Disney’in animasyonlu Herkül, Russo kardeşler tarafından üretilen canlı aksiyon yeniden başlatılıyor

Disney’in animasyonlu Herkül, Russo kardeşler tarafından üretilen canlı aksiyon yeniden başlatılıyor

Disney’in canlı aksiyon remisyonları geldi ve bugün başka bir projenin haberi geldi: Marvel’in Avengers şöhretinden Joe ve Anthony Russo tarafından The Hollywood Reporter tarafından üretilen (ancak yönetilmeyen) 1997 Hercules filminin bir versiyonu .

Projeye ayrıca Cehennem Melekleri filmlerinde çalışan Dave Callaham da yaklaşmakta olan Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nin senaryosunu yazdı ve Wonder Woman’da ortak yazar olarak çalıştı. 1984.

Orijinal 1997 filmi Herakles’in Yunan efsanesine dayanıyor ve Zeus’un oğlu olan yeraltı dünyasının tanrısının kötü muameleleri nedeniyle sürgün edilen genç Herkül’ü görüyor. , Hades. Yeryüzünde ölümlü olarak takılı kalırken, yarı tanrı Hercules hala insanüstü gücünü koruyor ve Danny Devito tarafından seslendirilen bir satir yardımıyla bir kahramanı gerçekten neyin yarattığını öğrenmeli. Ayrıca, bir sürü gerçekten iyi Alan Menken şarkısı var.

Hollywood Reporter’a göre proje bu noktada erken aşamalarda ve oyuncu kadrosu, yönetmen, hatta yeniden canlandırmanın animasyonlu orijinal gibi bir müzikal olup olmayacağı henüz karar verdi. Disney’in Herkül’ü teatral olarak yayınlamayı planlayıp planlamadığı ya da bir Disney Plus filmi mi olacağı da belli değil – Disney blog TheDisInsider’ın söylentileri, başlangıçta canlı aksiyon remake’in haberlerini bildirdi, bunun tiyatrolara bağlı olacağını iddia ediyor.

Proje henüz bu aşamada, henüz hiçbir yayın duyurusu yapılmadı

Disney gişede son birkaç yıldır canlı aksiyon röportajlarıyla önemli bir ticari başarı gördü. Maleficent, Cinderella ve The Jungle Book gibi filmler yüz milyonlarca dolar getirirken, Alice Harikalar Diyarında, Güzel ve Çirkin, Aladdin ve Aslan Kral dünya çapında 1 milyar dolarlık markayı kırdı.

Şirket ayrıca hizmet için önemli bir lansman başlığı olan The Lady ve Tramp remake gibi Disney Plus’ta canlı aksiyon projelerini yayınlamaya başladı. Yaklaşan Robin Hood remake, Lilo & Stitch remake, canlı aksiyon Güzellik ve Canavar filmine dayanan bir Gaston prequel TV dizisi ve canlı aksiyon Aladdin’in bir spinoff’ının akış hizmeti için de planlandığı bildiriliyor.

Hercules, stüdyonun yapım aşamasında olduğu, sonsuz bir canlı aksiyon remake listesinden sadece biri, Cruella, Peter Pan & Wendy, The 101 Dalmaçyalı bir gecikmeli Mulan’ı içeren bir listeye katılıyor. Küçük Denizkızı ve Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler. Pinokyo, Notre Dame’ın Kamburu ve Bambi gibi diğer projeler de gelişimin ilk aşamalarında.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.