Dünyanın en iyi oyuncusunu getir Türk dizilerinde oynayamaz!

Dünyanın en iyi oyuncusunu getir Türk dizilerinde oynayamaz!

Televizyon ekranlarının sevilen isimlerinden birisi Cansel Elçen… Hatırla Sevgili dizisi ile kalplere girdiğinden bu yandan da dizilerin aranılan başrollerinden birisi.. Gönülçelen,Palavracı Bahar,Kötü Yol,Dayan Yüreğim ve Matem Anne oyuncunun hafızlarda kalan dizileri…

Cansel Elçin,şu aralar televizyonda değil. Kendini tiyatroya adadı. Çıplak Vatandaşlar isimli tiyatro oyunu ile sahnede hayranlarının karşısına bambaşka bir şekilde meydana çıkan Elçin, para için striptiz gerçekleştirmek durumunda kalan erkeklerin hikayesini sahnede anlatıyor.

Diziler konusunda da Türkiye ’nin farkını açıklayan oyuncu, dizileri ironik bir şekilde sekizinci sanat olarak nitelendirmekte. Posta gazetesine konuşan oyuncu gösterişli bir ifadede de bulundu.

Elçin, “Ben bunun bize has bir ‘birim yetiştirme sanatı ’ olduğunu düşünüyorum. Dünyanın neresinde, hangi ülkede, bir haftada 150 dakikada montajlanmış, müziklendirilmiş, izlemeye hazırlanmış ayla getirilmiş işler yapılıyor? Dünyanın en iyi oyuncusunu getirin, oynatamazsınız bu koşullarda. Bu bize has bir koşul” açıklamasıyla uyarı çekti.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.