En İyi 5 Fleshgod Apocalypse Şarkıları

En İyi 5 Fleshgod Apocalypse Şarkıları

” King “- Fleshgod Apocalypse, albüm kapağı

En İyi 5 Fleshgod Kıyamet Şarkısı

Çıkış Yılı: 5 Şubat 2016

Tür: Senfonik / Teknik Death Metal

Parçalar: 12

< strong> Uzunluk: 57:29

Etiket: Nükleer Patlama

Fleshgod Kıyamet aslen İtalya’dan bir grup. Bu kıyamet dehaları Ölüm / Senfonik / Teknik Metal dünyasında uzun bir tepsiye sahiptir. Death Metal’in unsurlarını senfonik müziğin düzenlemeleri ve birleştirilmesiyle başarılı bir şekilde birleştirebilen birkaç gruptan biridir. Bu albüm bize önceki albümlerini küçümsemeden ne kadar vurgulu, hızlı ve acımasız olabileceğini gösterdi. Her müzisyenin sahip olduğu potansiyel yeteneği söylemeden geçiyor; kompozisyon tutarlı, zamanlar mükemmel ve vahşet yüce.

Bu orgazm şiddeti birçok yönden ortaya çıkıyor; Bununla, en yavaş şarkılarında ve yavaş anlarında bile piyanonun melodilerine verdiği zulmü ve tekniği takdir edebileceğimizi kastediyorum.

Davulların süsleri, zillerle toplanan ve güçlü trampetli kontrbas davul büyük sınıf ve profesyonellik ile kendini gösterir. Gitarların melodileri ve soloları içinde akılda kalıcı olma niyeti ile bir düzenlemesi var. Orkestra dehasının büyük yaratıcılığıyla karşılaşacağız: piyanodaki Francesco Ferrini, klasik parçalarıyla müzik notalarını bu şarkıların vahşiliğine sığdırmayı başarıyor. Öte yandan, tanımlanamayan sesi ve son olarak grubun şu anki vokalisti ve ana gitaristi Francesco Paoli’nin bestial makinesi olan Paolo Rossi var. Ancak bu sanatçının ayaklarıyla bile sahip olduğu büyük yeteneği görebiliriz.

5. Sifiliz

Kuru bir yumruk, şarkı boyunca dinleyeceğimiz güçlü ve istikrarlı bir vuruşla başlar. Tüm işitsel sahneyi oluşturan piyanonun zilleri ve kasvetli notaları ile düzenlemeleri ne kadar yavaşlattıklarını gözlemlemeye başlıyoruz. Şarkı sözleri başladığında, gitardaki riflerin ve Veronica Bordacchini’nin korolarının yardımıyla albümlerinde daha önce hiç görülmemiş bir atmosfere sahip olan güçlü gücü ve çok yoğun unsurları ifade eden aynı ritmi korur.

Sifiliz

4.

Burada bir öncekine benzer, yavaş yavaş hızını artıran yoğun bir atmosfer yaratan bir şarkı buluyoruz. Sesin vahşeti her zaman mevcuttur. Davullar üzerindeki kontrbasın mukavemetini ve hızını da değiştirebiliriz, böylece göksel korolar ve orkestrasyonun kırılgan düzenlemeleri ile birlikte bir gerilim oluştururuz.

Mükemmellik Olarak Soğuk

3. Milyonlarca Ölüm

Bu üstteki son iki şarkının aksine, bizi korku, belirsizlik ve nefret ortamında boğacak bu fırtınalı hıza çarptıracaklar. Atmosfer her zaman hız ve soğuk mükemmellik ile çalışır. Kontrbas davul sesinin nasıl arttığını ve elektro gitar rifflerinin yeraltı dünyasından nasıl yükseldiğini fark edebiliriz. Bu şarkıdaki tüm enstrümantal düzenlemeler bir bulmaca gibi uyuyor, yavaş veya hızlı, bu şarkıdaki titiz ve sıkı çalışmayı fark edebiliyoruz, bu nedenle 3. sırada.

İşte bir parça şarkı sözleri:

Sizi savunmak için ruhumu uçurdum
Kendi hayatımı mahvediyorum
Ödül olmadan Varlığımı yalanlarla boğmak
Şeytan tarafından cennete götürüldü: Aşağı

Bir Milyon Ölüm

2.

Mükemmel zamanlama tüm şarkı boyunca iniş çıkışlar gibi akar. Önceki kayıtlarında daha önce hiç görülmemiş bir vahşeti var. Kompozisyon her açıdan güzeldir. Burada, resitallerinde hepimizi onunla birlikte zikreten göksel ses olan Paolo Rossi’nin en akılda kalan korolarından birini fark edebiliriz. Hız gereksiz. Sonunda solo gitarda harika bir melodi bulacağız. Kafanı havaya uçuracak!

Aptal

1. Aeternum’da

Sonunda buluşuyoruz: Aeternum’da. Bu listedeki önceki şarkılardan çok daha büyük bir vahşet ve güçle başladı. Piyanodaki düzenlemeler, inanılmaz ve profesyonel hız ile en yüksek notadan en alçaka iner. Gitar her zamankinden daha var ve davullarla uyumlu görünüyor ve her zaman mükemmel bir vurgu ile atıyor. Düşük ve karanlık sesler, yüksek korolar ve yaratılan atmosfer rüya gibi. En iyi bölüm koro başladığında, dünyayı bu büyüklük, pastanın üstündeki kiraz şüphesiz düşünmek için geri tutmuş gibi görünüyor.

İşte koro şarkı:

Tanrı ruhumu korusun, öfkemi bu soğuk savaşta yönlendirin
Judas’ı avlayın
Şimdi ellerimi kulelerden kurtarın yılanın
Taç hainlerine ölüm

Aeternum’da

Ödeme

Albümü satın almanızı ve orkestra şarkılarına dikkat edin, grubun bize “Kral” adlı bu sanat eserini getirmek için yaptığı titiz çalışmayı ayrıntılı olarak takdir etmek için.

En son albümlerini dinlemeyi unutma: Veleno

Albümdeki en sevdiğin şarkı nedir?

Marche Royale Aeternum’da Savaşta Şifa The Fool Cold As Perfection Mitra Paramour ve Akbaba Yerçekimi Bir Milyon Ölüm Görüyor Syphilis KingSee sonuçları

© 2020 Emmanuel

Comments

Giriş yapın veya kayıt olun ve yayınlayın HubPages Network hesabı.

8192 karakter kullanıldı Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir. gönderme

Henüz yorum yok.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.