Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Bu hafta izlemeniz gereken 9 yeni fragman

Geçen haftaki üçüncü sezonu tamamladıktan sonra Westworld hakkında yazmayı unuttum. Birçok yönden, üçüncü sezondan öncekilerden daha çok keyif aldım – çok daha tutarlıydı, bazı bilimkurgu dünyaları inşa etti ve Aaron Paul oyuncu kadrosuna büyük bir katkı sağladı.

Ancak sezon, muhtemelen Westworld’ü işaretleyen şeyin ne olduğunu da geride bıraktı: izleyiciyi sürekli olarak izledikleri şeyleri anlamayı denemeye bırakan aşırı karmaşık ve dikkat çekici anlatı hileleri.

En iyisi Westworld’ün ilk iki sezonunun bir parçası gösteriyi izlemiyordu, daha sonra konuşuyordu ve çekmeye çalıştığı bükülmeleri deşifre etmeye çalışıyordu. Pek çok açıdan, evet, çok dikkat çekiciydi, ama aynı zamanda eğlenceliydi. Westworld sezon 3, bunu devam ettirmek için bir anlatı olarak daha güçlüydü, ancak bu, Westworld’ün gerçek arsası olan kaosla kaldığımız anlamına geliyordu.

Bu haftadaki dokuz fragmana göz atın.

Tenet

İşte en son fragman Christopher Nolan’ın Tenet’i için sinemalarda sahneye çıkacağı konusunda ısrar ettiği bir film. İyi görünüyor – gizemli, aksiyon dolu ve herhangi bir iyi Nolan filmi gibi takım elbiseli adamlarla dolu görünüyor.

Netflix’e 12 Haziran’da geliyor. < h3> Uzay Gücü

Gülünç bir başkanlık açıklamasından sonra hızla bir araya gelen bir dizi için Uzay Gücü oldukça komik bir şeye dönüşüyor gibi görünüyor. En son fragman, Steve Carell’in yeni komedisinde yer alan yıldızların daha fazlasına bir göz atıyor. 29 Mayıs’ta Netflix’e geliyor.

< h3> Antebellum

Antebellum için çıkış yapan başka bir trippy ve gizemli fragman daha var; Janelle Monáe, günümüz ile Amerikan köleliği dönemi arasında zaman içinde kayıyor gibi görünen bir kadın olarak rol aldı. Pandemi tarafından ertelendikten sonra 21 Ağustos’ta çıkması planlanıyor.

Eski Muhafız

Netflix, hiç ölmeyen bir paralı asker grubunun lideri olarak Charlize Theron’u canlandıran gülünç görünümlü yeni bir aksiyon filmine sahip. Seçim diyalogu: “Sadece yaşamaya devam etmemiz, incitmeyi bıraktığımız anlamına gelmez.” 10 Temmuz’da çıkıyor.

Bir Adam ve Ayakkabısı

Son Dansın topuklarında sıcak olan Vice, özellikle Air Jordans’a ve nasıl bu kadar popüler olduklarına odaklanan bir belgesel hazırlıyor.

60’larda. 3 Temmuz’da çıkıyor. < h3> Wanting Mare

Wanting Mare, sakinlerinin kaçmaya hazır olduğu cesur, rüya gibi bir fantezi kentinde yer alıyor. Neler olup bittiğinden tam olarak emin değilim, ancak bunu kontrol etmenin hemen nedeni şu: Filmin yapımcısı, Primer’ın yönetmeni Shane Carruth. Film ayrıca basın açıklamasına göre bir depolama biriminin içinde “neredeyse tamamen” çekildi ve temel olarak bir ton VFX çekiminden oluşuyordu. Film bu hafta sonu bir festivalde gösterime girdi, bu yüzden henüz geniş bir çıkış tarihi yok.

Rezil

Infamous’un arkasındaki fikir kabaca görülüyor: Bonnie ve Clyde’nin sosyal medyası varsa? Ve bunu söylemekten nefret ediyorum … bu iyi bir fikir olabilir. 12 Haziran’da çıkıyor.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.