Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Parazit hala aklımdayken, her iki Bong Joon-ho filmi de sınıfta benzer temalarla uğraştığı için geçen hafta geri dönüp tekrar Snowpiercer’ı yeniden düzenlemeye karar verdim. Snowpiercer, açıkçası, çok daha aksiyon dolu bir şekilde yapıyor, ancak büyük resim çok aynı: yavaşça yukarı doğru savaşan bir alt sınıftan hayatta kalan bir üst sınıf.

Snowpiercer ile ilgili en eğlenceli şey, aslında daha fazlasını yapmasını dilediğim bir şey: her arabada böyle parlak, garip, bağımsız dünyalar inşa etmek. Bong’un odaklandığı kişiler çok canlı ve dolgun hissediyorlar. Her arabada kimin yaşadığını ve bunun için yarattıkları kültürü gerçekten anlıyorsunuz. Ama film ilerledikçe, birçoğundan acele ediyor ve keşke oyalanmak için daha fazla zaman olsaydı.

Sanırım Snowpiercer’ı gerçekten geride tutan şey, ana karakterin olmaması. Elbette, Chris Evans bizi filmde yönlendiriyor … ama o kim? Ne istiyor? Neden önemsemeliyiz? Lider olmaktan başka hiçbir özelliği yok – en azından filmin sonuna kadar, geçmişi hakkında uzun bir monolog verilinceye kadar, daha kötü bir filmde ne kadar gülünç kötü olduğu ile ünlü olurdu. Karakter bizi trenin önüne götürecek kadar iyi çalışıyor, ancak bizi Parazit’teki aile üyelerinin yaptığı gibi filmin mesajına bağlamak için yeterli değil.

Bu haftanın dokuz fragmanına göz atın. aşağıda.

Snowpiercer

TNT, Snowpiercer’ın TV uyarlamasına çok yavaş bir şekilde yeni bakışlar getiriyor.

Prömiyeri 17 Mayıs. (PS: Bunu görmeden önce film hakkında yazmayı planladığımı yemin ederim!)

Hollywood

Netflix’te, Hollywood’un ilk günlerini kurgulayan yeni bir sınırlı dizi var. Ryan Murphy’den, yani parlak renkler, güzel insanlar ve çok fazla stil ile dolu. Gösteri, LGBTQ aktörlerine ve renk insanlarına özellikle dikkat ediyor gibi görünüyor, bu da bu film yapımını çağıran diğer birçok film ve şovdan daha ilginç bir hikaye anlatmasına izin verebilir. 1 Mayıs’ta çıkıyor.

Love Life

Hizmet başlamadan yaklaşık bir ay önce, AT&T bize HBO Max’in ilk serisine bir göz atmaya başlıyor. Tipik HBO ücretiyle nasıl karşılaştırıldıklarını görmek ilginç olacak. Bu ilk bakıştan, Anna Kendrick’i canlandıran ve Paul Feig tarafından yönetilen yönetici olan Love Life gibi görünüyor, HBO’nun tipik yüksek üretim kalitesini paylaşıyor, ancak belki de Kızlar veya Euphoria’dan biraz daha geniş bir kitleye hitap ediyor.

Seni Yok Edebilirim Michaela Coel tarafından yaratılan ve cinsel saldırı sonrasında uğraşan ünlü bir yazar hakkında oynadığı yeni bir dizi. Aşk Hayatının istemediği şekilde stilize ve kişisel görünüyor. Haziran ayında biraz zaman çıkıyor.

Tüm Gün ve Bir Gece

Netflix, Black Panther ortak yazarı Joe Robert Cole’un yeni bir özelliğine sahip. Film güzel çekilmiş ve Jeffrey Wright ve Yahya Abdul-Mateen II’den görünüşleri var. 1 Mayıs’ta çıkıyor.

Jerry Seinfeld: Öldürmek için 23 Saat

Genelde stand-up fragmanları yayınlamıyorum, ama bu büyük bir tane: Netflix, Jerry Seinfeld’in 22 yıldır ilk stand-up özelliğine sahip. Netflix bunu nasıl başardı? Tahminimce muhtemelen Netflix’in gelecek yıl Seinfeld haklarını satın almasıyla ilgili bir şey var. Özel etkinlik 5 Mayıs’ta çıkıyor.

Bilgi Yarışması

AMC’nin hile yapmak için yeni bir mini dizisi var Kim Milyoner Olmak İster? ve en büyük ödülü kazan.

Dizi 31 Mayıs’ta görücüye çıkıyor.

Büyük

Hulu, bu hafta Büyük’e yeni bir bakış attı. Temelde “The Favourite the TV show” (TV’nin Favorisi) gibi görünüyor ve ben buna çok hazırım. 15 Mayıs’ta çıkış yapacak.

Biz Küçük Zombileriz

Bilmiyorum adamım.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.