Cem Yılmaz’a yapılan haksızlık Zafer Algöz’ün sözlerinde gizli!

Cem Yılmaz’a yapılan haksızlık Zafer Algöz’ün sözlerinde gizli!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, en son Kara Komik film serisi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmıştı. Gişede beklenen dönüşleri elde edememesi nedeniyle filmlerin başarılı olmadığı yönünde bir algı oluşturulmuştu.

Sosyal medyada da Cem Yılmaz’ın filmlerinin izlenmemesi yönünde bazı kampanyalar yapıldığı da biliniyor. Filmlerde başrolde yer alan isimlerden birisi de Zafer Algöz idi… Kara Komik Filmler Kaçamak’ta Nevzat ve Kara Komik Filmler 2 Arada’da Salih olarak izlediğimiz Algöz, şimdilerde ise Tutunamayanlar isimli dizide yer almaya devam ediyor.

Zafer Algöz, Cem Yılmaz’ın kardeşi Can Yılmaz ile sosyal medya hesabından canlı yayında buluştu. Bu filmlerle ilgili bazı takipçilerinin kendisine geri dönüş yaptığını belirten Algöz, özür dileyenler olduğunu da anlattı.

Zafer Algöz gelen mesajlarda, “Abi hakkınızı helal edin, bu filmler güzelmiş” şeklinde yorumlar aldığını belirtti ve şöyle konuştu:

“Şimdi bana ulaşıp özür diliyorlar, filmlerin güzel olduğundan bahsediyorlar. O zamanlar bizi dinlemediler. Sen güzel iş yap, er ya da geç onu alan çıkar.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.