Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Geçen hafta HBO’nun yeni Kötü Eğitim filmini izledim. Her şey tersine bir soygun filmi gibi hissediyordu – bu okul bölgesinden para çalan bir müfettiş ile ilgili, sadece oynadığından ziyade suç çözülmesini izliyorsunuz.

Hugh Jackman ve Allison Janney’in bazı büyük karakterleri ele geçirmesi sayesinde eğlenceli bir film. Ama film aynı zamanda kursu bir sürü gerçek hikaye filmi yapıyor, burada karakter oluşturmakla ilgili neler olduğunu anlatmaktan daha fazla endişe duyuyorlar.

Bunun bir noktaya kadar işe yaradığını düşünüyorum. Bu vahşi bir hikaye ve bunu anlatan eğlenceli bir iş çıkarıyorlar. Ama keşke film bu insanların kim olduğunu biraz daha ileri itti. Suçu sadece çözülmemiş olarak göstermek, hikayeyi anlatmanın harika bir yoludur, ancak aynı zamanda biraz geç olana kadar kimsenin ne yaptığı hakkında çok şey öğrenemeyeceğimiz anlamına gelir.

Dokuz’a göz atın Bu haftaki fragmanlar.

Uzay Gücü

Ofisten ayrıldıktan yaklaşık on yıl sonra Steve Carell’in yeni bir sitcom’u var. Uzay Gücü bir işyeri komedisi ve Carell bir kez daha patron oynuyor olsa da, Michael Scott’dan çok farklı bir rol üstleniyor.

Komik bir başlangıç ​​yapıyor gibi görünüyor. Şov 29 Mayıs’ta başlayacak.

Staten Island Kralı

Yeni Judd Apatow komedisi elde ettiğimizden bu yana bir süre geçti. Trainwreck’ten bu yana ilk özelliği beş yıl önce Pete Davidson’u hala evde yaşayan ve aniden bazı küçük çocuklardan sorumlu olmaya başlaması gereken bir tembel olarak kullanıyor. Universal’ın film fragmanı, garip bir şekilde canlandırıcı olarak boyar … hayal etmem gereken filmin ana tonu değil mi? 12 Haziran’da talep üzerine hareket ediyor.

< h3> Becoming

Becoming, Michelle Obama’nın gişe rekorları kıran anının belgesel karşılığı olarak sunuluyor. The New York Times, belgeselin kitaptan daha az açıklayıcı olduğunu söyledi, ancak hayranların burada zevk alacak bir şey bulamayacağını hayal etmek zor. Film bu haftanın başlarında Netflix’i vurdu.

< h3> Karanlıkta Gideceğim

HBO, Michelle McNamara’nın Altın Devlet Katili’yle ilgili soruşturmasının belgesel bir uyarlamasına sahip ve kitap gibi McNamara’nın suçluyu bulmak için takıntısını çekiyor gibi görünüyor. geniş yol.

Ama … ünlü insanlar size yüksek olmakla ilgili hikayeler anlatırsa biraz farklı olabilir ve İyi Yolculuk’un konusu budur. Film 11 Mayıs’ta Netflix’e geliyor.

Büyük Çiçek Savaşı

Büyük İngiliz Fırında Pişir, ama çiçeklerle – ve bu oldukça iyi bir tarif gibi görünüyor. Gösteri 18 Mayıs’ta başlayacak.

Shirley

Elisabeth Moss, Shirley’teki “Piyango” ve The Haunting of Hill House’un yazarı olan korku yazarı Shirley Jackson’ı canlandırıyor. Film, Madeline’in Madeline’nin arkasındaki yönetmen Josephine Decker’dan geliyor ve önceki çalışmalarına benzer şekilde rüya gibi görünüyor. Film 5 Haziran’da çıkıyor.

Dreamland

Her hafta çok fazla garip fragman yayınlamamaya çalışıyorum, ama bunun için fazladan yer açmak zorunda kaldım, bu da cazdan avlanan bir tetikçi hakkında neo-noir gangster vampir filmi gibi görünüyor müzisyen, tüm bunları doğru anlarsam? 5 Haziran’da çıkıyor.

Becky

Bu biraz Yalnız Ev gibi …

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.