Coronavirus Pandemisinin Krizinin Üstesinden Gelmek İçin 5 Huzurlu Piyano Şarkısı

Coronavirus Pandemisinin Krizinin Üstesinden Gelmek İçin 5 Huzurlu Piyano Şarkısı

Zor Zamanların Üstesinden Gelmek İçin Huzurlu Piyano Şarkıları Zor Zamanların Üstesinden Gelmek için Huzurlu Piyano Şarkıları

Bu yazıda, daha önce hiç duymadığınız en ilham verici ve en keyifli şarkıları öğreneceksiniz. Bu notaların büyüklüğüne dalın.

5 Huzurlu Piyano Şarkısı

“Tallis One” —Samuel Lindon

“Gitti” —Gavin Luke “Olancha Farewell” —Harold Budd “Genç Lacie’nin Kederleri” —Max Richter “Biraz Kum” —Ibi

“Tallis One” —Samuel Lindon

Albüm: Tallis One

Yayın Yılı: 2017

Tür: Klasik

Samuel Lindon, müzik eserleri için hak ettiği tanınmayı almayan piyanist ve besteci, son zamanlarda duyduğum en huzurlu ve güzel temalardan biri, müzik notalarının şüphesiz vücudunuzdan geçeceği “Tallis One” şarkısı oldu. huzur ve sükunet dolu bir titreşimle.

“Gone” —Gavin Luke

Albüm: Yaşam Nefesi

Çıkış Yılı: 2018

Tür: Klasik

Gavin Luke Amerikalı bir sanatçı ve Minneapolis, Minnesota’dan bir müzisyen.

7 yaşında ailesinin ayak izlerini takip ederek piyano dersleri almaya başladı. Genetik bir şey söylenebilir. Gavin, tanınmış bir piyanist olmamasına rağmen, Spotify’da 25 milyondan fazla oyunu var. Bu sanatçı pratikte beşikten beri takdire şayan yeteneğini dünyaya göstermek için pratik yapıyor.

“Olancha Farewell” —Harold Budd

Albüm: Lovely Thunder

Çıkış Yılı: 1986

Tür: Klasik

Bilgisayarımdaki son iki harika müzisyenin aksine liste; Bay Budd, müzik dünyasında çok daha fazla yıl geçirmiş bir piyanist. Bu şarkıdaki tür ortam, şimdiye kadar duyduğumuz en muhteşem ve zor seslerden biridir. Bu şarkıda atmosferik ve hassas armonilerin tadını çıkarabiliriz. Sanatçı bize vaktinden önce geldiğini gösteriyor. Bugünün yeni minimalist döneminin az sayıdaki vizyonerlerinden biri olduğu söylenebilir.

“Genç Lacie’nin Kederleri” —Max Richter

Albüm: Siyah Ayna – Nosedive (Orijinal TV Dizisinden Müzik)

Yayın Yılı: 2016

Tür: Klasik, Yeni -Age

Max Richter, Alman bir piyanist ve bestecidir.

Şarkıları büyük ekran için kullanıldı, örneğin aşağıdaki şarkı için kullanılan Black Mirror. Ancak bu sanatçı, The Leftover gibi diğer dizilerde de işbirliği yaptı ve “Arrival”, “Scots Mary Queen” ve “Ad Astra” gibi filmografilerde besteci olarak çalıştı.

“Biraz Kum” – Ibi

Albüm: Biraz Kum

Yayın Yılı: 2018

Tür: < / strong> Alternatif / Bağımsız

Ibi, az bilinen bir piyanisttir ve YouTube’a yüklenen bestelerinde 23 milyondan fazla görüntülemeye sahip olduğundan daha fazla tanınmayı hak ediyor. 2011’den beri aktif ve sürekli kulaklarımız için olağanüstü parçalar yaratmaya devam ediyorlar. Bu şarkıyı basitliği ve hissi için seçtim.

Bu listedeki en sevdiğin şarkı neydi?

Tallis One – Samuel Lindon Gone – Gavin Luke Olancha Elveda – Harold Budd Genç Lacie’nin Kederi – Max Richter Biraz Kum – IbiSee sonuçları

© 2020 Emmanuel

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın. < / Kullanılan 8192 karakterden 0'sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.