Christopher Nolan’ın Tenet’ine Fortnite’da yeni çıkan fragmanı izle

Christopher Nolan’ın Tenet’ine Fortnite’da yeni çıkan fragmanı izle

Hollywood’un tiyatro deneyiminin en büyük taraftarlarından Christopher Nolan, filminin Fortnite tedavisini aldığını gören son yönetmen.

Gelecek filmi Tenet’in son fragmanı Perşembe günü Fortnite’da tanıtıldı. Film hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, Tenet uluslararası casusluk dünyasında bir film olarak tanımlanıyor ve filmin ilk fragmanı ve pazarlama malzemesi, zamanın ileri ve geri hareket ettiği bir kavram oynadı – bu nedenle palindrom Başlık. Yeni fragman, zamanı ve dünyayı ve geleceğini elinde tutmak için çarpıtma yapmayı öğrenirken John David Washington’un ana karakterini genişletiyor.

Epic Games’in devasa sanal evreninde Nolan’ın Tenet fragmanı prömiyerinden önce Disney ve yönetmen J.J. Abrams, Star Wars: The Rise of Skywalker’dan bir sahneye çıkmak için Epic ile birlikte çalıştı. Abrams, klibi tanıtmak için hazırdı ve oyuncuların Geoff Keighley ile ev sahipliği yaptığını gördüğü bir sahnenin üstünde daha küçük bir sanal versiyon olarak göründü. Sahne daha sonra The Rise of Skywalker’ın açılış taramasında gösterildi. Filmin prömiyerinden sonra Keighley, klasik bir Nolan filminin Fortnite’de bu yaz bir süre hayranlar için gösterileceğini duyurdu.

Tenet, salgın sırasında büyük bütçeli Hollywood sürümleri için turnusol testi olacak

Fragmandan eksik: Tenet için herhangi bir özel çıkış tarihi. Fragman piyasaya sürüldükten sonra Twitter’da ortaya çıkan yeni pazarlama malzemesine göre, film 17 Temmuz’da hala planlanıyor.

COVID-19 salgını. Mulan, Sünger Bob Filmi: Koşuda Sünger ve Wonder Woman 1984 Tenet’i takip etmeye hazır. Warner Bros., Nolan gişe rekorları kıran filminin çıkış tarihini değiştirmeye karar verirse, diğer büyük bütçeli stüdyo filmlerinin çıkış programlarını etkileyebilir.

Giderek olma ihtimali düşük olan şey Tenet’in yalnızca dijital bir başlık olması. Disney, Universal ve Warner Bros. gibi stüdyoların tümü, başlıklarında bazılarını dijital veya yalnızca akışa özel münhasıranlara taşıdı, ancak tiyatroda maliyetleri telafi etme fırsatı verilmezse daha fazla para kazanmaya ve en fazla kaybetmeye hazır olan diğerlerini geciktiriyor .

Hareketler, stüdyolar tiyatro modeline olan bağlılıklarını tekrarlarken, yeni yayın stratejilerini test etmek için bu eşi benzeri görülmemiş zamanı kullanarak AMC ve Regal gibi büyük tiyatro zincirleri ile çatışmaya neden oldu. 205 milyon dolarlık bir bütçesi ve birkaç milyonu daha fazla reklam ve pazarlama ile, Warner Bros.’un Tenet’i bu noktada sadece dijital bir unvan haline getirmesi olası değildir. Özellikle Nolan, uygun bir teatral sürüm elde etmek için filmleri savunmaya devam ederken.

Sonuçta Tenet, Warner Bros.’un tekrarladığı gibi 17 Temmuz’da sinemaya vuracak mı. Şu an itibariyle, cevap evet gibi görünüyor – Warner Bros. başka bir şey söylemedi. Ancak bu, önümüzdeki günlerde ve haftalarda değişebilir.

Güncelleme 21 Mayıs, 20:17 ET: Fragmanın hala çıkış tarihi olmasa da, stüdyo Tenet’in 17 Temmuz’daki çıkış tarihini Twitter’daki pazarlama materyallerine geri ekledi . Pazarlama materyalleri, römork prömiyerinden önceki günün erken saatlerinden farklıdır. Hikaye bu detayları içerecek şekilde güncellendi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.