Dargın Çiçekler ’çukur Meral ’i Aleyna Solaker yeni dizisiyle zincirlerini kırdı!

Dargın Çiçekler ’çukur Meral ’i Aleyna Solaker yeni dizisiyle zincirlerini kırdı!

Başrollerinde Denizle Ilgili Baysal Yurtcu, Seziş Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir ’çukur rol aldığı Hizmetçiler dizisinin 1.bölümü 7 Mart Cumartesi günü yayınlanacak.

Aleyna Solaker dizide Çiçek Tuna karakterine deneyim verecek. Genç oyuncu, Altındağlı, Zararsız Karanfil dizilerinden devam 2015-2018 yılları arasında yayınlanan Küs Çiçekler dizisinde Meral karakteri ile çok amma çıkışa imzasını atmıştı.

Ancak bu yapımdan sonrası 2 yıl boyunca hayranlarından uzak kaldı. Takipçileri ise sivrilmiş oyuncuyu yeni bir yapımda, rahibe adayı biraz rolde addetmek için sabırsızlanıyordu. İşte diye devre geldi, Gücenmiş Çiçekler ’in Meral ’i yeniden ekrana dönüyor. Hayranları ise girişken medyada duydukları mutluluğu dile getiriyor.

Birçok takipçisi, “Aleyna uygun izleyeceğiz” diyerek Hizmetçiler dizisinin başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini belirten yorumlarda bulunuyor. Entrikalarla dolu Hizmetçiler dizisinde Deniz Baysal birlikte birlikte Aleyna Solaker ’e hayranlardan cilt cilt olan ilgi olduğunu arkadaş canlısı basın paylaşımlarında görebilirsiniz.

Aleyna Solaker ’i Hizmetçiler fragmanında görüşlü hayranları, Küskün Çiçekler dizisindeki hallerine referans yapıyor. Esprili göndermeler ayrıca hazır:

“Meral herkes kendi arkadaşlarını bırakıp öbür kızlarla tanıdık yetişkin nasıl olursa olsun…”

“Meral yapmaz. Ancak Babası Kemal ’se yapar…”

“Daha Meral amacıyla izlerim bu diziyi. Meral varsa ben bütün şeye varım.”

Haberleri instagram’da ifa öz –> @

Onaylayan olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.