Disney + üç aydan az bir sürede 26 milyon aboneyi geçiyor. Teşekkürler, Bebek Yoda.

Disney + üç aydan az bir sürede 26 milyon aboneyi geçiyor. Teşekkürler, Bebek Yoda.

Disney +, Disney’in en son kazanç raporuna göre 12 Kasım lansmanından bu yana 26.5 milyon aboneye ulaştı.

Bu, Netflix’in neredeyse küresel erişimine sahip olmayan yeni bir flama için büyük bir sayı, ancak geliyor – ama Disney’in geniş kütüphanesi, agresif pazarlama, sınırsız kaynaklar ve belirli bir sevimli Çocuk göz önüne alındığında, şaşırmadık.

Verizon’un sınırsız müşterileri, ücretsiz bir Disney + yılına erişerek Abonelik numaralarının önemli bir kısmı (üçte bire kadar). Disney, yeni kullanıcılara (herkes olarak da bilinir) yılda 69,99 dolarlık bir oran tanıttı ve Disney +, 7 aydan aya kadar daha ucuz akış hizmetlerinden biri olmaya devam ediyor.

Hulu kısa süre önce 30,4 milyon aboneye ulaştı. yeni ESPN + servisi 6.6 milyona ulaştı. Her iki hizmetin de Disney’e ait olmasına rağmen, Hollywood Reporter, bu pakete aboneliklerin her hizmet için ayrı olarak sayıldığını not eder. Disney +, ESPN + ve Hulu kullanıyorsanız, bir değil üç ayrı abonelik olarak sayılırsınız.

Uzun vadede Disney + için gerçek test, ücretsiz deneme veya indirim süresinin bitiminden sonra abonelerinizi saklayacak. veya fiyatlar Netflix için yıllar içinde aşamalı olarak arttıkça. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nin, The Mandalorian’ın Sezon 2’sinin ve kullanıcı tabanına eklenecek daha fazla ülkenin yıldızlarla dolu genişlemelerini içeren 2020 yazı tahtasıyla Disney, akış yarışmasıyla aynı endişelerle karşılaşmayabilir … en azından bir süre.

h / t Çeşitlilik

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.