Cemre Baysel ’in Yeşil Deniz dizisinden rol kapma hikayesi ibretlik!

Cemre Baysel ’in Yeşil Deniz dizisinden rol kapma hikayesi ibretlik!

Meşhur oyuncu Cemre Baysel, şu sıralarda Ramo dizisinde Fatoş karakterine hayat veriyor. 6 yıllık kariyerinde önemli yapımlarda rol bölge oyuncu; Yeşil Deniz ’in yanı sıra İsimsizler, Payitaht Abdülhamid, Elimi Vazgeçme isimli dizilerde zirve göstermişti.

Baysel, lise yıllarında fotoğraf öğretmeni olmayı hedeflerken aniden oyuncu olmaya karar verdi.Hayatındaki en büyük çılgınlık buydu ve dediğini de yaptı.

2014 yılında ilk olarak Yeşil Deniz dizisinde izleyicilerle buluşan oyuncu, katıldığı birincil seçmelerde yaşadıklarını ise hiç unutmadı.Birçok oyuncu adayına ders olacak bir hikayesi var…

Ranini ’ye konuşan Baysel, birincil seçmelerinde yaşadıklarını şöyle anlattı: “İlk audition ’ımı 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi için vermiştim. Yönetmenle birincil tanıştığımızda pek utanmıştım pek çekinerek konuşuyordum ancak “sanırım sen bu işi yapamayacaksın“ dedi. Ayağa kalkıp ceketimi çıkardım. “Yaparım, hadi başlayalım“ dedim. Bir kaç tekrardan sonra teşekkür edip dizinin iki bölüm senaryosunu verdi. Aradan 1 hafta geçti. Bir baktım fakat setimin ilk günü.”

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @ dizihaberleri

Abone olun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.