Disney Plus, Yıldız Savaşları Günü’nde sekiz bölümlü Mandaloryalı dokümanları yayınlayacak

Disney Plus, Yıldız Savaşları Günü'nde sekiz bölümlü Mandaloryalı dokümanları yayınlayacak

Mandalorrian Disney Plus’ın koparma şovudur ve şimdi akış platformuna özel yeni sekiz bölümlük bir belgesel dizisinde derinlemesine, sahne arkası bir görünüm alacak. Dizi 4 Mayıs’ta (Star Wars Day olarak da bilinir) prömiyeri yapılacaktır. Her bölüm yeni bölümler yayınlanacak.

Disney Galerisi: Mandaloryan, oyuncu kadrosu, mürettebat ve yapım ekibi ile bir dizi röportaj yaparak serinin farklı yönlerini keşfedecek. Dizi ayrıca kesme odası tabanından daha önce hiç görülmemiş görüntüleri ve yönetmen, yazar ve yapımcı Jon Favreau tarafından düzenlenen yuvarlak masa konuşmalarını içerecek. Favreau diziyi bir basın bülteninde “şovun hayranları için içeriye bakma ve farklı bir bakış açısı ve belki de Mandalorian’ın nasıl bir araya geldiğini daha iyi anlama” fırsatı olarak nitelendirdi.

< Keşfedilecek konulardan biri, özel efektler ve sahne ekibinin Mandaloryalıların yaratıklarını nasıl hayata geçirdiğidir. Buna sevimli Bebek Yoda dahildir - ya da Disney ve Lucasfilm'in resmen Çocuk'a bahsettiği gibi. Bebek Yoda, Kasım 2019'da gösterime girdiğinde Mandaloryan'ın koparma süperstarıydı, bu da Disney’in yeni belgelerinin dünyanın en sevdiği yeni Star Wars karakterine ışık tutmasını istemesine şaşırmadı. Disney Gallery: The Mandalorian'ın ele alacağı diğer konular arasında George Lucas'ın mirası, The Mandalorian'da kullanılan teknoloji, şovun puanı ve galaksideki Star Wars karakterlerine bağlantılar yer alıyor.

Yeni belgesel dizisi aynı zamanda Disney’e akış platformunda karşılaştığı sorunla ilgili yeni içerik eksikliği konusunda yardımcı oluyor. Diğer tüm şirketler gibi Disney’in de pandemiden büyük bir etkisi oldu. Prodüksiyon tüm gösterilerini kapattı ve yaklaşan Disney Plus serisinin (örneğin Falcon ve Kış Askeri) etkilendiği bildirildi.

Disney, akış hizmeti için yeni içeriğe ihtiyaç duyuyor ve Disney Gallery: Mandaloryalı, en azından yeni Star Wars içeriği hazır olana kadar bu rolü doldurabilir. Mandalorian’ın beklenen ikinci sezon, üretim kapatılmadan önce filme çekildi ve Disney, ikinci sezonun çıkış tarihinin etkilenip etkilenmeyeceğini belirtmedi. Ekim ayında Disney Plus’ı vurması planlanıyor.

Vox Media’nın ortaklık ortaklıkları var. Bunlar içerik içeriğini etkilemez, ancak Vox Media satış ortağı bağlantıları aracılığıyla satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir. Daha fazla bilgi için etik politikamıza bakın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.