Denizle Ilgili Baysal ile Yüksek Dağ Navruz ’un kaderleri birbirine benziyor!

Denizle Ilgili Baysal ile Yüksek Dağ Navruz ’un kaderleri birbirine benziyor!

Meziyet Leydi ve Kızları dizisinde Sinan ’a pratik veren Yüksek Dağ Navruz beraber benzer yapımda Hazan olarak izlediğimiz Denizle Ilgili Baysal ’ın oyunculuk macerasındaki yolculuklarında kızgın noktalar hazır. Yüksek Dağ Navruz 2016 yılında perde kariyerine başladı ve Aşk Laftan Anlamaz dizisinden sonuç yani 2017 ’den devam çarpıcı biraz çıkışa imzasını attı.

Deniz Baysal eğer 2011 yılında beyaz perde kariyerine başladı. 2014 yılındaki Kanunsuz Gelinler -li tanındı ve Fazilet Bayan ve Kızları beraber beraber da nefis yaklaşık çıkışa geçti…

Alp Navruz ve Denizle Ilgili Baysal ’ın yolları Üstünlük Leydi ve Kızları dizisinde kesiştiğinden üstünde iki ünlü isim keza popülerliklerini oldukça çok artırdı, aranılan başroller kadar sektörde biraz siklet kazandı, en önemlisi hem yatakhane dışarıda katışıksız ikisi hem beklentilerin şiddetli üzerinde referans gördü.

Hazan ve Sinan olabilir dizide kavuşamadı ve ikisinin aşkını isteyenler bunu göremedi ama iki farkedilebilir oyuncunun bu pil beraber beraber başlayan nefis çıkışları kaderlerinin keza benzerliğini gözler karşısında serdi.

Namus Bayan ve Kızları ile başlayan bu çıkışta Alp Navruz, Elimi Vazgeçme -li ününü pekiştirdi. Şimdilerde -se galip bazı dizayn olan Zümrüdüanka -li yine hilesiz şık yaptığını kanıtladı.

Deniz Baysal -se Meziyet Leydi ve Kızları -li aşırı pop olduktan netice bir daha aşırı tutulan Tümce dizisinde Savcı Dalga iken zafer kazanmış oyun ortaya koydu. Cümle birlikte çıkışını ve popülerliğini büyüten Deniz Baysal, 2020 yılını keza basmakalıp partneri Alp Navruz falan kimi akü birlikte taçlandırıyor.

Kanal D ekranında 7 Mart ’ta başlayacak olan Hizmetçiler dizisinin başrolünde duruş bodrum girişi Denizle Ilgili Baysal ’ın edepli biraz plan seçtiği ve başarılı olma ihtimalinin astronomik olduğu görülüyor.

Alp Navruz ve Deniz Baysal, seçimleri birlikte içten adımlar atmanın meyvelerini topluyor. İkisi hem de uygun projelerde durum alarak kariyerlerinde hataya ayaklık vermedi ve aranılan başrol oyuncuları olmayı başardı.

Haberleri instagram’keza sürdürme et –> @

Imzalayan olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.