Doğduğun Konut Kaderindir hayranlarını mutlu eden değişim!

Doğduğun Konut Kaderindir hayranlarını mutlu eden değişim!

Çarşamba akşamlarının en sevilen programlarından olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 8.bölümü geride bıraktı.Dizi 26 Şubat akşamı yayınlanan bölümü ile reytinglerde yeniden iyi performans sergiledi ve Kuruluş Osman ’dan sonra en fazla izlenen dizi oldu.

Genel tüm programlar içinde ise dizi, birincil 3 veya 4 ’te yer alarak başarılı performansını reytinglerle de taçlandırdı. Doğduğun Ev Kaderindir hem sosyal medyada da 100 binin üstünde ileti paylaşılarak gündemin üst sıralarına oturdu.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ’un başrolünde yer aldığı dizide izleyicilerin bir isteği de reel oldu.Daha önceki bölümlerde Mehdi karakterinin kıyafetlerine yönelik önemli bir izleyici eleştirisi vardı.

İbrahim Çelikkol ’un dizide fena giyindirildiği ve Mehdi ’nin imajının böylece iyi durmadığı yönündeki eleştiriler yapım ekibi kadar duyuldu. Mehdi, 8. bölümde güzel kıyafetlerle ekranda yer alınca Doğduğun Ev Kaderindir izleyicileri bu duruma çok sevindi.

8. bölümde Zeynep, Mehdi ’nin kıyafetlerine el attı ve filinta gibi olmasını sağladı. Mehdi ’nin tarz değişikliğine sosyal medyadan olumlu mesajlar geldi. O sahneyi videodan izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.