’nin Al Capone hakkında bir gangster filmine bakmasını sağladı. 12 Mayıs’tan itibaren kiralanabilir.

Midnight Gospel

Netflix’te Adventure Time yaratıcısı Pendleton Ward’dan çıkan renkli ve trippy yeni bir dizi var. Her türlü tuhaf boyuttaki insanlarla konuşarak podcast yapmaya çalışan bir adam hakkında ve çok varoluşsal ve duygusal görünüyor. Gösteri 20 Nisan’da geliyor.

Betty

Bunun için çok heyecanlıyım. Birkaç yıl önce, yönetmen Crystal Moselle, genç kız paten grubu Skate Kitchen ile hayatları hakkında kurgusal bir film yapmak için çalıştı. Şimdi hikayeleri altı bölümlük bir diziyle devam ediyor.

Yeni bir suç noir serisi ve türün hayranlarına aradıkları şeyi vermek için harika bir iş çıkarmış gibi görünüyor. 21 Haziran’da başlayacak.

Bunu sadece Apple’ın yapacağı bir gösterinin özeti gibi göründüğü için gönderiyorum: evler hakkında ilham verici bir dizi.

Kukla

Bu hafta Quibi’de: Anna Kendrick ile konuşan bir seks bebeği.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.