Bu iki dakikalık ‘Seks Eğitimi’ Sezon 2 hakkında düşünmeyi bırakamıyorum

Bu iki dakikalık 'Seks Eğitimi' Sezon 2 hakkında düşünmeyi bırakamıyorum

Netflix’in Seks Eğitimindeki Hint dans seks sahnesini düşünmeyi bırakamıyorum.

Dinleyin, bu web sitesindeki satırımı okuduysanız, sizi kandırmış olma ihtimalim Hint filmlerini, müziklerini veya danslarını birden fazla vesileyle önemsemek. Bu benim hayatımın misyonu ve çok gizli olmayan gündemi! Temsil burada ve bebek oluyor!

Ama Olivia’nın (Simone Ashley) erkek arkadaşı Malek (Armin Karima) ile seks eğitimine 2.Sezon, 3.Bölüm’de geldiğimde tamamen yakalandım -guard. Nefesim boğazımda yakalandı, kalbim durdu, nefes nefese kaldım, şaşırdığın zaman yaptıklarını !! Sevdim, nefret mi ettim? – Bundan korktum ve sonra onunla anlaşmak zorunda kaldım.

YULE KÜRESEL REDEMPTION ayrıca bu kollar veya ne için bir terzi alabilir miyiz

Resim: netflix

Sezon 2’nin tam sahnesine kadar Olivia’nın Güney Asyalı olduğundan emin değiliz ve isminin Olivia, çıkarımda bulunamıyorum.

Aslında yaptığı, Kathak veya mujra, karmaşık, yumuşak el hareketleri ve nüanslı ifade içeren daha geleneksel dans biçimleri. Ashley’in ifadeleri çoğu TV şovunun Hint dansı girişimlerinde eksik olan tek şeydir ve tuhaf kaleydoskop düzenleme bile bunu öldüremez.

Gerçek dans ve koreografi hakkında oluşturmaya başladığım herhangi bir eleştiri Olivia’nın annesi tarafından benim için akıllıca kesti. Olivia’nın ellerini “hepsi yanlış” olarak adlandırıyor, bu da biraz sert, ama Güney Asyalı ebeveynlerin mükemmellikten daha az bir şeyi çöp olarak algılamaları son derece otantik. Kıyafet kalitesi hala annemin beni öldürmesine izin verecek bir şey değil, ama 2005 Yule Ball Suçlarından çok ağlıyor.

Kapıyı çaldıktan sonra Olivia, Malek’i selamlamak için yarışıyor. “Dans partneri” – bu balo salonu ya da bir partneri gerektiren bir tarz değildir, ancak başkalarıyla prova yapmak yeterince yaygındır – ve “pratik yapabilmeleri” için üst kata koştururlar. Kısa bir süre sonra, müziğin çalmaya başladığını duyuyoruz ve Olivia’nın annesi, içeriğine, chai’sine geri döndüğünü duyuyoruz (bu arada, hiçbir zaman bir TV karakteriyle daha fazla ilişkilendirmedim).

En gerçek formum

Gerçek formum

Resim: Netflix

Üst katta neler olduğunu zaten biliyoruz ve yakında Olivia ve Malek ile oradayız, formda yasaklıyoruz klasik telif hakkı içermeyen ve özellikle televizyonda veya filmde genel kullanım için bestelenmiş bir şey olan klasik Hint müziğine hitap eder, çünkü Hint telif hakları süper gariptir!

Bu şovda çok sayıda karakterin soyunmanın çeşitli aşamalarında birleştiğini gördüğümüzde tamamen giyinmiş olmaları bir kaza değildir; cinsel bir durumda ağır, süslü Hint resmi kıyafeti giyme veya çıkarma konusunda belirgin bir çekicilik var.

Egzotizmin notalarına tüm sekansta atıldım, ancak sevdiğim birçok şey vardı. Sonunda beni açıkta hissettirdi. Yeterince arkadaşım, sahnenin neredeyse orijinal olmadığı bir yatak odası fantezi olarak Hint resmi kıyafetleri giymek veya kaldırmaktan bahsetti.

Kısa bir süre, beyaz insanlara bolca temsillerini çektim: Bu böyle mi hissediyor? Sırları yok, şaşırtıcı insanlara ateş etmek gibi mi? Birimiz eve getireceğimiz bir sonraki kişi en yeni lehenga’mızı giymemizi ve Alexa’dan Shivkumar Sharma’yı açmasını ister mi?

Nihayetinde sahne elbette zirve Seks Eğitimidir. Olivia ve Malek’in ilişkisi gergin ve sevgi dolu ve onların rızaya dayalı charade’e katılmalarını izlemek (Olivia’nın ebeveynleri Hint olduğunu düşünüyor!) Sadece sartorial bir bükülme ile klasik genç maskaralıktı. Bir izleyici, tasvir edilen karakterlerle ilgili klişeleşmiş veya egzotik fikirleri olan bir TV şovundan her zaman uzaklaşabilir, ancak Sex Ed her zaman hangi hikayeleri ve nasıl anlatacağı konusunda empatik ve açık fikirli olmuştur. Kaleydoskoplar olsun ya da olmasın, bu güzeldi.

Seks Eğitimi Sezon 2 şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.